havrmoni havrmoni komentáře u knih

Opovrhovaná Opovrhovaná Liz Carlyle

Pěkný příběh,ale pořád mám problém s tím,jak autorka už ve druhé knize (tedy podle mě, mých pocitů) vystupňovala povahu hl.hrdinky. Nejdříve Italka a teď Skotka. Příliš temperamentní,paličatá a tvrdá. Jako kdyby tím chtěla umocnit,vyzdvyhnout jejich národnost.Taky mám radši když je v knize víc dialogů než popis myšlenek a pocitů. I přes tyto výhrady se mi kniha líbila.

08.10.2015 4 z 5

Dočasná milenka Dočasná milenka Susan Johnson

Přesně jsem věděla do čeho jdu a nezklamala jsem se. Příjemná oddechovka. Po knihách této autorky sáhnu vždy,když potřebuju změnu (nevím jak to přesně pojmenovat) od jiných. Ráda čtu tento druh žánru,ale některé knihy jsou více či méně plné myšlenek hl.osob typu- miluje mě, nemiluje mě, mám nemám to či ono a pokud to autor odflákne je i tohle oddechové čtení ,,depresivní". Proto to občas proložím touhle více erotickou než romantickou četbou a tohle si mi navíc líbilo a moc.

07.10.2015 5 z 5

Tři malá tajemství Tři malá tajemství Liz Carlyle

Jo,to nejlepší na konec. Nejradši bych přeskočila všechny nedůležité stránky,jak jsem byla nedočkavá dozvědět se jak to s nimi dopadne. ,,Bohužel" všechny stránky byly potřebné pro vyprávění příběhu. Tato kniha mě přesvědčila,abych pokračovala ve čtení dalších od této autorky.

06.10.2015 5 z 5

Dvě malé lži Dvě malé lži Liz Carlyle

Tak tohle se mi líbilo docela celé nejen od půlky. Na mě však bylo toho italského temperamentu u hl.hrdinky moc. Ne toho v mládí,to byli výbušný a paličatý oba a je to výsada nezkušeného mládí,ale v pozdějším věku. Taky jsem nějak nepobrala,jak někdo s jejím ,,elánem" dovolila,aby se jí dělo to co se dělo(divná věta,ale nechci prozrazovat ) a pak se nasmyslně oháněla slovy i bičíkem. To je asi to jediné co mi nesedlo.

06.10.2015 4 z 5

Jeden malý hřích Jeden malý hřích Liz Carlyle

Opět jsem se nemohla začíst nebo spíš ze začatku to šlo pak mě to moc nebavilo a od půlky to začalo být zajímavé. Knihy s tímto námětem jsem četla asi tři,ale jen jedna byla hezčí než tato.
Bůh ví proč jsem si myslela,že Alasdair je z těch 4 nejmladší.A už vůbec jsem nečekala,že zmíňka o Alericovi s prvního dílu bude ve stejném duchu nebo spíše,že bude on ve stejném stavu jako ve svém příběhu -opilý. Nějak mám obavu,že polepšení hrdinů, co se opilosti týče, se nekoná. Jdu do další knihy,sice teprve třetí,ale už teď vím,že budou patřit k těm ke kterým se nevracím. 4* jsem dala,protože znám daleko horší knihy a tahle si je zaslouží i když tato autorka nebude úplně tak můj ,,šálek".

05.10.2015 4 z 5

Láska a hřích Láska a hřích Liz Carlyle

Trvalo mi skoro půl knihy než jsem si zvykla na styl vyprávění a přišla na chuť příběhu. Ten byl,ale hezký. Jelikož jsem s touto autorku začala hned po přečtení knih od Victorie Alexander,které byli něžně ( jiný výraz mě nenapadá) romantické s vtipnými dialogy,tato kniha mi přišla moc syrová. Nic vtipného spíš smutné,ponuré,živočišné .... Ale když jsem se začetla začalo se mi to líbit a jdu do další.

04.10.2015 4 z 5

Seznam manželů Seznam manželů Victoria Alexander

Ano když jsem dočetla vydechla jsem Ach. Krásné,oddychové se spoustou vtipných dialogů, jiskřením mezi hrdiny a krásných přátelství.Jdu do dalšího dílu.

01.10.2015 5 z 5

Nabídka k sňatku Nabídka k sňatku Victoria Alexander

Úžasný. Vtipný a ta hra mezi nima měla zůstat mezi nima. To jiskření a škádlení začalo ztrácet na půvabu v okamžiku,kdy se do toho pletla rodina a byli na jeho straně. Asi bych byla vzteky bez sebe a zatvrdila bych se jako chvílemi Pandora. Taky bych se,ale i hodně nasmála, husy aj.To že si navzájem nevyznali lásku je v těchto oddychovkám normální,to by mohli být o víc jak o polovinu kratší,ale ne každý to dovede natahovat,aby to bavilo až do konce. Této spisovatelce se to daří.

30.09.2015 5 z 5

Svedení pravého gentlemana Svedení pravého gentlemana Victoria Alexander

Celou sérii i spisovatelku řadím mezi oblíbené. Moc hezky píše.Dobře se to čte,vtipné a romantické a čtivé.

30.09.2015 5 z 5

Tajemství ctnostné dámy Tajemství ctnostné dámy Victoria Alexander

Vtipné a romantické a hurá do dalšího dílu. Zatím se mi líbily všechny .

29.09.2015 5 z 5

O čem dáma sní O čem dáma sní Victoria Alexander

Moc hezké,ani druhý díl nezklamal.

28.09.2015 5 z 5

Hra na lásku Hra na lásku Victoria Alexander

Krásná romantická četba. Pokud chce někdo nějakou ,,duchaplnou četbu" ať neleze do tohoto žánru. Je to pro mě odpočinkové čtení,tak jako jsem hltala pohádky v mládí teď hltám toto a vůbec se za to nestydím. Nekritizuju co kdo čte hlavně,že čte.Víc mi vadí lidi co nečtou vůbec. Abych to schrnula tohle bylo úžasné a těším se na další díl .

27.09.2015 5 z 5

Zajatci vášně Zajatci vášně Michelle Cordonner

Nádherný příběh. Napětí,láska a porozumění,to vše je velmi hezky vyjádřené a popsané. Clementina je velmi drobná a v 19 letech se chová jako dítě a je věčně ubrečená. V jiných knihách mě tyhle naivní fňukny vadí a rozčilují,tady ne. Všechno její chování a jednání má příčinu a ona sama se učí,jak být silnější a odvážnější. Když si pomyslím,jak byly v té době lidi a zvláště dívky nevědomé,je mi jich líto. Škoda,že není více knih od této autorky,velmi hezky a citlivě popisuje vztahy mezi partnery a nejsou zde žádné velké statě myšlenek a úvah hl.osob typu: miluje mě, nemiluje mě a já ji,jeho apod.

26.09.2015 5 z 5

Nezkrotná touha Nezkrotná touha Michelle Cordonner

Moc hezký příběh,cestování v čase,láska a přátelství spřízněných duší napříč časem. K tomu napětí až do konce. Opravdu zajímavé a velmi čtivé.

25.09.2015 5 z 5

Pravidla důvěrných vztahů Pravidla důvěrných vztahů Suzanne Enoch

Kromě prvního dílu,byly ty dva ostatní super. Ráda bych si přečetla knihu o vévodovy co založil klub dobrodruhů. Zajímavá postava,tak třeba něco vyjde pokud to napsala.

23.09.2015 5 z 5

Průvodce dámy nepřístojným chováním Průvodce dámy nepřístojným chováním Suzanne Enoch

To bylo úžasný, ze začátku to vypadalo,že to bude hrůza jako první díl. Jenže pak se ukázalo proč se hlav.hrdinka chovala podle pravidel,která ji sloužila jako štít. Moc hezky vykreslené postavy i jejich vztah.

21.09.2015 5 z 5

Zkrocení šarmantního rebela Zkrocení šarmantního rebela Suzanne Enoch

Žádné nadšení z této knihy. Zápletka dobrá jen, mám pořád problém s upjatými hrdinkami a pravidly.Z té její sestry mě taky málem trefilo,zvlášť ke konci,jak se k ní nastěhovala.Z této doby jsou i jiné knihy a i od této autorky,které se nevyznačují upjatostí a dodržováním pravidel a tudíš jsou čtivější. Možná to není nejpřesnější vyjádření,ale pro mě nejvýstižnější.

20.09.2015 3 z 5

Šlechetný darebák Šlechetný darebák Suzanne Enoch

Celá série je úžasná. Dala jsem je mezi oblíbené ke kterým se ráda vracím. Nemůžu říct,který díl byl lepší nebo horší. Každý měl něco co mně bavilo.

19.09.2015 5 z 5

Skandál Skandál Suzanne Enoch

Po dvou letech a druhém přečtení odvolávám co jsem napsala. Není nejslabší.

Asi nejslabší ze série,ale nemůžu říct,že byla špatná. Ema se sice chovala upjatě,ale byla vtipná a chytrá. Žádná naivní husička. Škoda,že o Tristanovi jsem četla nejdřív,protože to hezky navazuje.
Teď už jsem četla s tím,že znám jeho příběh.

17.09.2015 5 z 5

Půlnoční setkání Půlnoční setkání Suzanne Enoch