havrmoni Online havrmoni komentáře u knih

Dávná tajemství Dávná tajemství Sabrina Jeffries

Moc jsem se těšila na Tristana,ale nějak jsem se nemohla začíst. Příběh byl hezký a spoustu věcí se vysvětlilo. Uvidím jaký bude ten poslední,protože i Doma jsem si oblíbila od prvního dílu. Zatím je pro mě nejhezčí druhý díl.

20.12.2015 4 z 5

V rukou vikomta Breckenridge V rukou vikomta Breckenridge Stephanie Laurens (p)

Úžasnà jako všechny od této spisovatelky,už se těším na další je tu otevřený konec.

16.12.2015 5 z 5

Aidanovo tajemství Aidanovo tajemství Kimberly Cates

První půlka nuda,druhá akčnější. Romantika nic moc a rozebírat postavy nemá smysl,každých 5 minut se chovali jinak.

15.12.2015 3 z 5

Rozmarná Velvet Rozmarná Velvet Sue Rich

Hezky romantická a vtipná. Ta čtyřka byla fajn a doufám,že o nich něco výjde. Něco už se naznačilo o Fioně a Raineovi.

14.12.2015 4 z 5

Půvabná Jade Půvabná Jade Sue Rich

Hezká oddychovka,vtipná,romantická. Jen na konci se mi moc nelíbilo,jak Jade moc lpěla na svým názoru a neposlouchala a ani nechtěla poslouchat jiný. Než jí to došlo,tak udělala několik blbostí a vlastně tím ublížila Morganovi a mě zkazila jinak pěkný zážitek z četby.

13.12.2015 4 z 5

Svůdná Amber Svůdná Amber Sue Rich

Hezká nenáročná oddychovka s vtipnými dialogy. Hlavně není zbytečně dlouhá a nedává tudíž prostor pro zbytečné úvahy typu má mě, nemá mě,měla bych apod.

12.12.2015 5 z 5

Na první pohled Na první pohled Rexanne Becnel

Nádhera,přečteno jedním dechem na jeden zátah.

10.12.2015 5 z 5

Vévoda Vévoda Jo Beverley

Uspěchaný konec,ale jinak moc pěkné.

10.12.2015 5 z 5

Hazard Hazard Jo Beverley

Moc pěkné, Anna byla sympatická a Race se mi líbil už v předchozím díle.Tris mě zaujal a doufám,že o něm bude samostatní příběh.

09.12.2015 5 z 5

Ďáblova dědička Ďáblova dědička Jo Beverley

Hezký příběh,mám ráda když se objevují staří známí Rebelové. A dořešili se věci,které se táhli od prvního dílu.

08.12.2015 4 z 5

Dračí nevěsta Dračí nevěsta Jo Beverley

Další pěkný příběh Rebelů. Oba hrdinové moc sympatičtí a i jejich přátelé, Van a David byli úžasní.

07.12.2015 4 z 5

Zakázané kouzlo Zakázané kouzlo Jo Beverley

3* jen protože mám ráda pohádky. Nepatří do Rebelů a už nikdy víc. Myslala jsem,že to bude o zžívání se dvou cizích lidí,kteří se shodou okolností vzali a nějaká ta zápletka k tomu. Když se,ale hlavní hrdinka,která byla sympatická a docela rozumná začala chovat jako cvok kvůly sošce, to už bylo moc. Sáhodlouhé myšlenky o kouzlech a nesmyslech jsem už přeskakovala,abych se dobrala konce.

06.12.2015 3 z 5

Nebezpečná vášeň Nebezpečná vášeň Jo Beverley

Příběh nebyl špatný,ale ta ženská. První třetina možná i víc byla pro mě kvůly její povaze utrpení. Dvakrát jsem přestala vzteky čist,protože kdyby to šlo,tak bych jí vytáhla ven a v prvním případě dala pár facek a ve druhém utloukla (podotýkám,že jsem velmi mírumilovný člověk).Když po té autorka Felicity ,,zkrotila" už se to dalo a 4* si zaslouží.

05.12.2015 4 z 5

Zakázaná láska Zakázaná láska Jo Beverley

Hezky napsané postavy. Vše je o komunikaci, i když v té době to měly ženy těžší než dnes a věřit někomu po týdnu není snadné ani dnes.

04.12.2015 5 z 5

Andělská nevěsta Andělská nevěsta Jo Beverley

Pěkné, Leander úžasná postava a Judith také nebyla špatná. Oproti hrdince z minulého dílu nebyla sečtělá a vzdělaná spíš naopak,ale byla milá. Vůbec si nemyslím,že dávala najevo,že by zesnulého manžela bůh ví jak milovala. Neměla zkušenosti s láskou a se vším co k tomu patří,takže se mohla zdát chladnou. Její bývalý básník byl vzletný umělec,který jí i děti citově zanedbával. Popisování her i nakupování mělo svůj účel,já vtom viděla spíš popis chování a povah hrdinů v té či oné činnosti.

04.12.2015 4 z 5

Zdráhavá nevěsta Zdráhavá nevěsta Jo Beverley

Krásný romantický příběh a vtipné dialogy k tomu. Líbí se mi rebelové jak se dokáží bavit a být rošťácký kluci i vážní majitelé titulů. Vztah rodičů Luciena v pozadí byl v jednu chvíli nejromantičtějším momentem v celé knize.

03.12.2015 5 z 5

Smluvený sňatek Smluvený sňatek Jo Beverley

Četlo se to dobře a Eleanor se mi líbila. Občas byla naivní a až na tu jednu blbost,že se zapletla do toho do čeho neměla a hlavně tomu nerozumněla,to byla silná a rozumná ženská. Žádný scény kvůly milence,když věděla na jakých základech stojí jejich manželství. Nicholas si myslel,že dělá dobrou věc,ale (nebudu prozrazovat). Musím přiznat,že snad poprvé jsem měla radši hrdinku a jeho chování mi občas vadilo.

03.12.2015 4 z 5

Vikomtův návrat Vikomtův návrat Gayle Callen

Nejdříve jsem nemohla přijít na chuť Cecilii,ale postupně jak se odhalovalo její dětství jsem jí začala rozumnět. Obdivovala jsem trpělivost Michaela a líbilo se mi jejich pozvolné sbližování. Konec nebyl překvapením,protože mi ta osoba neseděla a byla bych naopak zklamaná,kdyby to nebyla ona osoba.Doufám,že budou další díly,bratři obou hrdinů byli zajímavý muži.

01.12.2015 4 z 5

Hedvábná smyčka Hedvábná smyčka Jo Beverley

Pěkná romantika,hl.hrdinka mi byla chvílemi nesympatická,ale to hlavně na začátku. Opět se mi líbilo,že tu byli skutečné osoby i příběhy z té doby a vyprávění jak to tenkrát ,,chodilo".

30.11.2015 5 z 5

Nestoudná hraběnka Nestoudná hraběnka Jo Beverley

Hezký příběh o tom jak se rozvíjí povaha hl.hrdinky i vztah s Dracym. Příběhy této spisovatelky jsou takovou sondou do života lidí ve společnosti v určitém období. Není to jen bezduchá romantika,ale člověk se taky dozví spoustu zajímavých věcí.

29.11.2015 4 z 5