havrmoni havrmoni komentáře u knih

Mary Rose Mary Rose Julie Garwood

Je nádherný příběh o lidech,kteří se rozhodli být rodina. Krásné a někdy i vtipné jsou dopisy mámě Rose , zvláště když byli malý.

18.03.2016 5 z 5

Zámky Zámky Julie Garwood

Nádhera;srovnatelný s prvním a druhým dílem.. Všechny tři jsou krásné a romantické oddechovky.

16.03.2016 5 z 5

Královský dar Královský dar Julie Garwood

Byl nejvyšší čas,aby si její manžel uvědomil jaké štěstí ho potkalo,že se oženil právě s ní. Tu větu jsem nesnášela a víc jak polovinu knihy jsem chtěla hl.hrdinku uškrtit.Ona měla opravdu hlavu v oblacích,jak byla naivní a hloupoučká a ubrečená a v té své hlouposti každou chvíly něco provedla. Poslední čtvrtina už byla v pohodě i se Sárou :). Na příběh Nathana jsem se těšila,ale bohužel prvním dvoum se nevyrovnal.

14.03.2016 3 z 5

Strážný anděl Strážný anděl Julie Garwood

Nádherná,vtipná,romantická a nějaká ta špionážní zápletka, pár pirátů no parádní oddechovka.

14.03.2016 5 z 5

Dáma z divočiny Dáma z divočiny Julie Garwood

Tak tohle bylo úžasný. Hlavně Christina,ta se mi líbila,neměla anglickou výchovu. Žádná hloupoučká naivní husička oproti Dianě. Akorát ten konec takový uspěchaný.

13.03.2016 5 z 5

Svatba Svatba Julie Garwood

Celou první půlku jsem protrpěla,důvod Brenna. Ubrečená a neustále rozebírající maličkosti až po snahu se každému zavděčit .Druhá polovina byla dobrá a nakonec jsem byla ráda,že jsem knihu neodložila. Série se mi líbila,ale z obou jsem měla dojem, jako že sladká,krásná a naivní angličanka naučí barbarské skoty dobrým způsobům a omotá si je kolem prstu.

12.03.2016 4 z 5

Nevěsta Nevěsta Julie Garwood

Nádhera. Ty její sestry to byla hrůza a Jami nebyla špatná. To její anglické vychování mi šlo na nervy,ale jen proto,že je k nepochopení pro někoho z našeho století.To samé platí o skotských horalech či barbarech,na jejich pohled o vlastnictví žen :). To však tomu příběhu jen dodává tu pravou atmosféru.

10.03.2016 5 z 5

Hudba meče Hudba meče Julie Garwood

Pěkná jako celá série. Jen jsem si myslela,podle popisu,že hrdinka bude jako ty v předchozích dílech nebo ještě ,,akčnější". Bohužel za mě naivní a přišlo mi že je dost nechápavá,jak tady už někdo psal, neposkvrněná mysl. Byla vzdělaná,uměla jazyky,ale vypadalo to,že o životě kolem sebe neví nic. Není to výtka jen konstatování a neubírá nic z hezké oddechové četby.

09.03.2016 5 z 5

Králova milenka Králova milenka Julie Garwood

Hezký příběh,akčnější než první a setkáme se i s postavami z tohoto dílu. Oddychové a relaxační čtení.

08.03.2016 5 z 5

Tajemství Tajemství Julie Garwood

Připomínalo mi to Howell a MacGregor a to jsou moje nej autorky romancí ze středověku. Je to krásná, romantická a sladká kniha o lásce. Kdo má rád pohádky pro dospělé,příjde si na své,jako já.

07.03.2016 5 z 5

Pýcha a rozkoš Pýcha a rozkoš Sylvia Day

Líbila se mi upřímnost hl.hrdinky,chvílemi vtipná a na tehdejší dobu ve vyšší společnosti nevítaná. Jinak první půlka byla nijaká pak už to bylo lepší.

06.03.2016 4 z 5

Sedm let hříchu Sedm let hříchu Sylvia Day

Obě dvojice měly zajímavý příběh. Rozhodně romantičtější a čtivější než Neznámý manžel.

06.03.2016 4 z 5

Neznámý manžel Neznámý manžel Sylvia Day

Víc mě bavil příběh Rhyse a Abby než ustřední dvojice. Myslím,že už jsem o podobném tématu četla hezčí knihy. Lépe propracované . Greys byl docela fajn,ale Isabell - její postava je taková nijaká. Dlouho si stojí na svým a pak je to jinak,ale měla jsem celou dobu pocit jakoby čekala,že jí bude manžel číst myšlenky,aby věděl co ona vůbec chce.

05.03.2016 4 z 5

Nenasytná Nenasytná Sylvia Day

Mě se to líbí pořád,ale už jsem myslela,že je to poslední díl.Pohled Gideona lecos vysvětlil. Připadá mi,že už je vyřešeno vše důležité,ale další díl nebo díly?No nevím.

03.03.2016 5 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Byl o něco slabší než předchozí,ale opět hezky napsané. Líbí se mi jak se vyrovnávají se svými strachy a emocemi,jak se vyvíjí jejich vztah. Mám ráda Caryho,je to taky zajímavá osůbka.

02.03.2016 5 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Bála jsem se dalších dílů v obavě,že mi nebudou mít už co nabídnout. Tenhle byl,ale snad lepší než první. Erotické scény jsem ani nevnímala jako sex,tak jsem se ponořila do pocitů všech ,;hrdinů",že jsem je brala spíš jako vyjádření citů a nevyslovených myšlenek.

01.03.2016 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Nemám s čím srovnávat, odstíny čehokoliv jsem nečetla a ani po tom netouží. Až na pár povídek od Johanson a Small a knih od Shone jsem nic erotického nečetla. Pokud tato kniha měla za úkol pohltit čtenáře a omámit jeho smysly,u mě se to povedlo. Ani ne tak erotika jako to co bylo za ní,to ve mě vzbuzovalo spoustu pocitů nebo emocí či co mě to hnalo pořád číst. Někdo v tom bude vidět jen sex a romantiku a jiskření a bude mít pravdu je tam toho dost,ale kdo bude vnímat ten zbytek a bude hledat to proč to a tamto,myslím,že nebude zklamaný. Jen by mi stačila jedna kniha,uvidím co bude dál,ale ze zkušenosti vím,že protahované a přidávané díly nejsou vždy k dobru právě naopak.

29.02.2016 5 z 5

Vášeň pro hru Vášeň pro hru Sylvia Day

Naprosto souhlasím s PomněnkaPrvní,tenhle díl byl úžasný a těším se na další. Tedy doufám,že výjdou brzy a nebudeme čekat rok, dva. Simona jsem si dost oblíbila. Jsem ráda,že jsem po prvním díle dala autorce ještě šanci.

28.02.2016 5 z 5

Žádej, o co chceš Žádej, o co chceš Sylvia Day

Asi budu opakovat co už tu někdo napsal,ale mám v některých věcech stejný pocit. Historická romace s trochou erotiky to fakt není,spíš erotický román s trochou romantiky. Obešla bych se bez žilnáče a všech těch vulgarit kolem sexu. Zápletka v pozadí se vyřeší na pár stránkách na konci i když s nečekaným rozuzlením. Elizabeth paličatá,výbušná s jednáním bez rozmyslu a žárlivá. Nemusela jsem jí a Marcus sice sympaťák,ale panovačný a sebejistý. Snad další díl bude lepší.

28.02.2016 3 z 5

Svádění jako lék Svádění jako lék Laura Lee Guhrke

O fous lepší než druhý díl a ten je podle mě neslabší. Stejný problém s hl.hrdinkou, nejsem schopná přijít jim na chuť.

26.02.2016 3 z 5