havrmoni havrmoni komentáře u knih

Pán snu Pán snu Catherine Coulter

Nejhezčí ze série. Docela jsem se zasmála,romantika a hlavně stále se něco děje. Setkáme se tu i s hrdiny předchozích dílů.

29.06.2016 5 z 5

Pán tvrze Pán tvrze Catherine Coulter

Anotace trochu popletená,obvinění až někde v polovině
a o těch sestrách je to jen doměnka. Všechno se dovídáme až v druhé půlce,která je plná akcí a dořešení apod. Otrokynì byla dva roky a chránila bratra. Že je to nepravděpodobné? Je to romance a ne dějepis. Nejvíce se mi líbili pověsti,které vyprávěla pro pobavení a rozptýlení. Celkově docela pěkný příběh.

27.06.2016 4 z 5

Pán ostrova Pán ostrova Catherine Coulter

Slovo BAŽE je na tom asi stejně jako ARCI z jedné knihy ze série o středověku. Je ho tam moc a měla jsem pocit,že vyjadřuje cokoli. Jinak opět hezký příběh i když ne tak, jak předchozí. Pro mě tam bylo dost opakování popisu krásy hl.hrdinky a taková hluchá místa o ničem. Ale celkově čtivá kniha.

26.06.2016 5 z 5

Čas slunečního svitu Čas slunečního svitu Catherine Coulter

Hezký příběh. Já to četla ve čtečce a neviděla jsem žádné chyby a podle mě to byl srozumitelný příběh z vikingské éry. Středověká série byla víc násilnická a syrová než tento díl a i přesto se mi líbila,zrovna jako tohle. Za mě dobrý.

25.06.2016 5 z 5

Hluboko v srdci Hluboko v srdci Catherine Coulter

Ano normální oddechovka a jako k takové je třeba k ní přistupovat. Trochu zmatené jelikož se jedná o dvě dvojice,rozdělenìm by mohly vzniknout dvě romantické knihy. Abych se přiznala Devlin a Roxana se mi líbili víc, on mi byl sympatický už v předchozích dílech.

23.06.2016 3 z 5

Čarodějova dcera Čarodějova dcera Catherine Coulter

Zas tak strašné to nebylo. Asi bych jí nezařadila do této série,ale úplně samostatně jako fantasy knihu. I když víc jak půlka je normální romance s duchy (u Sherbrookeu normální věc) a mystično. Pak ten kousek o Koli a v ní,to byla fantasy,tady souhlasím,že to bylo divné a hodně všehochuti. Bez toho bych se obešla. Tajemno kolem nich a to,že jsou čarodějové,minulost jejich rodů a její zapomenuté vzpomínky by úplně stačili.

22.06.2016 3 z 5

Vysněný dům Vysněný dům Catherine Coulter

O chlup méně než předchozí se mi líbila. Tahle dvojčata byla faj, i když Carrie mi byla sympatičtější než Hallie. Tu jsem stejně jako Sherbrookeovi chtěla nacpat do sudu se slanečkama a poslat do pryč. Tedy hlavně zpočátku. Pak už to šlo. Mám hrůzu jít do posledních dílů po těchto pěkných,komenty nejsou vůbec povzbudivé.

20.06.2016 5 z 5

Nezkrotná nevěsta Nezkrotná nevěsta Catherine Coulter

Tak tohle byla paráda. Zatím nejlepší,těším se na další. Dvojčata i Corrie se mi moc líbila.

19.06.2016 5 z 5

Nežádoucí nevěsta Nežádoucí nevěsta Catherine Coulter

Tak tady jsem polovinu protrpěla a až ta druhá byla fajn. Maggie byla jako Sinjun,přemoudřelé dítě,ale jako dospělá taková naivka. Ona hned po týdnu poznala jak je čestný a hodný a atd. No nevím,když jsem psala u předchozí knihy,že se mi líbí všechny nějak stejně; tak tady to neplatí. Mám obavu,že líbivost začíná poběkud klesat. Uvidíme co dál.

18.06.2016 3 z 5

Past na ovečku Past na ovečku Catherine Coulter

Nějak jsem se nemohla začíst,ale tak od půlky už to bylo fajn. Tak nějak se tahle série drží (tedy u mě) v jedné rovině,nic nevybočuje,prostě takové oddechovky. Od této autorky jsem četla mnohem hezčí,ale i horší.

17.06.2016 4 z 5

V sedmém nebi V sedmém nebi Catherine Coulter

Předchozí byly lepší,ale nebylo to tak špatné. Ten konec zbytečně protahovaný,jinak opět oddechovka od všedních dnů.

15.06.2016 4 z 5

Bláznivý Jack Bláznivý Jack Catherine Coulter

A mě se líbila možná zatím nejvíc. Má to spád,neustále se něco děje a je to i úsměvné. Ne vtipné,aby se člověk řechtal,ale pravda je,že jsem se culila a často.

14.06.2016 4 z 5

Něžný rytíř Něžný rytíř Linda Lael Miller

Nejdříve jsem jsem si říkala jo dobrý to už jsem někde někdy četla. A taky ano,ale tohle zpracování je moc hezké,opravdu krásná romantika a láska v každém čase. Nemohla jsem se přinutit přestat číst a jít něco dělat. Mohu vřele doporučit .

13.06.2016 5 z 5

Zdráhavá Julie Zdráhavá Julie Nicole Jordan

Taky pěkná oddechovka jako ta předchozí. A docela bych si ráda přečetla o dalších z rodiny. Tedy pokud u nás vyjdou.

12.06.2016 4 z 5

Střevíček pro Popelku Střevíček pro Popelku Nicole Jordan

A mě se to líbilo. Sladká romantická oddechovka, co od toho čekat víc.

11.06.2016 4 z 5

Deníky vévodkyně Deníky vévodkyně Jillian Hunter

Tak po téhle autorce už nesáhnu. Bohužel jsem si myslela,že to bude minimálně takové jako předcházející,tak tedy ne,byl horší.

10.06.2016 1 z 5

Bohatá nevěsta Bohatá nevěsta Catherine Coulter

Nebylo to špatné,tak nastejno s předchozím dílem. Musím souhlasit,že přes všechnu teoretickou připravu na manželství byla Sinjun zoufale naivní až hloupoučká. Nedivìm se Colinovi,že se na ni zlobil,když se ho pořád snažila ochráňovat. A ano souhlasím,že mu měla říct pravdu. To mi na ní vadilo už od prvního dílu,strkala do všeho nos a jednala tak,jak si myslela,že bude pro jiné nejlepší.

10.06.2016 4 z 5

Svůdnice Svůdnice Catherine Coulter

Ano rozhodně lepší než první díl. Jen Sofie a její ,,scény", to když už byli v Anglii, mě nebavili. Na mě trochu přehnaný.

08.06.2016 4 z 5

Tajemná nevěsta Tajemná nevěsta Catherine Coulter

Tak já nevím,četla jsem a nepřeskakovala,ale že bych byla nějak odvázaná to tedy ne. Víc se mi líbili Tony s Melissande než ústřední dvojice. Douglasovi jsem se ze začátku nedivila,že tak vyvádí,taky komu by se to líbilo,mě ne. No a pak se projevoval jeho sklon všechno mít pod konrolou nějak mi nevadil. Zato Alex to je jiná,jakoby se autorka nemohla rozhodnout jestli bude naivní husa nebo statečná a chytrá a všechno dohromady. Nevyznala jsem se v ní a dost mě rozčilovala. Možná více stran o té vedlejší práci Douglase a bylo by to lepší dílko.

07.06.2016 3 z 5

Vévoda Vévoda Catherine Coulter

Povedená série a tento díl se mi líbil skoro jako předchozí. Opět sympatičtí hrdinové,jen babu bych přetahla holí,ale i ta měla v příběhu svoje místo.

06.06.2016 5 z 5