havrmoni havrmoni komentáře u knih

Uspěchané zásnuby Uspěchané zásnuby Alexandra Bassett

Musím souhlasit s Marcia,zpočátku jsem si říkala bezva holka. No pak bych ji s chutí nakopla,Nathan byl asi moc zamilovaný,jinak si tu trpělivost s tou nerozhodnou urážlivou nanynkou nedokážu vysvětlit. Chtěla hrdinu jak z románu a když ho měla,tak jí to zase urazilo? No jednorázová oddechovka na jedno odpoledne. Chtěla jsem dát 2*,ale přidala jsem za některé postavy a vtipné momenty,hlavně v první třetině.

18.11.2016 3 z 5

Nevinný polibek Nevinný polibek Elizabeth Boyle

Pěkné svižné dílko. Dala bych 5*,ale vadí mi strkání nosu do věcí,do ktetých by se strkat neměl. Pak to můžou někomu zavařit,což se stalo.Ale jinak celkově povedená oddechovka.

17.11.2016 4 z 5

Pečeť hříchu Pečeť hříchu Cheryl Holt

Abych řekla pravdu jediný trochu sympaťák s jakž takž normálnìm chováním byl Jack. Ostatní byli příšernì. Přiběh se ztrácel ve změti ukázek povah všech povahových vlastnostì. Příklad: Anna byla ta nejnaivnějšì hloupoučká husa a zároveň hysterická štěkna,slabá snadno ovladatelná,ale Jamieho zprdla každou chvíly. Jejì sestra ještě horší.Tak co to jako je a to bylo se všemi. Kdyby se postupně odhalovala minulost ústřední čtveřice a snažili se navzájem pochopit a pomalu se zbližovali,mohlo to být i pěkné. Takto do toho chaosu byly ještě vsazeny erotické scény,které spíš vypadaly jako řešení na všechno. A i když mi normálně nevadí tady mi přišly takový drsný (zvlášť ten incest;fuj ) a bez citu,obyčejný sex. O což v těchto knihách o romantice většinou nejde. Tady jsem romantiku a lásku nenašla.

16.11.2016 2 z 5

Pokušení Henrietty Cynsterové Pokušení Henrietty Cynsterové Stephanie Laurens (p)

Mě se to líbilo,víc než předchozí dva.Hlavně kvůly hrdince,sympaticka a přímá ženská. Hrdina taky. Stále se mi líbí ta soudržnost rodiny a přátel v tomto případě dost rozvětvené. Docela se těším na ten poslední.

15.11.2016 5 z 5

Studie svádění Studie svádění Sabrina Jeffries

Po předchozím díle jsem si spravila chuť. Tohle byla ta dobrá Jeffries,kterou mám ráda. Moc pěkné mohly by být další díly.

14.11.2016 5 z 5

Tajemný snoubenec Tajemný snoubenec Arnette Lamb

Na mě zbytečně dlouhé,ale téma zajímavé. Vztahy v rodině,vnikající láska a tajemství. Celkově to nebylo špatné,ale autorka má mnohem lepší knihy.

12.11.2016 3 z 5

Síla lásky Síla lásky Arnette Lamb

Konečně vím kde se vzala Virginie a proč o ní nebyla zmíňka ve druhém díle. Jinak moc pěkné. Sympatičtí hrdinové.

11.11.2016 5 z 5

Oklamaná Oklamaná Arnette Lamb

Jak už tu někdo napsal,Sarah se chovala opravdu jak nevyzrálá a ne 23 letá žena. Pyšná a trvdohlavá než,aby přiznala,že ublìžila rodině,která ji milovala a vychovala. Tato kniha postrádala vtip a jiskření mezi hrdiny. Jejich škádlení bylo spìš jednostranné , Sarah se urážela a vztekala. Na druhou stranu byla inteligentnì a nedala si nic líbit. Michael byl sympaťák. Polepšenì Emily bylo divné,takový lidé se neměnì. První a poslední dìl nemám,takže mě udivilo,že měli ještě nějakou sestru,kterou ztratili,když v předchozím díle o ní nebyla ani zmíňka.

11.11.2016 3 z 5

Guvernantka Guvernantka Arnette Lamb

Hezké a humorné,romatické i erotické. Správný oddechový román. Jinak vše je řečeno v komentářìch pode mnou,takže bych se jen opakovala.

10.11.2016 5 z 5

Láska v nebezpečí Láska v nebezpečí Laura Thorne

Tentokrát bez hvězdiček. Dalšì sladká pohádka od této autorky a jelikož jsem četla hned po Medailonu,přišli mi některé věci stejné. Musím přiznat,že i to byl důvod mého,;rychločtení" :)

Medailon osudu Medailon osudu Laura Thorne

Červená knihovna se všìm všudy. Telenovela hadr. Vyměněné děti, láska,nedorozumění,intriky, skoro upálení. Nakonec tak sladký konec,že i ten hnusný hrabě najednou byl hodný. Tohle byla třetí kniha od této autorky a do té poslední mám strach se začíst.

V bouři vášně V bouři vášně Laura Thorne

No co k tomu říci. Pohádka o tom jak láska vše překoná. Je spìše vyprávěno z pohledu hrdinky,ten její milovaný se objeví na začátku pak někde trochu uprostřed a na konci. Celé je to spíše dobrodružné,stále se mluvì o lásce,ale romantika mezi hrdiny žádná. Tedy já jí nenašla,protoźe ti dva zamilovaní jsou spolu jen na začátku a na úplném konci.

Pohanská princezna Pohanská princezna Patricia Grasso

Nebylo to špatný,ale...a těch ale je tam dost. Nepřeskakovala jsem a přečetla jsem ji na dvakrát, takže se čìst dala,děj tam taky byl. Nejvìc mi vadila hrdinka,někdy normální 18.náctiletá holka,ale spíš většinou až přehnaně naivnì a i hloupoučká nanynka.

08.11.2016 3 z 5

Pouštní růže Pouštní růže Mary Jo Putney

Nezbývá než souhlasit s Luccy78. Dodávám,že tuhle autorku mám právě proto ráda,že takový to sladký příjde až v závěru a to se docela na zakončení hodì.

07.11.2016 4 z 5

Dáma s tajemstvím Dáma s tajemstvím Mary Jo Putney

Hezčí než první dìl. Moc se mi to líbilo,jen doufám,že jsou nebo budou další dìly,protože i ostatnì ztracení jsou sympatičtí muži.
Tady jsem zjistila,že je 7 dílů. A taky,že Ikar o dalších knihách zatím neuvažuje a jelikož jsem šťoura,tak jsem hledala i u nich a jméno této autorky už jsem nenašla. Je to škoda.Její knihy jsou sice oddechové a romantické,ale přes to jiné než klasické slaďáky.

05.11.2016 5 z 5

Lord v nesnázích Lord v nesnázích Mary Jo Putney

Pomalejšì rozjezd,ale pak už jsem se nemohla odtrhnout. Velmi čtivé,hrdinové jako vždy u této autorky sympatičtì a také jako vždy poslední třetina knihy je akční a plná neuvěřitelných zvratů. I když u obou to bylo celkem logické vyústění lźí intrik a snahou, hlavně u Adama,aby žil jiný a pro společnost přijatelnější život. U Mariah(kromě otce) to bylo vìce neuvěřitelné,spìš takové pohádkové. Řekla bych,že tady bude vìce dílů než jen dva. Podle toho kolik se tam objevilo žen a mužů a náznak kdo na kom spočinul pohledem. :)

04.11.2016 4 z 5

Ohnivá řeka Ohnivá řeka Mary Jo Putney

Ze začátku mu to přišlo zdlouhavé a měla jsem pocit,že bych se klidně obešla bez cca třetiny knihy. No a pak jsem zjistila,že neobešla. Celé to tvoří pěkný příběh a vše do sebe zapadá. Objevujì se tu postavy a rodina,které se pohybujì kolem Amy-Alex,hrdinky z knihy Nevěsta na prodej. Jen jsou asi tak o 10 let mladší. Je tu kniha označena jako 6.díl,škoda,že jich není více.

03.11.2016 4 z 5

Nevěsta na prodej Nevěsta na prodej Mary Jo Putney

Tahle byla nejhezčì ze série a jedna z těch,na které hned tak nezapomenu. Dobrodružství,napětí,láska a přátelství. Opravdu moc pěkné.

31.10.2016 5 z 5

Čínská nevěsta Čínská nevěsta Mary Jo Putney

Lepší než prvni díl. Moc se mi líbilo. Ta romantika je hezká,ale víc se mi lìbilo to sebepoznávánì, jing a jang atd. Oba hrdinové jsou velice sympatičtí.

30.10.2016 5 z 5

Divoženka Divoženka Mary Jo Putney

Prvnì půlka taková zdlouhavá i když má něco do sebe. Dominik je úžasný v tom,jak je trpělivý a vůbec moc se mi líbil. Meriel jsem chápala,proč se uzavřela,ale přišlo mi,že si to trochu sobecky zjednodušila. Ale ta druhá půlka byla zajímavější.Stále se něco děje a to s tím blázincem,že manžel mohl prohlásit svou ženu za šílenou a nechat ji do něj zavřít. A ty metody léčení. No nebude to asi můj šálek,ale jsem odhodlaná tuto autorku přečíst.

28.10.2016 3 z 5