havrmoni havrmoni komentáře u knih

Pirátský princ Pirátský princ Gaelen Foley

No pohádka to možná byla,ale měla jsem co dělat,abych dočetla. Bohužel hrdinka byla tak naivní a idealistická a tak svatá až mě z ní trnuly zuby. Její monology a myšlenky jsem přeskakovala,protože se to nedalo. Samozřejmé pro hrdinu byla ta pravá. Po sérii Inferno,pro mě velké zklamání.

05.01.2017 3 z 5

Môj škandalózny vikomt Môj škandalózny vikomt Gaelen Foley

Carissa nebyla moji oblíbenkyní už od začátku série a ani tady ne. Příběh byl pěkný a k mému potěšení i vìce akční než klidně politický. Souhlasím s komentem pode mnou,číst by se díly měli postupně.

04.01.2017 4 z 5

Môj krutý princ Môj krutý princ Gaelen Foley

Mě se to moc líbilo,já na reálnu v těchto knihách netrvám. Je pravda,že hrdinka byla i přes své schopnosti a odvaze dost naivnì,ale nebyla hloupá. Tím,že to bylo více ,;bojovné"než romantické,to bylo pro mě zajímavějšì.

03.01.2017 5 z 5

Môj neodolateľný gróf Môj neodolateľný gróf Gaelen Foley

Druhý díl nasadil vysokou laťku,hlavně Kate. Tady to nebylo špatné, jen Mary mi moc nesedla. Líbí se mi Drake a jsem moc zvědavá na jeho příběh. A je to tak zajímavá serie,že i když jsem měla strach,že si ji neužiju tolik jako v češtině,šla jsem do toho a nelituji.

02.01.2017 4 z 5

Můj nebezpečný vévoda Můj nebezpečný vévoda Gaelen Foley

Úžasná kniha. Jelikož v češtině další díly nejsou musím číst ve slovenštině. Sice mi to nedělá potíže,ale vychutnat si příběh v rodném jazyce je pro mne přijemější. Je škoda,že naši sousedé jsou ve vydávání rychlejší. Myslela jsem,že mi dva díly budou stačit,bohužel má zvědavost na osudy dalších členů Inferna je veliká. Doufám,že nezklamou,protože tohle byl parádní dìl.

31.12.2016 5 z 5

Můj hříšný markýz Můj hříšný markýz Gaelen Foley

Ano je tu podoba s mojí oblíbenou Laurens,ale to je vše. Ze začátku jsem celkem Daphne chápala,my jsme znali Maxovi myšlenky,ale ona ne. Jenže pak se opět objevil onen hojně autory popsaný model zvědavé ženy. Žádné tajemstvì nebo... ultimáta apod. Nesnáším to a tím ztratila Daphne moje sympatie. Druhá polovina(ta menší) byla mnohem zajìmavější a vydala za celou knihu.

29.12.2016 4 z 5

Vévodkyně v přestrojení Vévodkyně v přestrojení Eloisa James

Nejhezčí ze série,jelikož byl romantický,vtipný a hlavně byl zaměřený jen na tu hl.dvojici. Co mě však mrzelo,že se všemi díly táhly přiběhy 4 lidí a jen jeden se tu zakončil, o druhém se zmiňují,jak skončil. Villiers a Jemma s manželem,postavy které mě bavily,které byly hezky rozpracovány a nic. Škoda,třeba jsou ještě v nějaké jiné knize.

28.12.2016 5 z 5

Osudová láska Osudová láska Eloisa James

O trochu hezčí než předchozí a opět několik rozehraných příběhů,které se táhnou už od prvního dílu a doufám,že v tom příštím se zakončí. Pravda je,že mě příjdou zajímavější než ty hlavní i když jsou hezky romantické.

27.12.2016 4 z 5

Zoufalé vévodkyně Zoufalé vévodkyně Eloisa James

V knize je příliž mnoho figurek a rozehraných partií, z nichž je několik nedotažených dokonce. Tedy mě,chybělo nějaké zakončení rozpracováných příběhů. Táhlo se mi ne několik prvních stran,ale více než polovina. Romantické to je,ale hodně roztahané do více stran a ústřední motiv nebo dvojice se mi tam tak trochu ztrácela.

26.12.2016 3 z 5

Paní z Mallaigu Paní z Mallaigu Diane Lacombe

Já souhlasím s Kamiliana až na to, že mě se líbila spíš ta druhá půlka.

24.12.2016 4 z 5

Normanský dobyvatel Normanský dobyvatel Sandra Lee

Opět pohodové a zábavné čtení. Drsný středověk s humorem.

22.12.2016 4 z 5

Milovat vévodu Milovat vévodu Jo Goodman

Hezký závěr série. West mi byl nejsympatičtější a jeho příběh nezklamal.

21.12.2016 5 z 5

Víc nepotřebuji Víc nepotřebuji Jo Goodman

O tochu slabší než předchozí,ale to bylo asi pomalým rozjezdem. Nebo alespoň mě to přišlo z počátku moc natahované. Jinak opět pěkná romantika,erotika i zápletka.

19.12.2016 4 z 5

Všechna má přání Všechna má přání Jo Goodman

Povedené dílko. Tajemství této dámy a jeho odhalení bylo napìnavějšì a zajímavější než v předchozím díle.

17.12.2016 5 z 5

Být tvou vyvolenou Být tvou vyvolenou Jo Goodman

Musím přiznat,že jsem byla hrozně nešťastná z hl.hrdinky. Ale kupodivu mi nekazila zážitek z přiběhu,jako jiné u jiných knih.Spolu s hrdinou jsem často kroutila hlavou nad jejím jednáním. Postupně vycházela najevo příčina jejího chování a odhalování tajemství. Velmi pěkný a čtivý příběh.

15.12.2016 5 z 5

Neodbytný hrabě Neodbytný hrabě Gayle Callen

Moc pěkná romantika. Hrdinové mi byli sympatičtí už od začátku. Jen to natahování ke konci ze strany hrdinky to bylo chvilkami únavné. Čekala jsem trochu jiný konec, s ohledem na typ knihy,ale nejsem zklamaná.

13.12.2016 4 z 5

Láska na první pohled Láska na první pohled Sandra Lee

Znám propracovanější knihy,ale tahle mě bavila. Opravdu po dlouhý době jsem u knihy usmívala. Sice trochu drsnější,ale středověk nebyl jemný. Jiskřenì a škádlení mezi hl.hrdiny jsem si užívala a i když byl hrdina dost vzteklý měl smysl pro humor.

11.12.2016 4 z 5

Nachová dáma Nachová dáma Marlene Suson

Je opravdu škoda,že je jen jedna kniha. Tohle bylo moc pěkně napsané. Sympatičtí hrdinové,romantika i popis doby mužské ,;nadvlády".

10.12.2016 5 z 5

Kouzlo noci Kouzlo noci Elizabeth Boyle

Začátek dost divný a pokud měl být vtipný,tak já jsem ho vnímala spíš jako tragikomický či trapný. Pak se to rozjelo,protože přiběh nabral spíš dobrodružno-špionážní směr. Hrdinky statečná,ale taky dost impulsivní někdy zbytečně. Dobře se to četlo,ale spoustu nedořešených věcì. Konci jakoby někdo vytrhl min.5 stránek. Chyběl mi ten pocit zadostiučinění ohledně strýce a tety. A co se stalo pak s tím odhaleným špionem aj.

09.12.2016 4 z 5

Podvedený vikomt Podvedený vikomt Julia London (p)

Tohle nejenže byla nejhezčí ze série,ale po přečtení všech od této autorky-to nejlepší nakonec. Pohodové čtení a hlavně sympatická žena!! Hrdina bývá skoro vždy sympaťák,ale s hrdinkami bojuji,opakuji se,ale bohužel se opakuje i model-naivní hloupoučká husička. Potom jsem nadšená když čtu něco takového,jako je toto.

08.12.2016 5 z 5