havrmoni havrmoni komentáře u knih

Lázeňská romance Lázeňská romance Amanda McCabe

Oproti přechozímu dílu je toto nudné a vleklé. Hrdinka se snažila vyrovnat sestrám a stále chtěla dokazovat,že není jen hezká. Bohužel to vyznělo spíš jako vlezlost a vnucovàní se. No a romantika,tam taky podle mě moc tlačila na pilu. Zápletka s předešlého dílu se vyřešila a nakonec vše dobré.

04.04.2018 3 z 5

Past na vévodu Past na vévodu Amanda McCabe

Docela příjemné překvapení. Nečekala jsem,že mě to bude tolik bavit. A hle, líbilo se mi to. Hezká romantika a sympatičtí hrdinové plus hledání pokladů,jo stálo to za přečtení.

03.04.2018 4 z 5

Tajemný sir Argus Tajemný sir Argus Hannah Howell

Zvláštností vydavadale je, vydávat knihy této autorky, na přeskáčku. Tady první díl a po dlouhý době čtvrtý. Pro mě jako pro čtenáře a fanynku Howell je to příšernost. No nic, příběh se mi líbil a už v prvním díle jsem si rodinku se zvláštními schopnostmi oblíbila. Teď budu doufat,že budou i ty prostřední díly.

02.04.2018 5 z 5

Ženich v kiltu Ženich v kiltu Gayle Callen

Mě se to líbilo. Rozumněla jsem jejím pocitům. Nenudila jsem se. Je tam romantika,věštecké sny a intriky. Oddychovka se vším co mě baví.

01.04.2018 5 z 5

Dobrá partie pro Cynstera Dobrá partie pro Cynstera Theonne Ann De Kretser

Bohužel tady bylo velké zklamání. Autorka měla skončit celou ságu tím zimním dílem,tam jsme nahlédli do nové generace,zjistili jak se po letech mají a šlus. Tohle už nemá grády. Navíc příběh Richarda,Thomase a Marcuse je jak přes kopírák. Oni se musí přizbůsobit ženě-vůdkyni. Příběh Marcusových rodičů se líbil moc,protože to mělo grády. Předchozí díl už nebyl tak zajímavý,ale ještě to nebylo nejhorší,páč i Thomas musel příjmout,že je nějaké nadpřirozeno. Kdežto Marcus k tomu byl vychován a věděl o své cestě životem a to už působilo (tedy na mě) nudně. Abych to schrnula,první a poslední třetina fajn,z prostředka vypustit všechny ty nesmyslný myšlenky na několik stránek. A ač nemám nic proti erotice a milostným scénám,tak 10 stran od polibku k zakončení samotného aktu,bylo i na mě moooooc natažené.

31.03.2018 3 z 5

V bouři V bouři Sabrina Jeffries

Ne nadarmo je tato autorka v mých oblíbených. Tohle se mi moc líbilo. Těším se na další díly. Devon by mohl být dalším hrdinou. A i když byl Darcy na zabití a je to záporná postava i o něm bych si chtěla přečíst,pokud to teda napíše :)) Napravení hříšníci,to je moje ♡.

30.03.2018 5 z 5

Jak odolat markýzovi Jak odolat markýzovi Sally MacKenzie

Opět moc hezké. Hrdinové velmi sympatičtí a jak už je psáno v komentech,příběhy běží souběžně a tudíž jsou bez epilogů. Toho se asi dočkáme až ve třetím díle. To jak se zachoval otec k Anne a jak s ní a Natem,ale hlavně s ní, manipulovali a jednali, se mi nelíbilo. Ale to je dobře,mám ráda když je v knihách něco co ve mě probouzí emoce.

29.03.2018 5 z 5

Zkrocení rebela Zkrocení rebela Suzanne Enoch

Tak rozhodně lepší než předchozí díl. A rozhodně má autorka lepší knihy než je tato.:)) Hrdinové byli fajn i jejich přátelé byli sympatičtí,jen ten prostředek knihy se mi neuvěřitelně táhnul. Měla jsem pocit,že je to o ničem. Ale pak to dostalo spád a nakonec jsem dočetla s pocitem, že to bylo celkem fajn.

29.03.2018 4 z 5

Napravený prostopášník Napravený prostopášník Raine Miller

Je to samostatná kniha,ale vzhledem k jménům co se tam objevují,by mohla patřit do jedné série a to do těch historických. Erotika,romantika sice hezké,ale bez té zápletky by to zas až tak zajímavé nebylo. Hrdina sympaťák,hrdinka až na tu jednu uškrtilabychjí blbost,byla taky fajn.

28.03.2018 4 z 5

Mesačné svetlo na Nightingale Way Mesačné svetlo na Nightingale Way Samantha Young

Příbuzný si člověk nevybírá,to je fakt. Pokud máte rodinu,která je k ničemu nebo nemáte žádnou,tak si jí vyberete. Přátele,kteří jsou propojení a dohromady tvoří rodinu,to je nit,která se táhne celou sérií. Ani tento díl nebyl vyjímkou a hrdinové toho měli za sebou celkem dost. Epilog úžasný. Tato autorka mě vtáhla do prostředí sympatických lidiček a jejich osudů, a abych řekla pravdu,budou mi chybět. Doufám v nějakou novou sérii s novými lidmi i zàpletkamy.

27.03.2018 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Po roce jsem se znovu pustila do této série,protože mám poslední díl a chtěla jsem se opět ponořit do příběhů sympatických lidiček. Kdybych mohla přidala bych další hvězdy. Když jsem četla poprvé,tak jsem hltala něco nového i žánrově. Teď jsem však vychutnávala a více přemýšlela a víc chápala Joss. Není lehké měnit zvyky a uzavřenost za otevření se. Je lehčí utéct než postavit se čelem. Líbilo se mi jak se krůček po krůčku otevírá a líbila se mi její odvaha,protože postavit se vlastnímu strachu a jít do toho a věřit někomu i když se bojíte,to chce odvahu.

23.03.2018 5 z 5

Měsíční zátoka Měsíční zátoka Heather Graham (p)

Jako vždy super krimi s trochou té romantiky.

22.03.2018 5 z 5

Znám tě? Znám tě? Nika Peas (p)

Tohle se mi moc líbilo,asi zatím nejvíc. Už se těším na další díl.

22.03.2018 5 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Tak já bohužel,jak jsem se těšila,tak moc nadšená nejsem. Do poloviny knihy jsem měla pocit,že čtu kuchařko-farmářský deník. Jeden trapas vtipný,no ty ostatní už ne. Ono mi to tentokràt vůbec moc nepřišlo vtipný a pohled jen z její strany a její myšlenky mě taky moc nebavili. No řekla bych,že jsem od ní četla lepší knihy.

21.03.2018 3 z 5

Západ slunce nad Edenem Západ slunce nad Edenem Elizabeth Haran

Tohle se povedlo. Hezký příběh. Ke konci při jedné scéně,otec-dcera,mi tekly slzy i když jsem toho chlapa nesnášela. Je to tak hezky napsané,že to nejde nic necítit a to platí pro celou knihu.

20.03.2018 5 z 5

První láska První láska Diana Palmer

Smála jsem se nebo připitoměle usmívala. Ono je to totiž vtipné a sladce romantické.

17.03.2018 5 z 5

Polibek hrdiny Polibek hrdiny Diana Palmer

Četla jsem jen Otec zakladatel a líbilo se mi to moc. Už jen proto,že jsem přečetla skoro všechny knihy od Palmer a v nich jsou příběhy o potomcích zakladatele a jeho přátel.A tohle je o tom jak to začalo.

15.03.2018 3 z 5

Otcem proti své vůli Otcem proti své vůli Diana Palmer

Krásná romantická oddechovka. Tahle autorka se mi moc líbí.

14.03.2018 5 z 5

Divoké srdce Divoké srdce Diana Palmer

Tohle byl krásný příběh o lásce a porozumění. Popis doby,kdy ženy nesměly volit,kdy původní obyvatelé byli utlačováni a zabíjeni jen pro to co byli,statečnost hrdinky a nakonec i láska. To vše dělá tento příběh,pro mě, velmi zajímavý a čtiví.

12.03.2018 5 z 5

Místo na slunci Místo na slunci Elizabeth Haran

Tak tohle mě bavilo. Hrdinka se mi líbila,ze začátku jsem jí vnímala jako zdroj zábavy,fakt jsem se usmívala celou dobu co ona vyváděla. Zhýčkaná dámička z města,která díky drsnému prostředí zjistila jaká je v ní síla a odvaha. Opravdu moc pěkné.

11.03.2018 5 z 5