havrmoni havrmoni komentáře u knih

Skandál v Sydney / Tajemství miliardáře Skandál v Sydney / Tajemství miliardáře Emma Darcy

Ta druhá byla hezčí.

16.09.2018 4 z 5

Horkokrevný ženich Horkokrevný ženich Emma Darcy

Hezký příběh. Bez sáhodlouhých úvah,sympatičtí hrdinové, prostě když už málo stránek, tak ať to odsejpá. A tady to tak bylo.

16.09.2018 4 z 5

Milionář ze Středozemí Milionář ze Středozemí Maggie Cox

Jeden z těch, u kterého si říkám, že i tak krátký příběh mohl být ještě kratší. Hrdinku a její myšlenkové pochody a chovàní jsem vůbec nepobrala.

14.09.2018 1 z 5

Dohodnutý sňatek / Šéfův příkaz Dohodnutý sňatek / Šéfův příkaz Jennifer Lewis

Dohodnutý sňatek, ten samotný vydal za 5*. Ten druhý taky nebyl špatný.

14.09.2018 5 z 5

Vánoční proměny: Hrst zlata / Tři dary / Nápadnická sezóna Vánoční proměny: Hrst zlata / Tři dary / Nápadnická sezóna Mary Balogh

Mě se nejvíc lìbil ten poslední.

14.09.2018 4 z 5

Dost času na lásku Dost času na lásku Carole Buck

Myšlenka dobrá, jen jsem nějak nechápala hrdinku. Taky jsem častokrát přemýšlela o odpovědích , které vůbec nedàvaly smysl. Jako by odpovídal dotyčný na jinou otázku než byla v textu. Jo a bylo dobrý si přečíst, že jako hlavní chod jim přinesli kousky vykoštěného kuřete a ona se dívala jak pečlivě odkrajuje maso od kosti. :))

11.09.2018 2 z 5

Svádění po texasku Svádění po texasku Annette Broadrick

Opět pěkný příběh. Vztahy v rodině a hlavně vzah otec- syn tomto díle, to se mi moc líbilo. Hrdinka mi sice moc nesedla, ale epilog zase nejlepší.

Svatba po texasku Svatba po texasku Annette Broadrick

Mě se to zatím líbilo všechno a ty její epilogy miluju.

Námluvy po texasku Námluvy po texasku Annette Broadrick

Moc hezké a opět ten epilog hmm :))

Láska po texasku Láska po texasku Annette Broadrick

Mě se to líbilo a hlavně Cole. To byl správný chlap.

09.09.2018 4 z 5

Tam, kde je láska Tam, kde je láska Annette Broadrick

Hezká oddychovka. Radím nečíst koment pode mnou, to už byste knihu vůbec nemuseli číst.

08.09.2018 3 z 5

Tajemný horal Tajemný horal Annette Broadrick

Mě se to taky moc líbilo a nejvíc mě dostal epilog.

07.09.2018 4 z 5

Náhradní ženich Náhradní ženich Annette Broadrick

Mě se to líbilo, dlouhé tak akorát. Škoda, že není druhý díl, ale o Molly i Megan se tu mluví, tak víme jak to bylo dál.

06.09.2018 4 z 5

Megan se vdává Megan se vdává Annette Broadrick

Mě se to velkem líbilo. Jen mám pocit jakoby se mezi poslední kapitolou a epilogem jedna kapitola ztratila. Nebo nàs autorka chtěla ušetřit hysterických scén :).

06.09.2018 3 z 5

Muž na ženění Muž na ženění Barbara Boswell

Tohle mě bavilo. Hezká oddechovka.

04.09.2018 4 z 5

Potíže s dvojčaty Potíže s dvojčaty Barbara Boswell

Màm stejný názor na téma politik jako Barbora H. Navíc hrdinka a ty její scény mě taky nebraly.

04.09.2018 3 z 5

V žáru léta: Milenec na mušce / Kouzlo dnešní noci / Všechno nebo nic V žáru léta: Milenec na mušce / Kouzlo dnešní noci / Všechno nebo nic Stephanie Bond

Pěkné oddychové jednohubky.

04.09.2018 4 z 5

Důležitý projekt Důležitý projekt Stephanie Bond

Nesympatická, snobská hrdinka dostane tvrdou lekci. Nakonec to bude dobré pro oba. Bohužel, musím přiznat, že jsem jí to přála :(.

03.09.2018 3 z 5

Nevšední nabídka / Milionářovo štěstí Nevšední nabídka / Milionářovo štěstí Ally Blake

Obě povídky byly moc pěkné.

03.09.2018 5 z 5

Příslib měsíční noci Příslib měsíční noci Noelle Berry McCue