havrmoni havrmoni komentáře u knih

Hříšné tajemství Hříšné tajemství L. Marie Adeline (p)

Tohle se mi líbilo už méně i když se to taky dobře četlo. Jen mě trochu rozptyloval příběh Dauphine, protože jsem byla natěšená na Cassie a napnutá jak to s ní bude dál.
Jsem skoro u konce třetího dílu a tady bych dala ještě o *méně. Za mě už moc zamotané a příběh Solange, který se střídá a prolíná s Cassiiným se mi nelíbil. Taky je úplně jiná než byla Dauphine a Cassie než přišli do T.A.J.E.M.S.T.V.Í, jako by to vlasně ani nebyla typická kandidátka do tohoto spolku. I ty její fantazie, krom té první, jsou takové bez ,,šťávy".

08.01.2019 4 z 5

Tajnosti Tajnosti L. Marie Adeline (p)

Páni, to bylo fakt něco. Víc není třeba. Všechno, co bych k tomu řekla už tu bylo napsáno.

08.01.2019 5 z 5

Hrana pokušení Hrana pokušení Eve Berlin

Takže si to shrneme: chlapi můžou skoro pořád, vteřina odpočinku a zas jedou jak fretky, ženy mají nepočítaně orgasmů a snesou opakovaně tvrdou š***ku aniž by pak seděly týden v lavoru se studenou vodou, po výprasku jsou hrdé na své jelita a klidně si na tu prdku sednou k snídani. No zřejmě neznají tu profláknutou větu,,nařežu Ti tak, že si týden nesedneš". Všichni hrdinové měli problémy v minulosti s matkou či otcem a tudíž obavy ze závazků. Když tohle všechno budu brát s nadhledem a nebudu v tom hledat nějakou realitu a naopak budu věřit autorce, že to o těch pocitech a prožitcích při BDSM je pravda, tak se to dá přečíst. Jak už jsem psala u předchozího dílu, jako relaxační erotická oddechovka s trochou romantiky je to fajn. Nic víc.

31.12.2018 3 z 5

Hrana touhy Hrana touhy Eve Berlin

O trošku se mi četl lépe než předchozí díl, díky nějaké té spontálnosti. Prostě to, že oba jsou na stejné vlně vyplynulo při prvním sexu. Jinak, tak nějak stejné, jen s jinými lidmi. Erotická oddychovka, nic jiného bych v tom nehledala, no konec konců, proto to čtu.

29.12.2018 3 z 5

Hrana rozkoše Hrana rozkoše Eve Berlin

Není to první kniha s touto tématikou a stále to pro mě není snadné čtení ,protože tyhle praktiky jsou mi na hony vzdálené, hlavně to subm.chování :). Při čtení jsem prozkoumávala i svoji mysl, jako hrdinka a na rozdíl od ní jsem zjistila, že fakt toto ne ani v nejdivočejší fantazii. Nicméně přečetla jsem a jako oddychová romantika se spoustou erotiky, dobrý. Postavy mají nějakou tu minulost a od toho se odvíjí jejich postoj k životu i sexu a celkově k vztahům a lásce.

29.12.2018 3 z 5

Mě nedostaneš Mě nedostaneš Julie James

Tentokrát jsem se nemohla začíst, moc mě nebrala hl.hrdinka. Pak už to bylo fajn, jako vždy autorka nezklamala. Prostě pěkná oddechovka.

26.12.2018 4 z 5

Něco jako láska Něco jako láska Julie James

Moc pěkné. Škoda, že vydali na přeskáčku. Mám už přečtené další dva. Ale je to už nějakou dobu, tak čtu všechny knihy znova. Stojí to za to.

20.12.2018 5 z 5

Léto divokých květin Léto divokých květin Kathryn Taylor

Pane jo, to byl pěkný příběh. Nebo spíš dva v jednom. Mám tuhle autorku ráda i z toho důvodu,že se v ničem moc nepatlá a její knihy nejsou proto nacpané stránkami myšlenek o ničem. Za mě nejhezčí co jsem od ní četla.

18.12.2018 5 z 5

Vysvobozená Vysvobozená Kathryn Taylor

Četla jsem hned po prvních dvouch dílech. Krásné zakončení.

16.12.2018 5 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Zrovna jsem dočetla plán Baronetu na příští rok a jsou tam dvě od těchto autorek. No už se těším. Než jsem se pustila do této přečetla jsem si znovu knihy od obou autorek. Líbí se mi všechny včetně této. Jsou vtipné,ale i vážné. Postavy jsou sympatické a líbí se mi, že mají nějakou minulost, že spolu mluví . No prostě mě to fakt baví.

14.12.2018 5 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Začnu tím, že nákup další knihy už si budu hodně rozmýšlet. Zbytečně zdlouhavé a nudné stránky o ničem. Ten zbytek, který bych dost osekala, byl celkem ke čtení, proto 3*. Nápad nebyl špatný a ta soutěživost i přitažlivost, vděčné a časté téma knih. Někdo tu psal, že tomu chybí jiskra a já musím naprosto souhlasit.

11.12.2018 3 z 5

Debutantka Debutantka Meg Alexander

Líbilo se mi to hodně. Příběh nebyl zaměřen jen na ústřední dvojici a měl celkem plynulý průběh. Sympatické postavy a zajímavou,,zápletku".

09.12.2018 5 z 5

Vánoční kovboj Vánoční kovboj Ann Major

Hodně podobný model hrdinky jako v Nevhodný ženich. Bohatá, nez vlastního názoru, která se občas vzepře, ale babka zavelí a ona je jak ovce. Nestojí za manželem, není mu oporou a když se ukáže pravda, tak chce odpuštění a hrozně se diví, že to chlap nemůže překousnout. No nakonec jsou, ale všichni šťastný jak jinak.

07.12.2018 1 z 5

Nevhodný ženich Nevhodný ženich Ann Major

Bohatá rozmazlená slečinka bez vlasního názoru, která věří všemu co jí doma řeknou.

07.12.2018 2 z 5

Princezna z Austrálie Princezna z Austrálie Nicola Marsh

Krásná pohádka pro užasný relax, nic víc v tom nehledejte. Jen oddych od všedních dnů.

06.12.2018 4 z 5

Kovbojova žena Kovbojova žena Jackie Merritt

Hezký příběh a velmi sympatický hrdina. Oproti tomu je tvrdohlavá hrdinka, která je ochromená svou minulostí a ustrnula v ní. Po chvíli mně stejně jako v určitém momentu hrdinu, přestala ta její neschopnost pohnout se vpřed, bavit.

01.12.2018 3 z 5

Svatba s milionářem Svatba s milionářem Melanie Milburne

Hodně podobné jako Ve Španělově náručí. Jen tady mají společnou minulost a je to víc čtivé.

29.11.2018 4 z 5

Nevěra ve Španělsku Nevěra ve Španělsku Lucy Monroe

První díl od Španělova milenka.

27.11.2018 3 z 5

V brazilské džungli V brazilské džungli Sarah Morgan

Aneb jak nevinná naivní věčně optimistická romantička udělala z chladného cynika milujícího muže.
To bylo tak sladké a ta hrdinka brrr, trnuly mě z ní zuby. No, ale znám daleko horší a dalo se to číst.

23.11.2018 2 z 5

Magnátův poklad Magnátův poklad Carole Mortimer

Chlap byl sice zralej na ránu palicí a asi bych mu to tak lehce neopustila, ale četlo se to dobře.

23.11.2018 3 z 5