havrmoni havrmoni komentáře u knih

Ďábel ve Skotsku Ďábel ve Skotsku Suzanne Enoch

To nejlepší na konec. Moc pěkné.

29.06.2019 5 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

No musím říct, že jsem se první skoro půlkou doslova prokousávala. Natalie mi byla tou svou přílišnou seběvědomostí až protivná. Možná to bylo tím, jak autorka neustàle upozorňovala na velikost jejího těla a jak si i přes to, dokázala podmanit muže až jí doslova zobali z ruky. Chvílemi jsem měla pocit, že nedělala nic jiného. No a pak přišlo vysvětlení jejího chování a zapadlo to všechno do sebe a já si užila zbytek knihy. Vlastně se mi líbil tenhle díl o něco více než předchozí. Tedy jeho větší část :)

27.06.2019 3 z 5

Skúška z lásky Skúška z lásky Jennifer Probst

Když jsem četla o Natovi, říkala jsem si, že bych něco o Connrovi. Zaujal mě. A tu ho máme a já musím dát za pět *. Úžasný chlap. Musíme koukat pod slupku i když ten obal je první co uvidíme. Bohužel realita je někdy taková, že ošklivý obal skrývá ošklivé jádro a hezký leckdy taky.

26.06.2019 5 z 5

Iskrenie Iskrenie Samantha Young

Ráda jsem se vrátila k postavám a přečetla si co a jak se s nimi po letech stalo. Liv, o které jsem psala, že všechno moc řeší, se nezměnila :)). Pěkná jednohubka, která mě navnadila přečíst si celou sérii znovu.

25.06.2019 4 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Příběhy od této autorky jsou o rodině, přátelství, lásce i bolesti, touhách a snech. To vše bylo i tady a jako obvykle mě Probst nezklamala. Sympatičtí lidé, zajímavé prostředí a samozřejmě návnada v naznačení kdo asi s kým příště v dalším díle. Za mě spokojenost za plný počet *.

25.06.2019 5 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Jednoduchý a celkem rychlý děj. Což mi i vyhovuje, žádné sáhodlouhé myšlenky a trápení apod. Mám ráda pořady o vaření a jídlo, takže i to prostředí, ve kterém se příběh odehrává, se mi líbilo. Jo, bylo to fajn, já jsem spokojená.

23.06.2019 4 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Tak tady jsem si vynahradila to, co mi chybělo v prvním díle. Moc pěkné.

22.06.2019 4 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Je to lepší než první. Sice trošku sladší a takový co spěje k dobrému konci , o kterém tušíte jak dopadne snad už od začátku, ale i tak. Gia mě už tak nevytáčela a Rush je prostě Rush :)) Dala jsem to v noci za pár hodin, tak dobře se to četlo.

21.06.2019 4 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Čekala jsem něco podobně sladkého, jako Nebezpečné iluze a jelikož jsem byla už přeslazená, tak jsem se docela obávala, jak se mi bude líbit. A kupodivu líbila. Hezký příběh až na Maritzu, tam mě hlavně ke konci dost lezla na nervy.

21.06.2019 4 z 5

Přepychem spoutaná / Londýnské útěky Přepychem spoutaná / Londýnské útěky Helen Brooks

Tři hvězdy za tu druhou, ta první byla hrůza.

10.06.2019 3 z 5

Zhýralý hrabě Zhýralý hrabě Margaret McPhee

Moc pěkné. O osudech Tregellasova bratra lorda Varingtona se dočtete v knize Dáma z moře.

09.06.2019 5 z 5

Dáma z moře Dáma z moře Margaret McPhee

Hezký příběh s napětím a láskou. Předchází mu kniha Zhýralý hrabě, která je o bratru Guye . Což jsem nevěděla a dozvěděla se to až v závěru této. Příště budu číst popořadě.

06.06.2019 5 z 5

Lovec pirátů Lovec pirátů Margaret McPhee

Po přečtení posledního dílu musím přiznat, žese mi moc líbila celá série. Každý ten příběh byl jiný i když se něčím podobaly.

05.06.2019 5 z 5

Přízraky minulosti Přízraky minulosti Margaret McPhee

Tahle autorka se mi začíná líbit čím dál víc. Moc pěkný příběh.

01.06.2019 5 z 5

Zpátky do života Zpátky do života Margaret McPhee

Z dílů, které jsem v této sérii četla se mi tenhle líbil asi nejvíce.

01.06.2019 5 z 5

Nemocné srdce Nemocné srdce Anne Ashley

Tohle bylo taky hezké. Mám tuhle autorku ráda. Její hrdinky jsou sympatické se smyslem pro humor, jako tady. Samozřejmě muži nezaostávají jsou to chlapi jak se patří.

31.05.2019 5 z 5

Střežené srdce Střežené srdce Jennifer Blake (p)

Tak mě bohužel ani tohle nijak neuchvátilo. Těšila jsem se na celou sérii a jsem docela zklamaná. Tolik úvah a myšlenek a konec ?? Rozvláčně , vzletně až básnicky rozepsaný, co by se vlastně vešlo do pár vět. Hrdinové jsou fajn a ani hrdinky nebyly úplně špatné, jen jsem si říkala, že je tam to ale. Ale co??? Pak mi to došlo. Ti hrdinové byli moc kladní, samozřejmě je to fajn takový čestný chlap. Jen já dávám asi v knihách přednost napraveným ,,hajzlíkům" či prostopášníkům, jak se jim spíše říká :)).

30.05.2019 3 z 5

Setkání za úsvitu Setkání za úsvitu Jennifer Blake (p)

Zajímavé pasáže střídají nudné myšlenky a opačně. Jsou tam fajn lidičky, je to celkem čtivé, ale... Zase to ale. Stále to není takové, že bych se nemohla odtrhnout a hltala příběh.

29.05.2019 3 z 5

Čest v ohrožení Čest v ohrožení Jennifer Blake (p)

Nebylo to špatné, ale nebyla jsem příběhem polapena tolik, aby to bylo na 5*. Někdy mi přišlo, že příběh zbytečně odbočuje a protahuje se.

26.05.2019 3 z 5

Královský svůdce Královský svůdce Jennifer Blake (p)

To bylo fakt čtivé až do konce. Vždycky když jsem si myslela, že už to bude klidné, tak šup a zase nějaký zvrat. A líbila se mi hrdinka.

22.05.2019 5 z 5