hrubik hrubik komentáře u knih

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Knížka byla velmi čtivá, ale první půlkou knihy jsem se horko těžko prokousávala a odolávala pokušení ji zcela odložit. Ale vydržela jsem a stálo to za to. Knížka mě chytla a líbila se mi, zejména detektivní zápletka a postava Lisbeth byla výborná.

30.03.2013 4 z 5

Stíny Stíny Richelle Mead

Jen Richelle Mead dokáže napsat takový závěr knížky, abyste hned po jejím dočtení měli nutkavou potřebu vzít do ruky další díl. Škoda, že pokračování Sukuby zatím není k dispozici, protože já jsem zase jako na trní, jak tohle všechno dopadne. Perfektní knížka!

14.03.2013 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

S těžkým srdcem se musím rozloučit s touhle úžasnou knižní sérií, která byla opravdu skvělá! Jen díl lepší než druhý, všechny jsem četla jedním dechem a prožívala dobrodružství, napětí a romantiku spolu s Rose, Lissou, Dimitrijem a dalšími.... Budou mi chybět. Jsem ráda za happy end, vše dopadlo jak mělo a já si celou sérii VA vážně moc užila :-)

11.03.2013 5 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

První půlka knížky se docela vlekla, ale pak se to rozjelo a já ani nedýchala, dokud jsem to nedočetla. Prostě další super díl, napínavé, čtivé... ale přesto... chybí mi ten starý dobrý Dimitrij. Jsem zvědavá, jak tahle série dopadne, jiný než dobrý konec neberu :-)

08.03.2013 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Ja tuhle serii miluji. Ikdyz byl treti dil slabsi nez dvojka, tak jsem spokojena.

12.05.2018 4 z 5

Dokonalá nevěsta Dokonalá nevěsta Sophie Kinsella (p)

Příjemná oddechovka.

08.09.2017 3 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Hodně emotivní díl, možná až trošku moc. Ale jinak jako vždy pecka!

05.05.2017 4 z 5

Neslyšno Neslyšno Richelle Mead

Richelle umí psát, to víme. Když člověk sáhne po její knížce, nikdy se nenudí a nikdy nešlápne vedle. I Neslyšno se četlo samo, mělo nápad, který bavil, člověk chtěl vědět, jak to všechno dopadne, ale... Nevím, možná jsem zvyklá, že její knížky mají vždy několik dílů, že jsou obsáhlejší, podrobnější, napínavější... Tady mi něco chybělo. Jako bych byla o něco ochuzena. Měla jsem pocit, že to mohlo být propracovanější, detailnější, že to bylo příliš rychlé. Určitě to nebylo špatné, ta knížka je dobrá, ale asi jsem u autorky zvyklá na vyšší laťku.

03.04.2016 4 z 5

Prokletý milenec Prokletý milenec J. R. Ward (p)

Jako vždy výborný díl, plný zvratů, napětí, tentokrát i plný smrti a loučení. Musím říct, že ačkoli byl příběh Seleny a Treze dojemný a smutný a ukápla mi i nejedna slza, něco mi tu chybělo. Nebo spíš vadilo. Napadlo mě, proč autorka odbíhá od podle mě lákavějších příběhů - například Layly a Xcora, které jsem si v knížce užívala daleko víc, a chybělo mi, že jich tam bylo tak málo. Naopak bych vyzdvihla příběh z Teritoria, protože ačkoli byl lehce předvídatelný, byl pro mě zajímavý. Hlavně že všechno dopadlo tak, jak to má být a jedeme dál. Těším se na další příběhy BČD.

24.10.2015 4 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Napínavý, akční díl. Jsem zvědavá, jak se příběh bude vyvíjet dál.

10.09.2015 4 z 5

Most do země Terabithia Most do země Terabithia Katherine Paterson

Když jsem knížku začala číst, říkala jsem si, že tahle "pohádka" mě asi moc bavit nebude, že je to příběh vcelku o ničem. Ale s každou další stránkou jsem se přesvědčila, jak moc jsem se mýlila. A na konci jsem řvala jako želva. Byl to krásný příběh nejen pro děti.

25.08.2015 4 z 5

London Road London Road Samantha Young

Na London Road jsem se těšila, že to bude super oddechovka, ale musím říct, že jsem byla trochu zklamaná. Knížka měla pasáže, kdy jsem se vyloženě nudila a dočítala silou vůle, na druhou stranu měla i části zajímavější (a to nemyslím ty erotické :-)) Takže celkové hodnocení - takový střed, knížka neurazí, ani příliš nenadchne.

17.08.2015 3 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Tahle série se opravdu povedla. Líbil se mi námět, postavy byly velmi sympatické, humor hlavní hrdinky mě velmi bavil, ale přesto mám jednu výtku. Škoda, že příběh nebyl víc propracovaný. Četl se jedním dechem, to ano, ale závěrečnou bitvu o Hex Hall jsem si představovala jinak. Bylo to moc jednoduché, rychle vyřešené. Ale jinak knihu chválím, její čtení jsem si užila.

28.07.2015 4 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Tahle série se mi líbí víc a víc. Druhý díl byl snad ještě lepší než ten první a tak nemůžu dát jinak než pět hvězdiček.

25.07.2015 5 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Příjemná fantasy oddechovka. Kniha se četla sama, hlavní hrdinka mi byla velmi sympatická a sedl mi hlavně její smysl pro humor. Konec mi přišel trochu uspěchaný, ale můj celkový dojem z knížky byl velmi dobrý.

22.07.2015 4 z 5

Rubínový kruh Rubínový kruh Richelle Mead

Krásné završení celého příběhu, jsem spokojená :-)

31.05.2015 5 z 5

Kdybys mě teď viděla Kdybys mě teď viděla Cecelia Ahern

Krásná knížka, zajímavý námět na přemýšlení. Hvězdu dolů dávám za to, že se knížka docela vlekla a místy byla zdlouhavá. Konec byl ale opravdu povedený.

24.05.2015 4 z 5

Král Král J. R. Ward (p)

Krása, krása, krása. Tento díl byl stejně jako ty předchozí skvělý, moc jsem si ho užila, bylo to takové pěkné završení Wrathova příběhu a doufám, že se brzy dočkáme dalších dílů, které vysvětlí nedořešené zápletky.

03.05.2015 5 z 5

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Tento díl neměl chybu. Nenudila jsem se ani na vteřinu, všechny příběhy byly zajímavé, napínavé a musím říct, že ačkoli jsem se ze začátku takovým postavám jako Assail, Trez a Xcor lehce bránila a myslela jsem si, že mě jejich osudy bavit nebudou, opak byl pravdou. Autorka to prostě umí a tahle série rozhodně nemá sestupnou tendenci, co se kvality týče.

19.04.2015 5 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Zajímavý a napínavý díl, u kterého jsem ani nedýchala, jak dopadne.

08.04.2015 5 z 5