Ivanka83 Ivanka83 komentáře u knih

Fantastická zvířata. Brumbálova tajemství: Úplný scénář Fantastická zvířata. Brumbálova tajemství: Úplný scénář Joanne Rowling

Pěkný návrat do kouzelnického světa. Ještě budu muset shlédnout film.

13.11.2023 3 z 5

Ke knize bych se nedostala nebýt mého 11-letého syna, kterého zaujal název a obálka knihy a koupil mi ji k narozeninám.

Do knihy jsem se rychle začetla. Vyprávění Čehi mi nahánělo husí kůži. Hrůza co dívky v táborech musely vytrpět. Přála jsem Čehi, aby už konečně došla klidu. Ale jakmile se k tomu schylovalo, krutý osud jí opět dostihl.
Smutný a silný příběh, který ve mně dlouho zůstane.

08.02.2022 5 z 5

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

Kráska a zvíře je moje nejoblíbenější pohádka. Velmi ráda čtu různá převyprávení.
I tento retelling mě velmi bavil. Rhena, Harper i Greye jsem si rychle oblíbila a jejich strasti, bolest i úspěchy prožívala spolu s nimi. Bavilo mě střídání vypravěčů. A ten konec... no musím sehnat druhý díl :-)

14.09.2021 4 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Nečtu to sice popořadě, ale i tak si každou knihu užívám.

04.08.2021 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Já jsem spokojená.
I třetí díl mě velice bavil. Spousta zvratů a pěkný konec.

30.07.2020 4 z 5

Písečníci a bludný asteroid Písečníci a bludný asteroid Václav Dvořák

Moc pěkná dětská kniha, která bavila jak mého 12-ti letého syna a 8-mi letou dceru, tak i mě.

17.06.2023 4 z 5

Freed Freed E. L. James (p)

Na poslední díl jsem se moc těšila. Parádně do sebe vše zapadlo.
Užila jsem si sérii z obou pohledů a líbili se mi všechny díly.

20.04.2022 5 z 5

V bouřlivých časech V bouřlivých časech Marie Lacrosse

Moc pěkné se mi kniha četla. Líbí se mi, jak je příběh prolnutý se skutečnými událostmi.
A doslov autorky jsem vřele uvítala. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavostí z tohoto nelehkého období.
Doufám že se brzy dostanu k druhému dílů.

12.11.2021 5 z 5

Útěk ze světa Útěk ze světa Lucinda Berry

Tak to bylo něco...
Četlo se to samo. Byla jsem napnutá jak kšandy, jak toto dopadne. A nestačila jsem se divit.
Doporučuji

21.10.2021 4 z 5

Za hranou Za hranou Meredith Wild

Tak to bylo něco... Z milostného trojúhelníku trvalý vztah ve třech (nebo ve čtyřech? )
Pořád jsem čekala co Will provede, a že Liv skončí s Ianem. No, to jsem se pěkně spletla :-)

17.06.2023 4 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Další Pan Božský...
Bláznivě zamilovaná Ruby a ostýchavý, někdy až natvrdlý Niall spolu stráví neskutečné čtyři týdny v New Yorku. Návrat jim ještě víc zkomplikuje životy, ale ten konec.... Ach...
Rozhodně doporučuji.

28.09.2022 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Richardovi trvalo dlouho, než pochopil co ke Katy začal cítit. Ale pak se z nesnesitelného blba stal až moc velký slaďouš a příběhu najednou chyběla ta šťáva z prvních dvou třetin.

16.01.2022 3 z 5

Postav si své jednorožce Postav si své jednorožce kolektiv autorů

Dcera jednorožce zbožňuje.

20.03.2022 5 z 5

Ztracené koťátko Ztracené koťátko Lucy Daniels

Vánoční příběh jsme četli s dcerkou právě v období Vánoc a moc jsme si to užili

03.01.2022 4 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Tak to mě bavilo.

03.09.2021 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Velmi čtivá oddechovka. Občas na mě moc sprostých slov, ale jinak super. Určitě se pustím do dalšího dílu.

26.01.2021 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

To mě bavilo. Hezky se to četlo a neskutecně to odsýpalo.
Nevinnost a Stín s temnou minulostí.
Červená knihovna s erotickou tematikou. Nenáročné čtení. Jsem neskutečně zvědavá, jak to bude pokračovat.

27.11.2019 5 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Poezie není můj šálek kávy. I tak ve mě tyto básně něco zanechali. Zvláštní, krásné, děsivé... Pocitů mám spoustu.

08.11.2018 3 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Nenáročné příjemné čtení :-)

10.04.2018 4 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Já jsem nadmíru spokojená. Dostala jsem co jsem zrovna potřebovala. Oddechové čtení se spoustou romantiky, erotiky, napětí a trochu hudby.
Doufám, že bude pokračování.

21.04.2024 4 z 5