Temné a osamělé prokletí přehled

Temné a osamělé prokletí https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404814/bmid_temne-a-osamele-prokleti-qa5-404814.jpg 4 690 690

Princ Rhen, dědic mocného království, se vždy těšil, až převezme vládu a ujme se správy své země. Jenže to bylo ještě předtím, než ho proklela zlá čarodějka. Předtím, než se proměnil v odpornou krvelačnou zrůdu. Předtím, než zničil svou rodinu, svůj hrad i svou zemi. Pro Harper život nikdy nenachystal nic dobrého. Žije sama s bratrem a matkou, nemají moc peněz. A když se jednoho večera pokusím pomoci neznámé dívce na ulici ve Washingtonu, je přenesena do zakleté říše prince Rhena. Monstrum? Princ? Harper netuší, co si myslet. Když však začne poznávat dobré stránky princovy povahy, vypadá to, že prokletí by mohlo být zlomeno. Že se do prince zamiluje lidská dívka. Ovšem to temné síly nemohou dopustit, a tak se spojí, aby Harper i Rhena zničily.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

A Curse So Dark and Lonely , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Temné a osamělé prokletí. Přihlašte se a napište ho.

lucakuca
30.12.2023 4 z 5

Kráska a zvíře v netradičním zpracování s velice zajímavým koncem, který ještě hodně zamotá s rozdanými kartami....

BellaBernasconi
23.12.2023 4 z 5

Na začátku trochu slabší, ale postupně se to rozjede a posledních 150 stránek jsem se nemohla odtrhnout. Jen mě mrzí ten konec. Byla bych radši, kdyby to prostě skončilo. Do dalších dílů se asi pouštět nebudu.

AnnaNes
13.12.2023 2 z 5

Chvíli mě bavila, chvíli ne, spíš se přikláním k ne. Do dalších dílů už se pouštět nebudu, nechci se do čtení nutit.

Knižní novinky (16. týden)

14.04.2019

Ta chvíle, kdy člověk odchází, není ta úplně nejdůležitější. Záleží spíš na tom, co bylo předtím.

Tohle se nemůže povést. Nevěří mi. A co hůř - pohrdá mnou. Při vší úctě, můj pane - to vy sám sebou pohrdáte.

Kniha Temné a osamělé prokletí v seznamech

v Právě čtených17x
v dalších seznamech15x