Ivanka83 Ivanka83 komentáře u knih

Marnotratný syn Marnotratný syn Danielle Steel

Při čtení románu jsem měla nejednou husí kůži. Kniha mne pohltila od začátku až do konce. Vřele doporučuji.

12.09.2016 5 z 5

Šelmy- kniha s prostorovými modely zvířat Šelmy- kniha s prostorovými modely zvířat Alice Burdett

Trojrozměrné pohyblivé obrázky skvěle doplňují zajímavosti o kočičích predátorech.
Děti se dočetli kde žijí, co loví, jak velcí jsou lvi, gepardi, tygři, levharti, karakalové a pumy.
Zábavná kniha pro malé čtenáře a menší posluchače.

20.05.2021 5 z 5

Pomsta červené mumie Pomsta červené mumie Thomas Brezina

Čtení se synem jsme si užili. Už se těšíme na další dobrodružství slavné čtyřky.

13.05.2021 4 z 5

Motýl pro tebe Motýl pro tebe Milena Lukešová

Nijak výrazně mě kniha neoslovila, ale dceru bavila.

25.04.2021 3 z 5

Červená karkulka Červená karkulka Anna Milbourne

Milujeme tyto pohádky. Zpracování knihy nás moc baví.

22.04.2021 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Knihu jsem zhltla jako malinu. Eva mi je velice sympatická a Gideon je tak strašně komplikovaný. Jen je tam možná zbytečně moc homosexuality, i když jsou všichni sympatičtí. Ale jinak super. Těším se na pokračování.

04.01.2021 5 z 5

Vařila myška kašičku Vařila myška kašičku Helena Zmatlíková

Tuto krásnou knížečku milujeme.

06.05.2020 5 z 5

Stín banyánu Stín banyánu Vaddey Ratner

Do čtení jsem se musela nutit. Dokonce jsem uvažovala že ji snad odložím. Zdlouhavé až nudné vyprávění malé Raami mě nijak neupoutalo. Ovšem pak se něco stalo, první ztráty, rozdělení rodiny, putování do neznáma, smutná shledání a další a další ztráty. Už jsem nedokázala knihu odložit, prostě jsem ji musela dočíst. Silný příběh z Kambodžského temného období. Jsem ráda, že jsem knihu neodložila.

22.02.2020 4 z 5

Lidi aneb Většina národů má za to, že je úplně jiná než většina národů Lidi aneb Většina národů má za to, že je úplně jiná než většina národů Milena Holcová

Opět skvělé oddechové, poučné, zábavné a vtipné čtení

08.03.2019 5 z 5

Naschválníčci Naschválníčci František Nepil

Četení před spaním. Dětem i mě se moc líbila :-)

20.09.2017 5 z 5

J. R. R. Tolkien – Ilustrovaný dárkový komplet J. R. R. Tolkien – Ilustrovaný dárkový komplet J. R. R. Tolkien

Tento úžsný box mi vloni přines Ježíšek :-) Nejkrásnější dárek, který pod stromkem byl...

03.08.2016 5 z 5

S tebou mě baví svět S tebou mě baví svět Marie Poledňáková

Pěkná klasika :-)

21.08.2014 3 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Dlouho mi trvalo než jsem se začetla. Ale ten konec stál za to.

28.10.2020 3 z 5

Turbulence touhy Turbulence touhy Kendall Ryan

Začátek se strašně vlekl, až jsem zvažovala, že to nedočtu. Taky mi vadil Benův slovník. Slovo kurva tam bylo zbytečně často. Fiona to je slušná mrcha. K Em nevím co napsat. Nijak mi nevadila ale ani ničím nezaujala.
Nejvíc se mi líbil konec, respektive ochutnávka dalšího dílu, který bude asi o Ellie. Tu si ráda přečtu.

26.04.2020 3 z 5

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Ze začátku jsem se knihou musela prokousat. Druhá polovina byla o poznání lepší. Závěr sice předvídatelný, ale rozhodně splnil účel. Určitě se pustím do pokračování.

09.02.2020 3 z 5

Kniha džunglí Kniha džunglí Walt Disney

Oblíbená knížka dětí. Ideální čtení před spaním. Pěkné ilustrace.

06.01.2020 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná T. J. Brearton

Kniha se četla snadno, ale dlouho, protože jsem u ní usínala. Furt jsem čekala na nějaké to waw, což nepřišlo. I tak jsem držela Katie palce a jsem ráda že to zvládla.

12.11.2019 3 z 5

Lovkyně štěstěny Lovkyně štěstěny Daisy Goodwin

Krásný příběh z doby staré Anglie. Příběh mě bavil, i když mě nepohltil až tak, že bych nebyla schopná knihu odložit. Bay se mi moc líbil a Charlotte jsem si oblíbila.

26.05.2019 4 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Skvělé kniha. Hezky se četla. Zajímavý děj. Typ na vraha jsem měla už od začátku, ale párkrát jsem zvažovala, jestli to nebude nakonec úplně jinak... Nebylo :-)
Doporučuji.

28.01.2019 4 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Miluji pohádky. A pohádku o Krásce a Zvířeti obzvlášť.
Četla jsem už několik příběhů Krásky a Zvířete a tento řadím mezi ty velmi zdařilé.
Příběhem jsem žila. Byla jsem Kráskou i ptákem Ohnivákem.
Nečetla jsem ji naposledy.

23.11.2018 5 z 5