Ivanka83 Ivanka83 komentáře u knih

Muminek a narozeniny Muminek a narozeniny Tove Jansson

Milé vyprávění pro malé posluchače.

23.09.2019 4 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Přečteno během několika málo dní. Opět jsem se velice rychle začetla a nedokázala přestat...
Už hltám poslední díl.

05.09.2019 4 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Velmi rychle jsem se opět začetla. Svižné, čtivé, chvílemi předvídatelné, jindy překvapující. Tento díl mě bavil sice o malinko míň než první, ale i tak to bylo super čtení. Konec opět nezklamal :-)

05.06.2019 4 z 5

Láska nehezká Láska nehezká Robert Sobota

Moc mě to nebavilo. Odkládám nedočtenou.

01.05.2019 1 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Tak to bylo něco. Vůbec jsem nemohla přestat číst a když jsem otočila poslední stránku, myslela jsem, že se zbláznim... Musím vědět co bude dál.....

27.04.2019 5 z 5

Nesmrtelná koruna Nesmrtelná koruna Richelle Mead

Druhý díl se mi líbil ještě víc jak první. Mae i Justina jsem si moc oblíbila. A ten konec.... No teda... Já chci pokračování :-)

18.08.2018 5 z 5

Puf a Muf Puf a Muf Nataša Tanská

Hezké a vtipné příběhy.
Jen mě u čtení docela otravovalo stále se opakující řekl Muf, řekl Puf, řekl Míša, řekli jsme... Při předčítání dětem mě to nutilo toto slovo nahrazovat, nebo úplně vynechávat.
Proto ty 3*

27.02.2018 3 z 5

Mezi láskou a smrtí Mezi láskou a smrtí Meg Cabot

Skvělá kniha. Přečetla jsem ji na jeden nádech a už se nemohu dočkat dalšího dílu.

12.09.2016 5 z 5

Milionář z chatrče Milionář z chatrče Vikas Swarup

Velmi pěkně napsaná a čtivá kniha.

21.08.2014 4 z 5

Piráti z Karibiku - Kompletní obrazový slovník Piráti z Karibiku - Kompletní obrazový slovník Glenn Darkin

S dětmi nevynecháme žádný díl v televizi. Tato kniha nás bavila. Doporučuji všem fanouškům Pirátů z Karibiku.

04.04.2021 5 z 5

Tentokrát to bude jinak Tentokrát to bude jinak Alexandra Potter

Docela jsem se trápila, ale dočetla jsem do konce.
To, že prakticky od začátku bylo jasné, jak to odpadne, mi nevadilo. Tess mi prostě nesedla. Zato Fergus, to je sympaťák.

01.03.2021 2 z 5

Strašidelné pohádky Strašidelné pohádky kolektiv autorů

Žádné velkédílo to skutečně není. Ale syna čtení bavilo a to je důležité.

15.01.2021 3 z 5

Strakaté pohádky Strakaté pohádky František Nepil

Nepilovi strakaté pohádky nám zpříjemnily několik večerů. Mě se kniha líbila a děcka i poslouchala.

18.12.2020 4 z 5

Ledová obluda Ledová obluda David Walliams

Úžasná kniha. Se synem jsme se u čtení neskutečně bavili. Doporučuji nejen malým čtenářům.

18.12.2020 5 z 5

Beznadějný osud Beznadějný osud Susanna Kearsley

Ze začátku jsem se do čtení trochu nutila. Postupně jsem se začetla víc a víc. A konec byl parádní.
Mary mě zaujala hned od začátku. Sára mi moc nesedla, ale zvykla jsem si na ni.
V závěru mně mile překvapilo popsání všech skutečných osob. Sussana si s tím dala opravdu práci.
Doporučuji.

13.10.2020 4 z 5

Před námi Před námi Anna Todd

Kdyby kniha nevyšla, o nic bychom nepřišli.
Nejvíc mě bavila třetí část.
Ke knize se už určitě nevrátil, ale jsem ráda, že jsem si ji přečetla.

10.08.2020 3 z 5

Poník Poly Poník Poly Lily Small

Dcerky oblíbený díl

30.07.2020 5 z 5

Sigrid Sigrid Johanne Hildebrandt

Drsné severské prostředí, bohové Valhaly, kruté války... zde přežije jen nejsilnější.

19.05.2020 5 z 5

O blouďátku velblouďátku O blouďátku velblouďátku Zuzana Špůrová

Milá veršovaná pohádka o zatoulaném velblouďátku.
Rádi se k ní vracíme.

06.05.2020 5 z 5

Sedmikrásky Sedmikrásky Kristina Ohlsson

Ne a ne se začíst. Pomalu 300 stran jsem se nutila číst. Šíleně se to vleklo a místy jsem se ztrácela. Musela jsem ale vědět, jak to všechno dopadne... Pak se to konečně rozjelo. Najednou bylo vše jinak a děj nabral neuvěřitelný spád. Jen bych ještě chtěla vědět víc o Karolíně a Johanně. Konec byl zase až moc rychlý...

03.04.2020 3 z 5