Ivetaa Ivetaa komentáře u knih

Píseň lásky Píseň lásky Catherine Anderson

Kniha se čte dobře.

17.07.2016 4 z 5

Příslib naděje Příslib naděje Tamara McKinley

Autorka opět nezklamala. Každá její nová kniha je lepší a lepší.

14.07.2016 5 z 5

Ztracené poklady Ztracené poklady Nora Roberts

V knize pod názvem Ostrovy splněných snů (vydané v r. 2015) vyšly dva příběhy: Ztracené poklady a Vůně mořské soli. Nemusím moc reedice - zvláště, když vyjde kniha pod jiným názvem... Kdo se v tom má pořád orientovat?

29.06.2016

Strážce majáku Strážce majáku Camilla Läckberg

Skvělá detektivka - doporučuji.

27.06.2016 5 z 5

Elsyino tajemství Elsyino tajemství Camilla Läckberg

Autorka opět nezklamala. Napětí až do konce.

20.06.2016 5 z 5

Vlastní spravedlnost Vlastní spravedlnost Camilla Läckberg

Čtu od prvního dílu a je pořád co číst. Klobouk dolů.

18.06.2016 5 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

super počteníčko

13.06.2016 5 z 5

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

super čtení

12.06.2016 5 z 5

Klenoty noci Klenoty noci Jayne Ann Krentz

Zatím nejslabší kniha od této autorky. Je zde vidět její raná tvorba. Kniha nemá nijak složitý a už vůbec propracovaný děj. Určitě knihu nebudu v budoucnu číst znovu...

05.06.2016 1 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi Jayne Ann Krentz

Knihu doporučuji - hezká vtipná oddychovka.

04.06.2016 4 z 5

Umění podvádět Umění podvádět Nora Roberts

Kniha se čte dobře. Je v ní hodně vtipných pasáží - zajímavý děj i zápletka z atraktivního prostředí, kde žijí a tvoří malíři a sochaři. Jednu hvězdičku ubírám, N.R. píše mistrovsky, což v této rané tvorbě mi ještě trošičku chybí.

29.05.2016

Radostný život Radostný život Nora Roberts

Nevím, proč se kniha jmenuje Radostný život. Určitě by byl vhodnější překlad dle originálu Untamed = nezkrocený. Totiž s radostným životem kniha nemá nic společného. O nějakých radostech jsem tam nic nenašla. Spíše to byla honička kdo z koho. Kdo ustoupí, kdo nechá své kariéry, kdo s kým co má a nemá... Mám ráda autorku od které mám téměř všechny knihy, ale tohle byla NUDA k uzoufání.

28.05.2016 odpad!

Dotyky lásky Dotyky lásky Jayne Ann Krentz

Zajímavé téma, hledání se dvou lidí a smyslu života.

26.05.2016 5 z 5

Iluze jistoty Iluze jistoty Jayne Ann Krentz

Mně osobně se kniha moc líbila. Je tu detektivní zápletka a hezky rozepsaný vztah dvou lidí, který na rozdíl od jiných knih působí dokonce reálně.

19.05.2016 5 z 5

Zlodějka Zlodějka Nora Roberts

Kniha se čte sama. Skvěle napsaná a vtáhne do děje tak, že si ani nevšimnete, že je bohužel konec.

15.05.2016 5 z 5

Růžový pavilon Růžový pavilon Julia Hunter

Kniha je příjemným čtením k vodě.

08.05.2016 5 z 5

Korálový polibek Korálový polibek Jayne Ann Krentz

Pěkná oddechová detektivka. Jednu hvězdičku ubírám za opravdu předvídatelný konec.

08.05.2016 4 z 5

Zaostřeno na lásku Zaostřeno na lásku Nora Roberts

Knížka je tenká a přečetla jsem ji za jedno odpoledne. Děj není nijak náročný, ale je v něm krásně vylíčen počínající vztah dvou lidí, kteří kdysi prožili zklamání a už od života nic nečekali - hlavně ne právě lásku.

01.05.2016 3 z 5

Turnaj na Gorlanu Turnaj na Gorlanu John Flanagan

Dlouho očekávaná kniha a opět nezklamala. Už se těším na pokračování.

28.04.2016 5 z 5

Tajuplná žena Tajuplná žena Nora Roberts

Konečně opět stará dobrá N.R. Knihu jsem "zhltla" na jeden zátah. Skvělá detektivní zápletka, trochu psycho i romantiky v jednom. Doporučuji.

19.04.2016 5 z 5