Jája92 Jája92 komentáře u knih

Holandské prázdniny Holandské prázdniny Zuzana Francková

Průměrná kniha, velmi krátká. Autorka jistě napsala i lepší díla.

Velké dámy, malé ctnosti Velké dámy, malé ctnosti Juliette Benzoni

Kniha mě zaujala, jen jsem se místy trochu nudila.

27.01.2018 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Byla jsem nadšená , když jsem zjistila , že tuto knihu mámě v místní knihovně. Jedna z knih, která na vás nechá dlouhodobý dojem.

27.01.2018 4 z 5

Mně se kniha líbila. Alespoň na první dojem. Pobavilo mě líčení zoufalého otce a často jsem se u toho zasmála.

Kořistí v Kaddáfího harému Kořistí v Kaddáfího harému Annick Cojean

Kniha přečtená jedním dechem.

27.01.2018 4 z 5

Světelná poselství z Plejád 2: Znovunapojení na původní kosmickou sílu Světelná poselství z Plejád 2: Znovunapojení na původní kosmickou sílu Pavlína Klemm

Naprosto úžasná kniha, která mě pohltila od začátku do konce. Je naprosto nepředstavitelné, co se může v odlišném "světě" dít tak nevinným a bezbranným holčičkám.

27.01.2018 4 z 5

Mandle: erotický příběh muslimské ženy Mandle: erotický příběh muslimské ženy Nedjma

Jedna z knih , u které jsem cítila naprosté znechucení. Jsem ráda, že jsem si knihu pouze půjčila v knihovně, leč nezaujala a zase hezky rychle jsem ji vrátila zpět.

27.01.2018 2 z 5

Děvčátko Děvčátko Sarah Preston

Téma je ohromně zajímavé a smutné.

Rapa Nui Rapa Nui Stephanie Pauly

Zajímavá knížka, ale není to nic, na co by člověk dlouhé týdny vzpomínal.

Dětská otrokyně Dětská otrokyně Nathalie Schwaiger

Velice smutný příběh.

Provdaná proti své vůli Provdaná proti své vůli Lajla

Zajímavá kniha, u které se mi však nechtělo věřit, že se opravdu stala. Přečetla jsem na toto téma již mnoho knih, ale tahle byla zatím nejneuvěřitelnější.

Slečnám to nevadí Slečnám to nevadí Peter Cheyney

Překvapilo mě, jak dobré hodnocení tato kniha má. Nejspíš jsem nepřišla na styl autora. Samotný příběh mi až tak nevadil, ten byl vymyšlen skvěle , ale způsobem , jak to bylo napsané, se mi prostě nezamlouval. Kdoví, třeba se někdy ke knize či jiným knihám autora dostanu znovu a změním názor.

27.01.2018 3 z 5

Věčný oheň Věčný oheň Beverly Byrne (p)

Nemůžu si pomoct, ale Sophie mi byla poněkud nesympatická. Začátek děje je sice velmi poutavý , místy až drsný ( kdo si přečte, pochopí) , ale na můj vkus to bylo trochu překombinované. Muži , kteří se zapletli se Sophií, její životní peripetie ... první polovina knihy mě až tolik nebavila. Ta další část už byla lepší, ale můj dojem z knihy zůstává takový smíšený.

Co život dal a vzal Co život dal a vzal Betty MacDonald

Zajímavá kniha , která se čte sama.

25.01.2018 3 z 5

Poslední úder Omegy Poslední úder Omegy Robert Ludlum

Trvalo mi delší dobu, než jsem knihu přečetla. Přesto, že má kniha jen třicet kapitol na jeden zátah jsem zvládla přečíst vždy tři až čtyři kapitoly. Chvíli mi trvalo, než jsem se dostala do děje, ale zhruba v polovině knihy mě začala bavit.

25.01.2018 3 z 5

Žár Žár Maya Banks

A konečně poslední díl , zdárně přečtený a rychle zapomenutý.

24.01.2018 2 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

Nic, co by mě vzalo za srdce. Knihu jsem přečetla, ale je to jen z dalších knih, na které po pár týdnech klidně zapomenete.

24.01.2018

Pád Pád Maya Banks

Uf, další kniha podobná trilogii 50ti odstínu šedi, tudiž čtenář/ka nemůže mnoho očekávat a také nic víc než sladký příběh plny nereálných momentů nedostane.

24.01.2018 2 z 5

Láska v jiném městě Láska v jiném městě Barbara Taylor Bradford

Útlá knížka o starší ženě a mladším muži. Škoda jen, že kniha nebyla rozsáhleji napsána.

24.01.2018 4 z 5

Upíří žezlo Upíří žezlo Monika Šnaiberková

Oddechovka na dlouhé odpoledne.

24.01.2018 4 z 5