Janík511 Janík511 komentáře u knih

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Nevím, ale nějak se mi nelíbila. Děj depresivní a za konec dávám nakonec ***, jinak 2,5 by bylo odpovídající hodnocení.

02.02.2020 3 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Opět jedna velká sladká tečka.

27.01.2020 4 z 5

Matka v trapu Matka v trapu Uljana Donátová

Neotřelý, svižně napsaný příběh jedné Sylvie a jejích peripetií. Kniha mě příjemně naladila a zároveň i pobavila, že dokonalost není zárukou spokojeneho života. Asi na tom opravdu něco bude.

18.01.2020 5 z 5

Ultimatum Ultimatum Anders de la Motte

Opět velmi vydařená kniha. Napětí až do konce, což ocenuji. Jen mi přišlo lito Davida Saraca, že byl zabit a čekala jsem, že to bude opět o něm, škoda...

07.01.2020 5 z 5

Dům na prahu noci Dům na prahu noci Catherine Banner

Příjemné čtení o jedné rodině napříč dvacátým stoletím. První půlka knihy mě přesto bavila o něco více. Konec už pro mě tak zajímavý nebyl, přišlo mi, že se nic moc pořádně nedělo v rodině, pouze se měnila doba a myšlení lidí. Hledala jsem po vánocích něco odpočinkového ke čtení a tohle určitě nebyl krok vedle, ale kniha, která je poměrně čtivá a nenáročná.

03.01.2020 4 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Celkem svižné čtení se zajímavým koncem. Kniha mě bavila a neměla jsem tendenci listovat dopředu, abych věděla, jak to celé dopadne.

28.12.2019 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Jedna velká romantická pohodovka. Přesně vhodné čtení na svátky.

23.12.2019 4 z 5

Sestry hurikánu Sestry hurikánu Dorothea Benton Frank

Příjemné čtení o nesnázích jedné rodiny. Kniha je poměrně čtiva a bavila mě. Nechápu, že má tak nízké hodnocení. Jedná se o nenáročné, odpočinkove čtivo.

11.12.2019 4 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Kniha se četla dobře, i když cílovou skupinou jsou mladiství. Pachatele jsem neodhalila, jen tušila. Nebyla jsem z ní zklamaná, dostala jsem svůj podíl napětí v poměru cena a kvalita.

04.12.2019 4 z 5

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Nenáročná jednohubka, kde není potřeba moc přemýšlet.

04.10.2019 2 z 5

Odvetný úder Odvetný úder Nelson DeMille

Na knihu jsem narazila ve výprodeji. Půdovně jsem ji ani nechtěla kupovat, obálka mě nezaujala, ale nechala jsem se zlákat obsahem. Dočkala jsem se velkého překvapení. Kniha je chytlavá, četla se mi dobře, nic se mi nezdálo natáhlé nebo zbytečné. Agent híří vtipem a jeho hlášky mě bavily. Za mě bomba a velké překvapení. Dám si ještě Lva a snad bude také tak výborná, jako tato.

01.10.2019 5 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Nebylo to vůbec špatné. Trochu něco jiného od Deavera, ale spokojená jsem byla. Mohu doporučit, pokud hledáte změnu.

05.09.2019 4 z 5

První dojmy První dojmy Charlie Lovett

Koupená za směšný peníz a nic moc jsem ani nečekala. Konec byl trochu moc, ale jinak děj celkem svižně plynul. Linie s Austenovou byla slabší, nic moc nového nedávala... Nelituji, že jsem ji nakonec koupila a zvolila jako odpočinkovou knihu.

01.09.2019 4 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Čtivé jedním dechem, jen ten konec takový nereálný. Přišlo mi, jako by autorka nevěděla, jak děj ukončit. Nesmyslná vražda na konec mi přišla už přitažená za vlasy.

14.08.2019 4 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Četla se jedním dechem. Jen konec spíše nereálný, ale určitě stála za přečtení.

11.08.2019 5 z 5

Zmizelé z Cooley Ridge Zmizelé z Cooley Ridge Megan Miranda

Z knihy jsem celkem rozpačitá. První půlka se mi líbila, druhá už silně pokulhávala. Ztrácela jsem se v minulosti a přítomnosti, hrdinka mi byla stále méně a méně sympatická díky nevěře a myšlenkovým pochodům. Za mě by knize pomohlo méně stran a druhou půlku lépe propracovat.

07.08.2019 3 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Dočteno z povinnosti, jinak nuda, nuda.... K autorovi se už vracet nebudu, jeho knihy mě nebaví.

23.07.2019 1 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Četla se dobře. Trochu něco jiného od oblíbené autorky.

20.07.2019 3 z 5

Odpusťte mi, váš Leonard Odpusťte mi, váš Leonard Matthew Quick

Bohužel nedočteno, v půlce jsem to vzdala. Kniha mi nesedla, přišla mi o ničem a nechtěla jsem zbytečně ztrácet čas. Kdyby nebyla za zlomek ceny v akci, tak ji nekoupím.

09.07.2019

Padělatelé Padělatelé Bradford Morrow

Zvláštní kniha, celý děj plyne ve stejném rytmu, nic překvapivého se neděje a až na posledních stránkách se dozvím, jak to celé bylo a kdo zavraždil bratra Megan. Obálka knihy mě zaujala, ale vím, že znova ji číst už nebudu.

24.06.2019 2 z 5