Janík511 Janík511 komentáře u knih

Děti ohně Děti ohně Victoria Jenkins

Tentokrát mě příliš nenadchl děj a spousta otázek na konci nebyla zodpovězena. Neuverim tomu, že náctileti jsou tak zákeřni vrazi. Takže ubíram na hodnocení.

26.02.2023 3 z 5

Noční trh Noční trh Jonathan Moore

Na druhý pokus dočteno a teda nic moc. Konec nic nevypovidajici, nic se nedělo až do úplného závěru. Za mě zbytečná kniha, proto hodnotím nízko.

20.02.2023 2 z 5

Zlomený génius Zlomený génius Andrew Murray

Kniha se četla dobře díky krátkým kapitolam. Děj byl svižný, žádná hluchá místa a hlavní hrdina celkem sympatický. Milostná aféra byla taková nemastna, neslana, za mě celkem zbytečná. Takže fajn, zajímavá průměrná kniha.

10.02.2023 3 z 5

Všichni jsme nějak vadní Všichni jsme nějak vadní Matthew Norman

Vůbec to nebylo špatné, já se bavila komickými situacemi.

29.01.2023 4 z 5

Království Království Amanda Stevens

Tentokrát se mi kniha tolik nelíbila, nic moc se v ní neděje. Chyběla mi jako poslední dočíst z celé série, neboť se mi zdála nejslabší

27.01.2023 4 z 5

Život není skákací hrad Život není skákací hrad Petra Hülsmann

Zatím nejslabší, co jsem doposud četla, a to mi chybí přečíst ještě jedna autorcina kniha. Nějak mě nestrhla a posledních sto stran už bylo utrpení a jedno velké klišé. Ústřední dvojice mi neprirostla k srdci, hlavní hrdinka byla husicka, ke konci už mi lezla krkem. Takže nic moc, škoda.

22.01.2023 3 z 5

Pichlavá láska Pichlavá láska Jane O'Connor

Kniha se mi líbila. Je to takové poklidné čtení s vyhlídkou lepších zítřku.

10.01.2023 4 z 5

Sanatorium Sanatorium Sarah Pearse

Mě se kniha líbila a četla se mi dobře. Konec mohl být trochu více akčnější, ale nevadí. Nechápu nízké hodnocení.

26.11.2022 4 z 5

Mademoiselle Coco a vůně lásky Mademoiselle Coco a vůně lásky Michelle Marly

Knihu vzdávám, je to o ničem a v půlce jsem tak unudena, že mě ani závěr knihy nezajímá. Opět jsem se nechala nachytat pěknou obálkou, ale obsah za to nestojí.

04.10.2022 odpad!

V jeho stínu V jeho stínu Audrey Blake

Jak jsem se na knihu těšila, tak docela zklamání. Do půlky to šlo, ale druhá část už vysloveně nudná a co ten konec? Bude snad další díl? Vysoké hodnocení proto nechápu, já ho dát určitě nemohu.

25.08.2022 3 z 5

Nevím kudy kam Nevím kudy kam Gayle Forman

Nelíbila se, vlastně je to o ničem.

01.07.2022 2 z 5

Sny o pádu Sny o pádu Karen White

Krásná kniha. Mohu jedině doporučit.

07.05.2022 5 z 5

Ve tvých očích Ve tvých očích Nicholas Sparks

Čekala jsem asi od knihy více. Začátek ještě šel, ale pak už jsem se začala nudit a nudit. Klidně mohla mít o polovinu stran méně. Zápletka jednoduchá a nic nového nepřinesla. Spokojená jsem s knihou rozhodně nebyla.

03.05.2022 3 z 5

Mrazivé echo Mrazivé echo C. J. Carver

Nenáročná kniha se zajímavou zápletkou. Vrahy jsem sice od půlky knihy tušila, ale byla jsem zvědavá na motiv. Nízké hodnocení zde opět nechápu. Četla jsem daleko větší blbosti s vysokým hodnocením a divila se, komu se to může líbit.

20.04.2022 4 z 5

Podvedená Podvedená Charlotte Link

Čtiva kniha, která není vůbec špatná. Jen konec se mi úplně nezamlouval, proto ubíram na hodnocení.

16.04.2022 4 z 5

Sedm lží Sedm lží Elizabeth Kay

Kniha není tak špatná navzdory zdejšímu hodnocení. Je poměrně čtiva a konec nemá žádné překvapení, které by mě šokovalo. Kniha si zaslouží vyšší hodnocení.

13.04.2022 4 z 5

Ostrov kamélií Ostrov kamélií Tabea Bach (p)

Příjemná oddychovka, i když v poslední třetině už jsem se docela nudila a naivita Sylvie mi přišla už trochu moc přes čáru.

07.04.2022 3 z 5

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

Nudná kniha, kterou ve dvou třetinách vzdávám. Po dlouhé době opravdu špatná volba. Čekala jsem nějakou akci a nic. Nebudu se trápit, tahle kniha není pro mě.

01.10.2021 1 z 5

Svatební plán Svatební plán Sophia Farago

Nic moc, celou dobu jsem se nudila.

19.09.2021 3 z 5

Černá ovce Černá ovce Alex Hyland

Akční kniha, která se četla dobře a rychle, jenže mě nějak nezaujala.

21.07.2021 3 z 5