Janík511 Janík511 komentáře u knih

Sběratel kostí Sběratel kostí Luca Veste

Žádná sláva a kniha měla takový potenciál. Bohužel tento autor mě nepřesvědčil o svých kvalitách. První třetina knihy chaotická, prohrávala jsem si s myšlenkou, že ji odložim, ale vydržela jsem. Znova číst nebudu, ani žádnou další od stejného autora. Škoda...

31.12.2019 3 z 5

Zapomenutí mrtví Zapomenutí mrtví Tove Alsterdal

Nedoctena, po 200 stranách odkládam a dám přednost něčemu lepšímu. Obálka zajímavá, ale styl psaní a celé téma knihy nic moc. Nebudu tim ztrácet čas. Tohle mi vůbec nesedlo.

17.12.2019 1 z 5

Dům v ulici Naděje Dům v ulici Naděje Menna van Praag

Odpočinkova četba po všech těch detektivních příbězích a celkem slušně napsaná. Konec už byl jedna velká sladká tečka na závěr. Rozhodně neurazí, ale nečekejte žádnou velkou romantiku.

29.11.2019 3 z 5

Vdova z Wall Street Vdova z Wall Street Randy Susan Meyers

Nedoctena, odlozena po 50 stranách. Tahle autorka mě nepřesvědčila a její styl mi nesedí. Nebudu se tím více trápit. Dám přednost něčemu lepšímu.

17.11.2019

Hodná dcera Hodná dcera Karin Slaughter

Zvláštní kniha s ne příliš pro mě zajímavým dějem. Prvních a posledních 50 stran zajímavých, zbytek jen plytké povídání o ničem. Od autorky zatím nejslabší kniha, co jsem dosud četla. Tuhle knihu uz číst znova rozhodně nebudu.

27.10.2019 3 z 5

Dech smrti Dech smrti Arnaldur Indriðason

Přečteno za víkend. Hodnotím jako průměrnou knihu. Začátek vypadal slibně, ale postupně zápletka ztrácela na zajímavosti a slabý závěr ji reputaci nevylepšil. Kdyby se žena v zeleném neobjevila sama, tak neschopná policie by pravdu nikdy neodhalila. Opravdu nic moc.

20.10.2019 3 z 5

Šerif z Thunder Pointu Šerif z Thunder Pointu Robyn Carr

Dočítám a můžu říci, že první díl mě bavil, tohle už nemělo žádnou šťávu. Od třetiny nezáživné, děti nereálně vyspělé a budu ráda, když knihu dočtu. Určitě to není série, ke které bych se vracela.

09.09.2019 2 z 5

Nejdražší dcera Nejdražší dcera Elizabeth Little

Zajímavá kniha, za mě příjemné překvapení.

13.07.2019 4 z 5

Takhle to končí Takhle to končí Kathleen MacMahon

Nedocteno, nezaujala mě.

07.07.2019 1 z 5

Dárek na rozloučenou Dárek na rozloučenou Teresa Driscoll

Příjemný příběh, který má hlavu a patu.

04.07.2019 3 z 5

Odkaz run Odkaz run Michael Peinkofer

Příjemná oddychovka.

29.06.2019 4 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Oddechovka, tak nějak si romantiku na klidné nedělní odpoledne představuji.

09.06.2019 3 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Další knížka od Sandry. Nebyla špatná, ale pořád mám pocit, že první čtené Pomstě se opět nevyrovná. Celou dobu jsem čekala na nějaké náznaky, kdo Susan zavraždil, což se dozvídám na posledních stránkách. Se závěrem jsem nějak spokojená nebyla. Ještě přečtu Reportéra, jestli bude lepší.

08.04.2019

Hlava plná přízraků Hlava plná přízraků Paul Tremblay

Právě dočítám tuto knížku. Co napsat? Do půlky se nic moc neděje, až ke konci se dozvídáme, jaká tragédie se v rodině stala. Úplně špatná není, celkem zvláštní kniha, která zapadne a po roce už nebudu vědět, o čem vlastně byla. Mrazivý rodinný psychothriller to určitě není.

02.04.2019 2 z 5

Chlapec, který přestal plakat Chlapec, který přestal plakat Ninni Schulman

Po prvním dílu, který nebyl špatný jsem si hned přečetla druhý. Po přečtení musím říci, že nedosahoval úrovně prvního dílu. Konec zápletky byl celkem nečekaný, ani náznak téměř do konce, kdo by to mohl být. Jako odpočinková četba nenáročné a pohodové.

30.03.2019

Údolí lagun Údolí lagun Patricia Shaw

Kniha mě bohužel moc nebavila, v půlce jsem ji odložila a nedočetla. Možná nejsem zrovna cílová skupina....

Dokonalý svět Dokonalý svět Ally Condie

Tahle kniha byl omyl, nedočetla jsem ani do půlky. Hrdinové mi nebyli sympatičtí, děj nezáživný. Nemám chuť v ní dál pokračovat a definitivně odkládám. Přečtu si raději něco zajímavějšího.

28.03.2019 1 z 5

Sherlock Sherlock Graham Moore

Přečetla jsem už před časem, nebyla špatná.

Poutník Poutník John Twelve Hawks

Četla jsem již před časem a dodnes mě z ní mrazí. Na další díly už si netroufám. Tahle série není nic pro mě.

Návraty domů Návraty domů Debbie Macomber

První kniha od této autorky a zajímavá odpočinková četba, když si potřebujete vyčistit hlavu a přečíst si něho opravdu příjemného.

18.03.2019