Jita160 Jita160 komentáře u knih

Sen Sen Geneva Lee

Volné pokračování královské ságy, která je opět hlavně o dominantním vztahu.
Bella nejlepší kamarádka Clary nachází práci u advokáta Princeho.Je to velmi arogantní a panovační šéf, který má nebezpečná tajemství. Vzdorovala mu ,ale přesto padají do vztahu, který je pro oba nebezpečný a zároveň nevyhnutelný. Táhne je sobě až zvířecí instinkt.
On ovládá každou piť jejího těla a mysli.
Odkrytí Princeho tajemství je velká zkouška pro oba, zda jejich vztah bude pro ně zdraví a bezpečný.

28.12.2023 3 z 5

Vánoční ozdoby Vánoční ozdoby Jana Slaninová

Spíš se tato knížka mohla jmenovat ,,Speciální vánoční ozdoby". :-D:-D:-D
Tento příběh byl netradiční.
Anna hlavní hrdinka byla taková volnomyšlenkářka... prostě byla svá.
Své povolání milovala přesto ,že bylo velmi nezvyklé.
Přání co se týče lásky měla zvláštní a oplývala mimořádnými city a návrhu co se vztahu týče.
Žila si svůj život podle svého a dívala se na svět jinýma méně tradičníma očima.

18.12.2023 3 z 5

Tři něžná slůvka Tři něžná slůvka Nikki Sloane

Kdo má z této erotické série něco přečteno tak ví ,že je to hlavně o sexu. Pro ty, kteří se teprve odváží do tohoto obcesního čtení varuji aby tu knížku četli někde v soukromí nejlépe v posteli a měli po ruce něco na zchlazení. Je to velmi žhavé a dekadentní.
Po pár letech se potkají dva spolužáci kteří spolu prožili vášnivý vztah. Po nedorozumění se odloučí a teď spolu začínají pracovat každý na jiné straně obhajoby. Už si nevěří ,ale vzájemný chtíč je ovládá. Začínají znovu bez citu a chtějí si dopřát jen uvolnění ,které je spolu vždy spojovalo. Kyle na ní nastoupí jako nákladní vlak plný dominance ,kterou se kvůli Ruby snaží vypilovat. Oba odolávají bojí se ale copak se dá když zažívají ten nejžhavější sex a to nejen ve dvou???

27.10.2023 5 z 5

Znovu od začátku Znovu od začátku Kylie Scott

Někdy by bylo docela fajn ztratit paměť a zapomenout hlavně na chyby a špatná rozhodnutí ,které člověk v životě udělá.Druhá šance začít znovu a pokusit se vše napravit je dar.
V tomto originálním příběhu byla hlavní hrdinka nedůvěra a žárlivost ,která dohnala Clementine k odchodu od milovaného muže ,kterému ale i sobě svým odchodem zlomila srdce.
Anamnézu kterou po útoku Clementine měla, ale nebyla zcela úplná... ta láska a přitažlivost k Edovi ,kterou v sobě měla prostě nezmizela.
Krása a neskutečná čtivost tohoto příběhu mě moc bavila a Ed byl naprostý cukrouš.

17.05.2023 5 z 5

Slušný vybavení Slušný vybavení Lauren Blakely

(SPOILER) ,, Odjíždím pracovně do las Vegas se svojí asistentkou, která má černý pásek ,ohnivý jazyk. Umí spravit kapající kohoutek umí holýma rukama srazit dospělého chlapa umí vdechnout pálivou papričku a cokoliv přeříznout... Je pro mě dokonalá!!!..
Ale nemůžu jí chtít je to moje zaměstnankyně a já už se tolikrát spálil že si ji musím zakázat.
Jenže jsme v las Vegas ve městě hříchů a nekonečných možností... Tak to končí Jak jinak než svatbou v opilosti"
Milý a humorný příběh o truhláři který má slušný vybavení ale až po přečtení zjistíte o jakém je řeč :,-)

30.04.2023 4 z 5

Hříšně bohatý Hříšně bohatý Meghan March

Nenávist až za hrob mají k sobě dvě rodiny v jednom městě. A jak už to bývá jejich potomky to k sobě táhne silou magnetu. Jejich vztah je jedna velká katastrofa a ani ta láska děsná mrcha nemá sílu vše udržet. Je možné po 10 letech navázat tam kde vše skončilo???
Whitney je prostě prokletá a Lincol byl vždy pro ní ráj a peklo zabalené v krásném balíčku.
Závislost ať je jakákoliv je první krok k pádu.
Jak už jsme zvyklí tato autorka umí psát otevřené a napínavé konce... takže opět čekačka na pokračování.

09.04.2023 4 z 5

Legenda Legenda Katy Evans

Jsem velká fanynka této série takže volné navázání a pokračování kde jsem se opět mohla setkat s Brooke a Remym jsem si nemohla nechat ujít.
Prostě si mě tito drsní a svalnatí muži získali. Opět se příběh odehrává v drsném prostředí boxerského ringu, ale i tak na mě působil hrozně mile nic mě na něm nebolelo. Pro Mevericka a Reese to byla první opravdová láska a tak se jejich příběh nesl v celém duchu.
Rozhodně doporučuj ...tomu neodoláte.

21.03.2023 5 z 5

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

(SPOILER) Další dětská zakázaná láska, která neměla mít šanci. Trochu slabší rozjezd tohoto hodně smutného příběhu o velké křivdě, ztrátě a bolesti.
Muselo přejít spousty let aby Arya dcera milionáře a Nicky syn uklízečky našli opět jeden druhého a pokusili si navzájem odpustit a vzkřísit co už se zdálo být pohřbeno .

05.03.2023 3 z 5

Liliana Liliana Anna Szafrańska

(SPOILER) Pro mě velmi emoční knižní nálož.
Jak lehce se z dívky stane týraná žena?
Jak těžké je žít s tyranem a k tomu vychovávat malé dítě s handicapem?
Jak velké štěstí je mít kamarády když nefunguje rodina?
Těžký příběh který mě ze začátku bolel ..ale,když Liliana potkala Malvinu svého strážného anděla,vše se obrátilo k lepšímu.
Přišlo i na velké přátelští a odvahu se zamilovat a postavit se svýmu trýzniteli.

28.01.2023 5 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Neuvěřitelná romanťárna, zábavná, milá a žhavá.
Otřepané téma,šéf a jeho stážistka...no a co? Naprosto jsem si jízdu Grace a Jaxona užila.Byla dlouhá,kamenitá samá zatáčka a překážka...hlavně na Jaxonově straně.
Jenže jako vždy síla ženské lásky a odhodlanosti převrátí chlapovi život naruby.
Vřele doporučuji.

09.01.2023 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Další dětská láska, která potřebovala spousty let k tomu aby oba dozrály do stádya kdy si uvědomí, že ta přitažlivost a jako,že kamarádství znamená mnohem víc.
Sněhem zasněžený milostný příběh z jedné horské chaty kde se vykřeše na svět nejen velká láska mezi dvěma kamarády, ale i boj a přežití.

07.01.2023 4 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Hrubý, tvrdý ,zvrhlý, temný a nenormální příběh o "Králi,, který chtěl nejdříve zničit a pak si přivlastnit co je jeho.
Čtivá a záhadná knížka plná tajemství z dětství ,která vám nedá spát dokud ji celou nedočtete.
Více se toho ani nedá napsat, protože vše nám objasní až pokračování.
A takové konce?.... Proboha paní spisovatelko to nám nedělejte jsem napnutá jak kšandy a už se moc těším až si přečtu a Ocelovou princeznu.

01.01.2023 5 z 5

Tři drobné chybičky Tři drobné chybičky Nikki Sloane

Je to o sexu,je to o hodně sexu o BDSM.
Mladá nezkušená studentka se potká s majitelem erotického klubu a nechá se od něho zasvětit do dominantně submisivního vztahu.
Učí se najít a překračovt své sexualni limity.
On si užívá jeji tělo se vším všudy a ona se zamiluje.
Nikdy není nic zadarmo...dokáže si Joseph vybrat co je pro něho v životě důležité?
Erotické knihy mám v oblibě a tuhle můžu jenom doporučit.

17.11.2022 5 z 5

Spoutaný Spoutaný Emma Chase

Některé knížky by si zasloužili zfilmování a já bych chtěla vidět zrovna tuhle...
Buďte v klidu Drew opět nezklamal :⁠,⁠-⁠)
To jak k nám promlouvá a jeho myšlenkové pochody byly prostě pecka. Ale zároveň je znát jak Drew dozrál, stal se zodpovědným milujícím manželem a pro syna dobrým a starostlivým otcem.
S touhle partou jsem si užila dlouhou plavbu... sem tam vlnka někdy přišlo i tsunami, ale o to víc jsem si to užívala a moc se bavila.
Super ,děkuji.

26.10.2022 5 z 5

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

(SPOILER) Božínku to bylo tak hezký.
Tento rok mám prostě štěstí na čtivé erotické romány.
Erotický klub Phoenix je převážně pro voajéry....ale aby napsali adresu kde to přesně je,je ani nenapadne :⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D
Pomsta může být sladká i krutá ,Zoey si vybrala docela zvláštní cestu jak se pomstít svým tryznitelum.
Sex který prožila s majitelem klubu s Rhysem ji natolik okouzlí že nabídku na přídavek si nenechá ujít.Kdyz přijde Laska tak ty dvě zlomené duše kteří si poskytli vše k uzdravení je natolik silná že nemůžou jeden bez druhého být.
Prostě krásná pohádka pro nás holky romantičky.

16.10.2022 4 z 5

Utajené noci Utajené noci Liv Morris

Co by si všichni ti muži se svými démony bez nas počali?
Miloučký příběh u kterého si užijete příjemný relax.
Krásné čtení o zlomeném muži ,který nechce nic cítit ,protože prostě nemůže.
Má tak bolavou duši až je vám z toho teskno. A teď je tu Maggie, energická ,laskavá milující chůva která miluje děti. Ty dva svedla jen náhoda, ale podruhé už to bylo prostě osud.
Jsem cíťa ,která pláče u večerníčků takže tady prostě slza ukápla taky.

,,Kdo potřebuje kafe když jsme měli k snídani tak úžasný sex?"

16.08.2022 4 z 5

Bezchybní Bezchybní J. D. Hawkins

No taková vanilka.
Nic pro Jitku.
Bez energie, vzrušení, citů prostě mě to nenadchlo.
Autor to umí mnohem víc rozjed,asi prostě neměl svoji můzu na své straně.
Oba hlavní hrdinové mě nudili,žádná chemie a přitažlivost prostě lehká harlguinka.

21.07.2022 2 z 5

Když jsme se proslavili Když jsme se proslavili Sarina Bowen

Dva dny mi trvalo přečíst tento krásný příběh ,který jsem spolkla jak malinu, ještě teď mám její příjemnou chuť na jazyku.
Poslední výstřel na branku a
této krásné série je konec.
Moc jsem si to užívala byly to vážně neotřelé příběhy ke kterým se určitě zase někdy vrátím.
Filmová princezna a hokejista v trestu měli opravdu hodně naloženo.
V jejich věku řešili opravdu závažné problémy.
Není se čemu divit že i to je spojilo aby jim mohli čelit spolu a navzájem se podpořit.
Je prostě bezva když jsou na sračky dva:,-)

12.07.2022 5 z 5

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

Jablko nepadlo daleko od stromu.
Vaughn je opravdu syn svého otce.
A co se týče příběhu...no páni!!!
Čtivé,vzrušující a tak násilné a chvílemi i brutální.Tolik zla a démonů z dětství že i na jednoho muže je to až sakra moc.
Jak se s tím vším vypořadal je knižní zážitek a samozřejmě k tomu přispěla i dobrá duše v podobě ženy,kterou si nejde nezamilovat.
Len byla pro Vaghause to světlo na konci tunelu,kterým si musel projít i se všemi těmi krutostmi ,které je v jejich vztahu pronásledovali.
Toto sérii si určitě přečtěte....

11.07.2022 5 z 5

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

,, pane bože oni jebů"
A to, že pořád.
Kniha je o sexu a o hodně sexu.
Nevadilo mě to ,protože příběh byl velmi čtivý a rychle se vyvíjel.
Payton, která má ráda sex obecně a nebrání se ani sado maso hrátkám si užívá přízni můžu v klubu.
Náhlý host klubu Dominik z Tokia,který dlouho abstinoval je Payton naprosto okouzlený.
Navrhne ji výlet do Japonska....a tam ji svým dominantním chováním,poznání místní kultury a sebe samým uchvátí natolik....že ta láska děsná mrcha nejde zastavit.
Třetí díl si nenechám ujít,protože absolutně netuším co od něj krom sexu mám očekávat:-D:-D:-D

16.06.2022 3 z 5