Jita160 Online Jita160 komentáře u knih

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

Pěkné a vtipné počteníčko.
Autorka to se slovem umí moc jsem se bavila.
Matthew byl v první řadě kamarád a to jak se snažil vzkřísit Drewa, když měl cože.... chřipku? :⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D bylo k poppukani..
Vztah mezi Mattewem a Dee začal nezavaznym sexem. On pak chtěl vše a ona utíkala bála se...
Ale copak se dá utéct před krásným, milý ,klidný ,zábavným,kamarádským a hlavně trpělivým sexy chlapem?

26.10.2022 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Drew naprostý ješita,který si myslí ,že zná ženy?To jako jde :-D
Humorně napsaný příběh s pohledu může,který si užívá svůj svobodný život bohéma než se musí utkat v práci s krásnou Kate.
Ta se rozhodně nenechá zahanbit a dře jak může aby vyhrála a pokořila ho.
Drew konečně potká rovnocenného soupeře.
Chemie mezi obouma je tak silná že ta láska děsná mrcha je oba úplně pohltí.
Konec ten byl naprosto boží.
Za mě rozhodně série k přečtení,moc se těším na pokračování.

27.08.2022 5 z 5

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Opět taková milá, kratičká, erotická mňamka na jeden večer.
Je zábavné číst jak nikdo nestojí o vztah a chce jenom rozkoš, vzrušení a hromadu sexu...
A nakonec jejich odhodlání shoří jak papír.
Láska je vážně děsná mrcha:,-)
Těším se na pokračování, mňamky jsou fajn.

23.04.2022 3 z 5

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

No do prčic Amo, co to zase bylo ty mě teda dáváš!!!!
Musím se přiznat že se mě kniha vpila do ruky, nebylo možné odložit dokud jsem jí nedočetla. Byla to knižní bomba se vším co autorka umí a co Já naprosto zbožňuji.
Příběh neskutečně napínavý a žhavý pořád čekáte na nějaké drobky abyste pochopili proč se tak jak kdo chová.
A když konečně dojde k odtajení celého příběhu tak vám spadne brada a nestačíte se divit.
Očekávejte spousty nejasností ,tajemna,zvrhlostí ,sexu i násilí.
Prostě buď tu knihu zhltnete a nebo vyplivněte není pro každého,ale za mě rozhodně jooooo!!!!!

17.03.2022 5 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Tady musíte prostě číst dál i když jste z toho čtení znechucení...tolik zvrhlostí,násilí ,sexu,vulgarismů a tajemna v jednom balíčku.
Spisovatelka Amo je určitě šílená
,ale pro mě v dobrém slova smyslu.Jak je vůbec možné že lidský mozek může vyprodukovat takovou závislicky čtivou sérii...nechápu!!!!
Oba hlavní hrdinové se začali srovnávat i když každý po svém.
Bishop se začal projevovat jako člověk,který má i city a Madison řeší své problémy po svém,docela nezrale,ale ono se není čemu divit ohledně jejich věku.
Konec byl...no nepředvídatelný.
Kdo máte rádi nenormálno tak tohle je série hlavně pro vás.

06.02.2022 5 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

No tedy....autorka si s námi pěkně pohrává.
Druhý díl této fantasmagorie byl opět neskutečně čtivý ,zvrácený v mnoha směrech a i když už se některá tajemství odkrývají tak nová vyplouvají na povrch.
Hlavní hrdinové jsou pro mě jednou velkou neznámou...stále úplně nevím co si o nich myslet.
No a konec...doprdele práce jako fakt???
Musím okamžitě sáhnout po dalším díle a ponořit se to tajů a záhad této pošahané série,která vám nedá spát :-D:-D:-D

06.02.2022 5 z 5

Posedlost Posedlost Helen Hardt

No páni Tak to byla tedy pecka.
Krásně navazující 2 díl při které mě mrazilo.
Jade s Talonem jsou po sobě posedlí a nechtějí být jeden bez druhého.
Ale trauma které si Talon prožil v dětství je tak brutální, že se nedokáže Jade otevřít a přiznat se jí jaké utrpení si prožil.
Jenže co by to bylo za zamilovanou ženu, která potřebuje vědět co Talona trápí?
Takže na vlastní pěst pátrá po jeho minulosti a pomalu se odkrývá veliké tajemství rodinné Stelovych. Samozřejmě knížce dodává čtivost otevřený konec ,kterým autorka navnadí infarkt .
Jsem přesvědčená že tohle bude naprosto dokonalá série z které si nenechám ujít ani jediný díl.
Teď už jen vydržet.... sakra, až vyjde pokračování.
Rozhodně doporučuji.

22.11.2021 5 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

Určitě podařené pokračování.
Vztah mezi Tru a Jackem se rozvíjí.Oba si museli ve svých životech ujasnit priority aby mohli být spolu, i když minulost jim háže klacky po nohy .
Za mě rozhodně povedená série,rocková drsoně já můžu.

14.11.2021 4 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Tady je jasné,že někdo odejde se zlomeným srdcem.Ve třech to prostě málo komu klape.
Amber má velmi těžké rozhodnutí.
Ale rozhodne se podle svého srdce.
Krásný romantický příběh...není nad čím moc přemýšlet a děj je velmi příjemný a čtivý.

24.10.2021 4 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Přesně jak píše Zomy....slabé na tu autorku od ,které jsme zvyklé na jiný odvar.
Ze začátku se to ne a ne rozjed,ale nemůžu upřít ,že konec byl fajn.
Libilo se mě to ,ale to nestačí ....já potřebuji to wou !!!!!,které tentokrát nebylo.

15.06.2021 3 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Nejdříve svatba a pak až láska?
Proč ne.Baletka a právník,který osud dal dohromady .Za mě krásný romantický příběh.
Vášnivého jsem četla už dřív,ale je to jak s Božským...ráda se k nim vracím.

13.06.2021 5 z 5

Neměli bychom Neměli bychom Vi Keeland

Pozvolna vzestupující krásný milostný příběh.
Tato autorka prostě umí...je to sázka na jistotu.Moc jsem se bavila, to jejich vzájemné pošťuchovani a vytáčení bylo osvěžující...prostě super dvojka,vážně jsem se nasmala.
Rozhodně DOPORUČUJI!!!!!

07.06.2021 5 z 5

King King T. M. Frazier

(SPOILER) Ještě nikdy jsem nečetla tak drsnou knihu.
Je plná násilí,vulgarismu,drog a zabíjení.
Jenže příběh je tak úžasně čtivý,že mě nenechal vydechnout dokud jsem nedočetla poslední stránku.
King je děsivý,arogantní kriminálník ,ale i milující otec a vášnivý zamilovaný blazen.
Deo je ztracená duše,která se postupně ztotožňuje s osudem a s láskou ke Kingovi.
Jsem naprosto unešená,protože i přes všechny vulgární slogany a sposty násilí nemohu nic vytknout prostě tu padlo vše jak vidle do hnoje.
NAPROSTO DOPORUČUJI....jsem opravdu ráda,že mám po ruce druhý díl jinak bych si ukousala prstíky nedočkavostí.

07.05.2021 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Myslím,že je to příjemná tečka za celou touto sérií.Pro mě pomyslná třešinkou na dortu.Z pohledu může je to asi vždy mnohem čtivější ,ale zase se aspoň odkrývají různé domněnky,které jsem v předchozích dílech měla.Rozhodně doporučuji.
Díky E.L.James

01.05.2021 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

...je to už pár let co jsem tuto trilogii četla,ale ráda se k ní vracím.
Pro mě to byl knižní zážitek.

30.04.2021 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Vážně tolik negativních recenzí???
Mě tato série opravdu nadchla,já mohu jen doporučit.

30.04.2021 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Tak to byla vážně knižní jízda se vším všudy.Steve byl manipulátorsky hajzlik jak jsem předvídala,ale až tak?
Celá tato série mě opravdu nadchla a určitě se k ní ještě vrátím,protože byla čtivá a velmi návyková.

14.04.2021 5 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Tohoto kluka si okamžitě musíte zamilovat.Těžky život,kterým si prošel ho sice poznamenal,ale jinak je nesmírně úžasný a ke všemu panic....
Moc pěkný příběh lásky,který se vám bude chtit číst pořád dokola.
Mám ráda příběhy na pokračování o kamarádech , kteří se v knížkách prolínají jako by to byl jeden příběh.
Teď už jen zbývá zase čekat na dalšího,chjooooo.

27.03.2021 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Mám moc ráda tyto série o kamarádech, kteří spolu podnikají,ale jinak jsou každý úplně jiný jako třeba série Bez dechu.
Bentley-uhlazený, nudný,tvrdý obchodník a samotář má všechno co si myslí,že potřebuje dokud nezakopne o batoh.
Krásně se rozvíjející se příběh s Emmy,kterému nechybí jiskřeni, vzrušení, vzájemné popichování,láska i zklamání.
Je velmi příjemné jak nás autorka pomalu připravuje i na zbývající jeho kamarády ,tak šup jdeme na ně.

26.03.2021 5 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Když jsem začala tuto knížku číst,neodhadovala jsem její konec.O to víc mě ji bavilo číst.Byla naprosto skvělá.
Nechci nic prozrazovat,ale kdo má rád napětí, vzrušení, zklamání,sex,lásku a samozřejmě i zradu tak běžte do ní.
Nemohu této knížce nic vytknout snad jen to že jsem ji přečetla velmi rychle,protože jsem se od děje nemohla odtrhnout.
Pojďte do ní určitě vás nezklame.

20.02.2021 5 z 5