Jita160 Jita160 komentáře u knih

Beta Beta Jasinda Wilder

Rozhodně zvrácené!!!!
Drsný příběh kde hlavní hrdinka je zhrzená žena, která si vezme co jí patří????
Hodně rozvinutý děj kde jde o holý život. Už to bylo hodně přes čáru ,ale co už.

27.08.2023 3 z 5

Vášeň Vášeň Geneva Lee

(SPOILER) Čekejte hodně sexu, vlastně je to skoro pořád o sexu ,ale nějak vás to táhne číst prostě dál....
Následník trůnu ....jak přes kopírák.Dominantní sexy ,playboy s jizvami jak na duši tak i na těle.
Clara úžasná bytost, která si prošla v pubertě anorexií a toxickým vztahem. Dává se dohromady a stává se z ní silná a nezávislá žena.
Ty dva dala dohromady náhoda ,ale vzplanula mezi nimi obrovská spojitost, chemie ,souznění jiskření a samozřejmě vášeň...
Anglicky princ je velmi zlomený a jediný lék na jeho černou duši je ...jak jinak než se ponořit do Clary.
Potřebuje její submisivitu ke svému vrcholnému uspokojení a ona zase potřebuje jeho lásku. Zamiluje se a čeká naoplátku to stejné jenže Král má jiné plány se svým synem.
A tak tento díl končí rozbitou, zneužítu a opuštěnou Clarou .
Jdu do dalšího dílu...:,-)

18.04.2023 3 z 5

Všechny jeho sny Všechny jeho sny C.C. Gibbs (p)

Závěrečný díl byl o těhotenství ....z větší části. Potom o sexu a orgasmech,jak jinak.
Dominik prošel neskutečnou proměnou.
Od prvního dílu byl naprosto k nepoznání.
Kate i když řeší velkou bolest má prostě na růžích ustláno.
Lásku kterou mají mezi sebou je pevná a překoná vše.
Zakončení jaké se prostě dalo očekávat...
Za mě taková průměrná série,u které nemusíte myslet ...jen číst o něčem co vás nikdy nepotká :⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D

04.12.2022 4 z 5

Všechna jeho přání Všechna jeho přání C.C. Gibbs (p)

Pokračování je o více sexu a o ohnivých orgasmech.
Ta holka měla sakra kliku.
Tady musím říct,že i přes všechen sexuální postelový maraton tam byl i trochu nějaký děj.
Konec prostě čtenáře navnadí aby si přečetl i poslední díl.

04.12.2022 4 z 5

Musí se vrátit do Macaa! Musí se vrátit do Macaa! Louise Fuller

(SPOILER) Dora po smrti své sestry ,kterou velmi milovala se stará o svého malého synovce Archieva. Nemá to vůbec lehké učí se být náhradní matkou a vydělat peníze pro oba.
Náhle se objeví Archieva, nevlastní bratr.
Krásný, zámožný, a velmi neústupný muž ,který si chce svého bratra odvézt a vychovávat ho v jiné zemi a po svém... tento slib dal svému zesnulému otci.
Jenže narazí na velmi tvrdohlavou Doru, která se nechce svého malinkatého synovce vzdát. Ale co je dobré pro dítě zjistí až když jí Charlie nabídne aby odjela s ním a pokusili se ho na zkoušku vychovávat společně. No určitě všichni tuší jak to dopadne. Sex, touha, vášeň ,svatba a nakonec i láska.

02.11.2022 2 z 5

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci Zoufalé ženy dělají zoufalé věci Halina Pawlowská

Tuto knížku jsem dostala od kamarádky k narozeninám,proč připadám ji zoufalá ?:...prý chtěla abych si dala volno od těch svých erotických pohádek :⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D
Byl to vážně zoufalý příběh .
Olga mě přišla docela fajn jen ten výběr můžu byl prostě špatný.
Halina mě jako autorka knihy vůbec neoslovila....sory.

25.09.2022 1 z 5

Vášeň Vášeň Sharon Page

Komu se zalíbil Hřích tak Vášeň vás nezklame.
Myslím že toto volné pokračování druhé sestry Hamiltonové je o krapet lepší a napínavější. Samozřejmě se tam dějí orgie a sexu všude plno ale příběh vás vtáhne svym tajemném a zápletkou.
Spisovatelka vás navádí myslet si kdo je za všechna ta zvěrstva zodpovědný jen že na konci je vše úplně jinak.

16.09.2022 4 z 5

Pravidla sexu Pravidla sexu Nataly Castle

Tak to byl masakr!
Po přečtení této knížky mám velkou chuť postřílet část mužské populace.
Hlavní hrdinka byla pro mě velký slaboch a v závěru velká hrdinka.
Zneužívání,týrání a ponižování žen je neskutečná slabost.

04.07.2022 4 z 5

Když jsme se potkali Když jsme se potkali Viktorie Besó

Pokračování bylo skvělé!!!!!
Beata čarodějka,vědma,senzibilka,terapeutka,úžasná krásná žena která měla dar a rozhodla se pomáhat lidem. Ona sama se však lásky bála a odpírala si ji.
Jenže když je člověk zamilovaný může dělat nerozumná rozhodnutí.
Richard, kterého Beata změnila ,uzdravila, očarovala svojí krásou i vnitřní silou byl ji naprosto posedlí. Dlouho jí odolával když ho Beáta odmítala ,ale stejně podlehla protože i ona zjistila že láska a zamilovanost patří do jejího světa ,života.
Ukončení krásné a milé... Že by autorka překvapila a napsala pokračování?

,, To že nedostanete v životě vždy co chcete je někdy obrovské štěstí"

04.07.2022 5 z 5

Hravě Hravě S. C. Stephens

Pokračování srdcervoucí lásky mezi Kierou a Kellanem je především o důvěře.
Oba dva si prochází vnitřním dospíváním ,mají před sebou těžkou zkoušku odloučení ,které Kieře už jednou zlomila vaz, když jí její bývalý přítel musel pracovně opustit. Žárlivost, která je oba provází neodmyslitelně patří k nedůvěře sami v sebe. Emoce kterých jsou oba plní a nevědí jak je ovládat jim nakonec otevře oči. Začnou si věřit a tím jejich láska jenom sílí. Byla to pro mě docela jízda a připomínka toho že v životě není nic zadarmo.

06.04.2022 4 z 5

Asa Asa Jay Crownover

Byl to takový milý a plynoucí příběh kde se toho vlastně moc nedělo.
Díky předchozím dílům které se v tomto příběhu prolínají by mě to ani moc nebavilo.
Asa a Royal byli moc fajn a to že on je bývalý kriminálník a ona policistkou mohl mít mnohem větší potenciál než měl.
Trochu to vylepšil konec.....
Ale rozhodně tuto sérii nezavrhuji a počkám si na další díl.

05.01.2022 3 z 5

Ovládnutá Ovládnutá Portia Da Costa

Je to opravdu čtivá série ,to se jí nemůže upřít. Ale pro mě byla taková prázdná i když o sexu čtu ráda tak tady jsem přesycená.
Ti dva se sice miluji,ale mě tam chybí nějaké wow.A konec naprosto urychlený bez nějakého hlubšího a vřelého ukončení.
No jo co chceme po SM? :-D:-D:-D

14.10.2021 3 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Předchozí díly jsem zkritizovala,ale tenhle už ne.
Měl konečně nějaký smysl a vývoj.Tessa s Hardinem dospěli a našli hlavně sami sebe.
Moc jsem si přála aby Hardin pořádně trpěl za to jak se choval k ženě, kterou tolik miloval.Jenže nakonec trpěli oba dva.
Konec byl asi z celé knížky úplně nej,to odloučení jim očividně otevřelo oči.
Takže za mě určitě doporučuji čtvrtý díl i když vím,že bez těch předchozích ,které mě vytáčeli do nepříčetnosti by nedával smysl :-D

13.08.2021 4 z 5

Vytoužený Vytoužený Julie Kenner

Líbila se mě a nenudila jsem se ,což je velké plus.
Příjemný erotický příběh.

24.05.2021 3 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Hm...tvrďák,metalista,sexy tělo poseté tetovanim,propíchnuté bradavky a i jiné zajímavé části těla?Tak to je Jef,hvězda pódia do,kterého se není možné zamilovat.
Poutavý a velmi čtivý příběh,který vás vtáhne.Nic v něm nechybí co se týče přitažlivosti, vzrušení,sexu,lásky a sposty trápení mezi ní a Ayden.
Určitě moc doporučuji.

20.04.2021 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

To mě fakt bavilo už jen to ,že jsem si mohla vybrat odkud začnu knížku číst...ze předu nebo ze zadu???????
Příběh byl moc pěkný a oba sourozenci mě přirostli k srdci.
Hárt to opět zvládl na 1. pro mě je to od něho asi zatím nejlepší knížka.

10.04.2021 5 z 5

44 kapitol o 4 mužích 44 kapitol o 4 mužích B.B. Easton

Fakt nevím co napsat nebo co si o té knížce myslím.Začatek jsem opravdu kousala a to hodně ztuha...co to proboha je,o čem to celé bude,jak to může skončit,co nám tím autorka chce zdělit?
Druhá půlka byla už zřejmější a přestala jsem kousat a začala polikat.Nakonec to nebylo úplně o ničem a docela jsem se pobavila.
Takže úplně zklamaná nejsem ,ale další knížky už si nepřečte,ale jak se říká nikdy neříkej nikdy????

28.03.2021 1 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Touha-Jade ji chce moc a prahne po ní a Tolon si ji odpírá kvůli své minulosti.Zničeny a pokřivený muž,který bojuje sám se sebou a i s Jade.
Mezi nima to jiskří ale i hodně skřípe.Zahaleno je to v tejemstvi které se pomalu odkrývá.
Po dočtení jsem smutná za ně za oba a tak co nejdříve potřebují pokračování...kdy to bude?

23.03.2021 5 z 5

Zámek hříchů Zámek hříchů Tiffany Reisz

Tiffany Reiszova,pro mě autorka mimozemšťan opět nezklamala.Píše tak fascinující a neuvěřitelné příběhy,až z toho mrazí (kam na ně proboha chodí?)
Zámek hříchu je příběh psaný velice intimně a do hloubky, až mě v určitých pasážích bušilo srdce a třásly se mě prsty,když jsem otáčela stránky.
Není lehké číst o lidské bolesti i když si ji sám dotyčný přeje a je z ní v extázi???
Rozhodně tato knížka není pro každého,ale na mě zapůsobila tak, že na ni jen tak nezapomenu.
Holt každý si hledá to své....

23.03.2021 5 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Jo bylo to fajn čtení...i když pro mě docela slabí.Mam ráda akcí a vzrušení,která mě v této knížce chyběla.I tak jsem ráda ,že jsem si ji přečetla...romatika se špetkou erotiky je to co mám ráda,takže podte do mě !!!

28.02.2021 2 z 5