Jita160 Jita160 komentáře u knih

Bestie Bestie Anna Auterská

Taková chladná erotická jednohubka kde není prostor pro lásku jenom chtíč po tvrdém sexu.
Bestie je dost přehnané na oslovení této chladné ženy. Nazvala bych jí spíš ,, NENASYTNÁ", která hledá v životě spíš své potřeby a hlavně muže který je silný jako káva a stojí v něm lžička.

18.06.2023 3 z 5

Mstitelé Mstitelé Tijan (p)

Moc ráda bych chtěla napsat, že kdo četl předešlé díly a nepadl z nich na zadek tak ten třetí a poslední bude za odměnu...ale není.
Byl to pro mě chaos.
I když už se odkrývají dávná tajemství tak přibývala ještě další a mnohem neuvěřitelnější.
Přibývají nové osoby s dalšími křivdami ,záští, problémy ,touze po pomstě a hlavně moci po penězích.
Prvotní myšlenka příběhu nebyla vůbec špatná jen se to moc nepovedlo.
Tady bych opravdu uvítala že míň znamená víc.
Četlo se mi to špatně překlad se nezdařil.

05.06.2023 3 z 5

Ochraň mě Ochraň mě J. L. Beck

No kde začít....asi tím,že druhý díl je stejně vulgární a drsný jako předchozí.
Mám ráda čtení z mafiánského prostředí kde se pořád něco děje a ne vždy z toho člověk vyvázne se zdravou kůži.
Byly tu i momenty kdy dokážu říct ,že tato knížka nebude pro každýho ...
Nečekejte klasický příběh je to prostě jiný,agresivní,sprostý, ujetý...i když bez lásky se neobejdou ani vrazy :⁠,⁠-⁠)
Velmi čtivý i když za mě moc uspěchaný příběh.
No a konec?
Pokračování dám určitě šanci.

13.11.2022 3 z 5

Údržbář bazénu Údržbář bazénu Anita Bang

Jedno teplé odpoledne,dvě spocená těla po vášnivém sexu.
Taková dvacetiminutovka před spaním.

08.11.2022 2 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Tijan (p)

Knížky od této autorky čtu moc ráda.
Jenomže tady ta byla chaotická.
Příběh měl určitě svůj potenciál ,protože je velmi tajemný ,napínavý a odhalování vás vždy nutí číst dál abyste věděli kdo za vším stojí. I vzájmena přitažlivost mezi hlavními hrdiny je velmi vzrušující.
Ale já se při čtení ztrácela jako kdo? proč? jak? s kým?......
Bylo to jak puzzle které se vám nedaří poskládat.
Ale pokračování dám určitě šanci .

06.10.2022 3 z 5

Kdybych tě nepotkal Kdybych tě nepotkal Viktorie Besó

Nalijte si dobré víno.
Usaďte se někde na klidné a slunné místo a ponořte se do úžasného příběhu ženy,která měla v sobě tolik odvahy ,aby našla své pravé já i když to pro ni bylo nesmírně namáhavé a těžké.Zjistila o sobě neskutečnou sílu a dar.
Dokázala přehodnotit jak svůj život tak i život svému milenci.
Je to tak vzrušující, tajemné, napínavé,poučné, magické a tááák ženské.
Knížka vás donuti zamyslet se nad nejen svým životem tak i obecně.
Vážně to stojí za váš čas.
Doporučuji!!!

02.07.2022 5 z 5

Jedna jediná noc Jedna jediná noc Kyra Davis

Za jednu noc se toho opravdu nedá stihnout příliš,ale když se jedná o sex s cizincem?
A i přesto vám to dokáže změnit život. Příběh pro mě byl velmi zajímavý, čtivý a hodně vzrušující.Eroticke scény, kterých tam bylo hodně byly někdy na hraně, ale co už je to přece erotický román tak nečekejme nic na Oskara.
Kasie vedla nějaký svůj nalinkovany život se svým přítelem a byla přesvědčená ,že je to co chce .
Jenže bitvu, kterou musela svést se svojí vášní byla zbytečná...prohrála na plné čáře.
Tak za mě JO!!!!!

19.09.2021 5 z 5

Propusť mě Propusť mě Julie Kenner

Hodnotím celou sérii.
Mě se to vážně moc líbilo,krásný ,poutavý a vzrušující příběh plný napětí.
Já rozhodně doporučuji.
....prosím přestaňte už srovnávat z 50.odstiny,nechápu to ,proč????

24.05.2021 5 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Hm...tvrďák,metalista,sexy tělo poseté tetovanim,propíchnuté bradavky a i jiné zajímavé části těla?Tak to je Jef,hvězda pódia do,kterého se není možné zamilovat.
Poutavý a velmi čtivý příběh,který vás vtáhne.Nic v něm nechybí co se týče přitažlivosti, vzrušení,sexu,lásky a sposty trápení mezi ní a Ayden.
Určitě moc doporučuji.

20.04.2021 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

To mě fakt bavilo už jen to ,že jsem si mohla vybrat odkud začnu knížku číst...ze předu nebo ze zadu???????
Příběh byl moc pěkný a oba sourozenci mě přirostli k srdci.
Hárt to opět zvládl na 1. pro mě je to od něho asi zatím nejlepší knížka.

10.04.2021 5 z 5

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

Ukončení této naprosto úžasné série hodnotím jako mňam.Moc jsem si to užila a ne jednou...Naprosto doporučuji.

07.04.2021 5 z 5

44 kapitol o 4 mužích 44 kapitol o 4 mužích B.B. Easton

Fakt nevím co napsat nebo co si o té knížce myslím.Začatek jsem opravdu kousala a to hodně ztuha...co to proboha je,o čem to celé bude,jak to může skončit,co nám tím autorka chce zdělit?
Druhá půlka byla už zřejmější a přestala jsem kousat a začala polikat.Nakonec to nebylo úplně o ničem a docela jsem se pobavila.
Takže úplně zklamaná nejsem ,ale další knížky už si nepřečte,ale jak se říká nikdy neříkej nikdy????

28.03.2021 1 z 5

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

Tak za tuto sérii opravdu moc díky.
Byla vážně skvělá.
Nenechala mě vůbec vydechnout dokud jsem nedocetla poslední díl.
Příběh byl velmi vzrušující a napínavý,nabitý chemii mezi dvěma spřízněnými dušemi.Moc jsem jim fandila.
A i když se mě to stává málo kdy tak na konci knížky jsem i slzy uronila.
Vůbec neváhejte a puste se do ní....

26.03.2021 5 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Touha-Jade ji chce moc a prahne po ní a Tolon si ji odpírá kvůli své minulosti.Zničeny a pokřivený muž,který bojuje sám se sebou a i s Jade.
Mezi nima to jiskří ale i hodně skřípe.Zahaleno je to v tejemstvi které se pomalu odkrývá.
Po dočtení jsem smutná za ně za oba a tak co nejdříve potřebují pokračování...kdy to bude?

23.03.2021 5 z 5

Zámek hříchů Zámek hříchů Tiffany Reisz

Tiffany Reiszova,pro mě autorka mimozemšťan opět nezklamala.Píše tak fascinující a neuvěřitelné příběhy,až z toho mrazí (kam na ně proboha chodí?)
Zámek hříchu je příběh psaný velice intimně a do hloubky, až mě v určitých pasážích bušilo srdce a třásly se mě prsty,když jsem otáčela stránky.
Není lehké číst o lidské bolesti i když si ji sám dotyčný přeje a je z ní v extázi???
Rozhodně tato knížka není pro každého,ale na mě zapůsobila tak, že na ni jen tak nezapomenu.
Holt každý si hledá to své....

23.03.2021 5 z 5

Beta Beta Jasinda Wilder

Rozhodně zvrácené!!!!
Drsný příběh kde hlavní hrdinka je zhrzená žena, která si vezme co jí patří????
Hodně rozvinutý děj kde jde o holý život. Už to bylo hodně přes čáru ,ale co už.

27.08.2023 3 z 5

Všechny jeho sny Všechny jeho sny C.C. Gibbs (p)

Závěrečný díl byl o těhotenství ....z větší části. Potom o sexu a orgasmech,jak jinak.
Dominik prošel neskutečnou proměnou.
Od prvního dílu byl naprosto k nepoznání.
Kate i když řeší velkou bolest má prostě na růžích ustláno.
Lásku kterou mají mezi sebou je pevná a překoná vše.
Zakončení jaké se prostě dalo očekávat...
Za mě taková průměrná série,u které nemusíte myslet ...jen číst o něčem co vás nikdy nepotká :⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D

04.12.2022 4 z 5

Všechna jeho přání Všechna jeho přání C.C. Gibbs (p)

Pokračování je o více sexu a o ohnivých orgasmech.
Ta holka měla sakra kliku.
Tady musím říct,že i přes všechen sexuální postelový maraton tam byl i trochu nějaký děj.
Konec prostě čtenáře navnadí aby si přečetl i poslední díl.

04.12.2022 4 z 5

Musí se vrátit do Macaa! Musí se vrátit do Macaa! Louise Fuller

(SPOILER) Dora po smrti své sestry ,kterou velmi milovala se stará o svého malého synovce Archieva. Nemá to vůbec lehké učí se být náhradní matkou a vydělat peníze pro oba.
Náhle se objeví Archieva, nevlastní bratr.
Krásný, zámožný, a velmi neústupný muž ,který si chce svého bratra odvézt a vychovávat ho v jiné zemi a po svém... tento slib dal svému zesnulému otci.
Jenže narazí na velmi tvrdohlavou Doru, která se nechce svého malinkatého synovce vzdát. Ale co je dobré pro dítě zjistí až když jí Charlie nabídne aby odjela s ním a pokusili se ho na zkoušku vychovávat společně. No určitě všichni tuší jak to dopadne. Sex, touha, vášeň ,svatba a nakonec i láska.

02.11.2022 2 z 5

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci Zoufalé ženy dělají zoufalé věci Halina Pawlowská

Tuto knížku jsem dostala od kamarádky k narozeninám,proč připadám ji zoufalá ?:...prý chtěla abych si dala volno od těch svých erotických pohádek :⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D
Byl to vážně zoufalý příběh .
Olga mě přišla docela fajn jen ten výběr můžu byl prostě špatný.
Halina mě jako autorka knihy vůbec neoslovila....sory.

25.09.2022 1 z 5