Jittush Jittush komentáře u knih

Jiskření Jiskření Penelope Douglas

Pravdu říct, čekala jsem pokračování Nádechu. Ale to, že se autorka knihy rozhodla věnovat i jiným postavám mi vůbec nevadilo. Tohle téma se mi přiznám, hodně líbí. Takže jeden den a kniha byla přečtená. Jako oddechové čtení velmi doporučuji i s prvním dílem.

15.03.2019 5 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Mám zrovna období Young Adult, takže mě kniha opravdu bavila a za den a něco jsem ji měla přečtenou. Hlavní hrdinka mě místy opravdu rozčilovala, ale super počtení.

15.03.2019 4 z 5

P.S. Mám ťa rada P.S. Mám ťa rada Kasie West

Mně se kniha líbila moc. Sice jsem od první chvíle věděla s kým si hlavní postava dopisuje, ale jako oddechová Young Adult kniha opravdu nezklamala a někdy si k ní ráda vrátím.

15.03.2019 4 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Po dlouhé době opět dobrý příběh. Mám ráda psychologii a v tomhle byla jako bonus hypnóza. Pro mě dobrá kniha, přečteno za necelých 24 hodin. Detektiv mi nevadil, nebyl zase tak důležitá postava :)

06.06.2018 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Svědkyně ohně byla první "Keplerovka" a nelituji. Touhle knihou odstartovala láska k těmhle příběhům. Pro mě dokonalé propracování, postavy, které nejdřív do příběhu moc nezapadají se nakonec ukáží jako důležité články příběhu. Přečetla jsem ji cca. za 3 hodiny a nedokázala ji odložit a ještě dnes po několika měsicích na ni myslím :)

17.03.2018 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Plakala jsem :( Bude patřit k mým nejoblíbenějším

16.03.2018 5 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Právě dočteno. Neskutečná emoční horská dráha. Můj názor na knihu? Pro náročnější čtenáře naprostá oddechovka. Udržuje pozornost a tempo knihy ubíhá. Po dlouhé době jsem narazila na kvalitní knihu

19.12.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Bože! Skvělé, báječné.. a to jsem spíše "detektivkový" typ.. Bylo jasné jak kniha dopadne. Ale! Plánování, snaha.. Plakala jsem ještě dlouho po tom co jsem knihu dočetla.
Samozřejmě mě jako zdravotníkovi některé věci vadily, ale příběh tuhle moji skepsi a "tohle je nesmysl" pocit brzy zahnal.Doporučuji každé romantické dušičce.

21.11.2017 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Jeden den! Kniha mě opravdu překvapila, nedokázala jsem se od ní odtrhnout (a to se mi často nestává) . Kim Stoneová mi nevadila, příběh propracovaný, napínavý. Líbilo se mi, že postavy ve "vedlejších" kapitolách se dočkaly uzavření (což se ve všech knihách nestává). Jsem zvědavá na další případy Kim Stoneové :)

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Naprosté zklamání! S nálepkou Bestseller se tu opravdu plýtvalo. Příběh měl možná dobrou myšlenku, některé postavy mohly mít více prostoru, ale ve finále to celé působilo nepropracovaně. Postava Anny by zasloužila více propracování (vzhledem k finále knihy), trochu nahlédnout do takové mysli. Stačilo, už nikdy více a další knihu od autora si raději nepořídím

23.09.2017 1 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Pravdu říct, že ze začátku mi kniha přišla taková nemastná neslaná, ale příběh mě poté vtáhl a z knihy se vyklubala slušná detektivka. Napětí, skládačky, výborná Mia Krügerová a? Pak přišel konec. Pro mě konec trošku zklamáním.

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Musím se přiznat, že série Larse Keplera mě vyloženě nadchly. Začala jsem sice Svědkyní ohně, ale po této knize jsem se vrátila i k prvním dílům. Zklamáním byla kniha Playground. Naštěstí se Alexander a Alexandra vrátili k původnímu žánru a přišla naprostá bomba! Lovec králíků byla fantastická kniha. Pro mě jako náročného čtenáře, milujícího severské detektivní příběhy, milé překvapení. Doufám, že se brzy vrátí s další knihou.