Juliehalo1 Juliehalo1 komentáře u knih

Zlodějský tanec Zlodějský tanec Mary E. Pearson

od knihy jsem cekala spoustu, ale ne tohle. bylo to cele dokonale. pribeh byl skvele promysleny a romanticka linka byla uzasna. strasne tuhle knihu zboznuju a od zacatku az do konce byl dej nepredpovidatelny.

27.01.2023 5 z 5

Říkej tomu, jak chceš Říkej tomu, jak chceš Brigid Kemmerer

musim rict, ze kniha je uplne dokonala a predcila ma ocekavani

06.01.2023 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

uzasna kniha. colleen opravdu nezklamala, protoze knihu jsem od prvni strany nedokazala polozit. pribeh opravdu vyjadroval vsechny emoce a urcite ji vsem doporucuju a myslim si, ze nekterym lidem dokaze i moc pomoct

01.01.2023 5 z 5

Hodný holky umírají první Hodný holky umírají první Kathryn Foxfield

kniha se mi moc libila. bavila od uplneho zacatku az do konce. byla porad napinava, protoze se nedalo cekat, jaka tajemstvi postavy skryvaji. jedina vec, ktera mi na knize vadila byl konec, ktery byl tak zvlastne vlastne ani nedokonceny. jinak ale dobry pribeh se zajimavou atmosferou

29.12.2022 4 z 5

Síla hlasu Síla hlasu Martin Rousek

Opravdu neskutečná kniha. Nečekala jsem, že kniha mě tak zasáhne. Dala bych ji ve škole jako povinnou četbu tak od osmé třídy, aby všichni vstřebali. Myslím, že takhle (kdo pije) dopadne každý. Martin tady poslal realitu, kterou by si měli všichni uvědomit

31.10.2020 5 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Jako cože? Od téhle knihy jsem moc neočekávala. Myslela jsem si, že bude nudná a až moc realistická. Jenže tahle kniha je ten pravý opak. Začne bavit už od první strany až do konce. Kniha je stejně úžasná jako film. To se ani nedá vyjádřit slovy, jak je kniha dokonalá. Žádná kniha ani film mě tak nerozbrečel. V knize je spoustu emocí a prostě je to dokonalost. Já moc děkuju, že jste tuhle knihu napsali

19.06.2020 5 z 5

Jedenácté narozeniny Jedenácté narozeniny Wendy Mass

Krásná knih

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Tahle kniha byla moc hezká. Má krásnou obálku jako všechny od Kiery. Ostatní pohledy ostatních postav bylo opravdu zajímavé. Tahle kniha na nic nezavazuje, takže se číst nemusí, ale kdo má rád Selekci, tak je to nutnost. Opravdu boží kniha.

22.05.2020 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Eadlyn se mi v tomhle díle hned líbí víc. Nejvíc jsem fandila Kileovi, ale Eadlyn šla za svou "ŠŤASTNĚ AŽ NAVĚKY" a to jsem byla šťastná.

Dcera Dcera Kiera Cass

Nejdřív se mi moc nelíbilo chování Eadlyn. Jenže čím se to chýlilo víc a víc ke konci, tak se mi víc začala líbit. Asi mám pořád radši Americu, ale ještě je tu druhý díl.

První První Kiera Cass

(SPOILER) První je podle mého jedna z nejlepších knih. Kiera opět nezklamala. Spoustu postav jako je Anne, Královna, Celesta Americy otec, ale i Krále mi bylo strašně líto, jak zemřeli. Jinak zase nezklamala. Boží kniha.

09.05.2020 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Další úžasná kniha od Kiery Cass. Krásný příběh pokračuje dál a je opravdu úžasný.

09.05.2020 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Selekce je nádherná kniha, krásná romantika. Co tomu chybí? Nic. Kniha je tak úžasný příběh. Miluju ho.

09.05.2020 5 z 5

Klíč k času Klíč k času Natalja Ščerba

Kniha je ta nejlepší kniha, co jsem zatím kdy četla. Už mám dokoupené ostatní díly a hned se na ně vrhnu. Knihu doporučuji.

04.01.2020 4 z 5