Kate.S Kate.S komentáře u knih

Metráček: (I.-II) Metráček: (I.-II) Stanislav Rudolf

Knihu jsem četla, protože jsem viděla film a knihy jsou vždycky lepší. Ano. Je to pravda:)

Strohá akademie Strohá akademie Daniel Handler

Knížky od Lemonyho se velice dobře čtou. Je to takové oddychové čtení na dvě hodinky, kter vás úplně odřízne od všech problémů.

Nouzový výtah Nouzový výtah Daniel Handler

Pěkný příběh. Sice je tam neustále to samé, ale v tomto se už děje něco víc.

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Pěkně napsaný příběh. Knížky jsem si přečetla ze zajímavosti, protože to je něco jiného než upíři. A budu s touhle sérií ráda pokračovat:)

Prokletý maturiťák Prokletý maturiťák Stephenie Meyer

Nebylo to tak špatný, ale vckrát to číst nebudu:)

28.11.2012 3 z 5

Četla jsem celou ságu, a to dokonce několikrát. Byl tu prostě čas, kdy se mi to moc líbilo. Průvodce je velice zajímavý, informoval mě o mých oblbených postav. Pro fanouška je to velice dobrá věc a já nelituji, že jsem si to pořídila:) Doporučuji:)

28.11.2012 5 z 5

Podle mě je toto vydařená novela:)

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Nejlepší z selé série! Proč? Protože se tu konečně něco děje. Tenhle díl jsem četla několikrát, protože se mi protě jeden čas moc líbil:)

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Nejedná se sice o žádné bůhvíjak kvalitní dílo, ale nemůžu si pomoct - ráda se k této knížce vracím.

Nekonečnost Nekonečnost Rachel Ward

Celkem pěkný závěr. A co se týče mluvy, která je pro Čísla typická, tak v tomhle díle nejlépe stravitelná. nejlepší je ale z celé série stejně druhý díl.

Chaos Chaos Rachel Ward

Velice pěkná knížka, až tedy na tu mluvu. Ta se mi opravdu nelíbí. Ale jinak příběh je to hezký a emotivní, takže tu chybu mohu přehlédnout. Ten konec mě málem dojal až k slzám.

Horečka Horečka Lauren DeStefano

Kniha se mi moc líbila. Je strejně pěkná jako první díl, jen mi tahle příjde víc smutná.

15.11.2012 4 z 5

Aerie / Zúčtování Aerie / Zúčtování Thomas Sniegoski

Druhý díl této ságy se mi líbil více než první. Je tu více napětí a válečných scén. Je to vydařený příběh, který neztrácí dobrodružství. Kniha je také velice čtivá. Stránky vám ubíhají ani nevíte jak. Ale kdybych si měla vybrat ságu, týkající se andělů, tak bych si vybrala Pád. Jinak ale doporučuji přečíst těm, kterým se líbil první díl. Jak už jsem zde napsala. Ten druhý je lepší.

11.11.2012 5 z 5

Arizona Arizona Eden Maguire

Mě se kniha líbila:) Jde o propracovanější příběh, než v prvním dílě. A hlavně by mě tedy nikdy nenapadlo, že viníkem této knížky, je zrovna ta postava, kterou autorka vybrala.

04.11.2012 5 z 5

Polibek nesmrtelnosti Polibek nesmrtelnosti Alice Moon

Pro mě byla tato kniha příliš zdlouhavá, když vezmu v potaz to, že se tam nic zásadního nestalo. Abych řekla pravdu, tak mě kniha zklamala. Čekala jsem víc.

03.11.2012 2 z 5

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Nejlepší! Úžasné zakončení, takové romantické:) Nejkrásnější díl celé série. Už jenom pro tento díl stálo za to si sérii přečíst. Určitě to nebylo naposledy, co jsem knihu četla a jsem moc ráda, že tato série je mé knihovničce:)

01.11.2012 5 z 5

Ohavná pila Ohavná pila Daniel Handler

Kniha se mi líbila, i přestože se děj omývá stále dokola. Akorát mě rozčilují věty typu: Milí čtenáři,
pevně doufám, že jste si tuto knížku nevybrali jako příjemné oddychové čtení před spaním. Jestliže ano, radím vám ze srdce, abyste na ni okamžitě zapomněli. Přijde mi to spíše komické, protože přesně proto jsem si tuto knihu přečetla. Jako oddychovou knihu před spaním.

27.10.2012 2 z 5

Nenasytná Nenasytná Meg Cabot

Mě se kniha líbila. Akorát ten drak na konci byl dost i na mě.

19.10.2012 3 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Mě se kniha líbila. Příjmené čtení:) Akorát mi časem Tris, která si chtěla hrát na hrdinu a pořád se za někoho obětovávat, mi lezla na nervy. Jinak bych nic nevytýkala.

05.10.2012 3 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Nejlepší díl z celé série! Akorát já jsem teda držela palce Renovi a ne Shayovi:D Z celé této série jsem zcela nadšená. Všechny díly se mi líbily, ale tento poslední předchozí dva zcela přebíjí. V tomto posledním díle je obsaženo tolik tragiky a smutných kapitol. Hlavně všichni ti umírající členi příběhu mě velice zaskočili a posmutněli. Je to opravdu vynikající série plná lásky, nerozhodnutí, smutku a hlavně vzpoury.

21.09.2012 5 z 5