Kate.S Kate.S komentáře u knih

Zmlkni mozku! Zmlkni mozku! Louise Rennison

Je to praštěná série, která mě nikdy neomrzí:)

02.12.2012 4 z 5

... a pak se mi to vymklo z rukou ... a pak se mi to vymklo z rukou Louise Rennison

Bláznivé:D Dá se u toho skvělě odreagovat a pobavit. Příjemná kniha. Doporučiju celou sérii:)

02.12.2012

On mi to sežral On mi to sežral Louise Rennison

Tuto sérii jsem si oblíbila. Je to vtipná kniha, jen mě mrzí, že se další díly nebudou překládat do češtiny. Já totiž chci vědět, jak to skončí.

Mikulášovy prázdniny Mikulášovy prázdniny René Goscinny

Moje oblíbená knížka. Když nezaujme, musí alespoň pobavit:D

02.12.2012 5 z 5

Zrození Zrození Lisa Jane Smith

Pěkné už hlavně proto, že je to podle seriálu:)

Temné shledání Temné shledání Lisa Jane Smith

Podle mě je to celkem povedená série. Tento díl se mi líbil.

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Nemám ráda, když někdo srovnává Stmívání s Upířími Deníky. Jsou to rozdílné série. Nicméně, tato kniha mě bavila:)

Souboj Souboj Lisa Jane Smith

Zajímavý děj, ale mě se líbil. Jistě, seriál je několkrát lepší, ale knihy také nejsou k zahození:)

02.12.2012 5 z 5

Zášť Zášť Lisa Jane Smith

Tento díl je podle mě povedený:) Doporučuji.

Návrat Návrat Lisa Jane Smith

Nejslabší, který jsem zatím četla. Elena mi připadala natvrdlá, nicméně, číst se to dá, ale chce to dost energie.

Zlý začátek Zlý začátek Daniel Handler

Moje první kniha z Řad nešťastných příhod. No, navnadila mě na další díly:)

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Zajímavé čtení. Pro mě celkem oddechové:)

Označená Označená Kristin Cast

Nebylo to špatné. Zajímavý návrh, ale pokračování mě nijak neláká. Píše se tu, že to některé zaujalo více než Stmívání. Já jsem v tom případě asi vyjjímka.

Mořští démoni Mořští démoni Justin Somper

Příběh se mi líbil. Takový odpočinkový.

Klan vlčice Klan vlčice Maite Carranza

Pěkná knížka:) Doporučím:)

02.12.2012 4 z 5

Nezvaní hosté a jiné strašidelné povídky Nezvaní hosté a jiné strašidelné povídky * antologie

Tak 50:50. Ale nebylo to tak špatné.

02.12.2012 3 z 5

Tajemná kočka Ka a Egyptská bohyně Tajemná kočka Ka a Egyptská bohyně Julia Jarman

No, když jsem byla mladší, tak jsem z knihy byla velice nadšená, protože mě náměty jako Egypt velice zajímaly.

Phoenix Phoenix Eden Maguire

Na tento díl jsem se těšila, ale úplně nenaplnil mé očekávání. Ta zápletka nebyla tak složitá a hlavně jsem čekala, že se najde způsob, jak by Darina s Phoenixem mohla zůstat. Také mi tam chyběla kapitola, kde bychom se dozvěděli, co se s Darinou stalo v budoucnosti. A co se týče Phoenixova vraha...bylo to předvídatelné. Hned jak jsem se začetla, tipla jsem na toho správného a ni mě to nijak nepřekvapilo.

Proměna Proměna Nancy Lindsay Jones Holder

Knížka je zajímavá a dobře čtivá. Mě osobně se líbila. Jsem zvědavá na další díly:)

Dračí jezdec Dračí jezdec Cornelia Funke

Cornelie patří k mým oblíbeným spisovatelkám:)

28.11.2012 5 z 5