Kate.S Kate.S komentáře u knih

Banka těl - Mladší Banka těl - Mladší Lissa Price

Zajímavý námět a zajímavá obálka:) Příběh je velice čtivý. Stránky mi ubíhaly, ani jsem netušila jak. Je to moc hezký příběh, doporučuji.

07.12.2012 4 z 5

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Hezky vystižené. Čtivé a napínavé.

06.12.2012 4 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Čapek mě nikdy moc nelákal, ale teď už zřejmě bude. Děj se mi líbil a nutil mě číst stále dál, abych se dozvěděla, jestli nakonec Galén dosáhne svého, jenže mě velice zarazil špatný konec této hry. Vůbec mi mě tento závěr nenapadl. Byla jsem celkem zaskočená.

06.12.2012 4 z 5

Jonas Jonas Eden Maguire

Říkejte si, co chcete, ale mě se knížka líbila. Jistě, ta detektivní zápletka mohla být o něco lepší, propracovanější. Ale tady se podle mě musí brát v potaz, že je to určené pro puberťáky. Kriminální příběh je něco jiného, tohle je spíše laděné do fantasy románů a právě tohle dnešní mládež čte. Zakázá láska. Ať je to upír, vlkodlak, anděl nebo v tomto případě zombie. Nicméně, námět je to podle mě zajímavý. Tento díl je možná o něco slabší než druhý, protože tam je ta zápletka už více rozvedená

04.12.2012 4 z 5

Matka Matka Karel Čapek

Další pěkná Čapkova hra. Líbila se mi, i když Bílá nemoc mi přijde o něco lepší.

03.12.2012 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Obaly jsou úžasné. To bylo první, čeho jsem si u knížky četla. Jinak vnitřek knihy je taktéž úžasný. Mě se moc líbila a knížku jsem slupla ani ne za dva dny. Oblíbila jsem si postavu Luce a samozřejmě Daniela, ale i ten mi občas lezl krkem.

Muka Muka Lauren Kate

Druhý díl Andělů byl stejně napínavý jako první. Akorát zde bylo více zklamání a nejistoty, kterou jsem vycítila v každé kapitole. Sice mi její čtení trvalo déle než první, ale i přes to se mi kniha velice líbila o obálce nemluvě:)

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Nejslabší ze všech dílů. Chvílemi byl děj nudný a některé popisy příliš zdlouhavé, ale nemůžu tvrdit, že se mi to nelíbilo. Solidní pokračování, i když předchozí díly byly lepší.

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Zajímavý námět. Pěkně čtivá a napínavá kniha. Doporučuji.

02.12.2012

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Krásný díl. Škoda že poslední.

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Strhující čtení. Epické:) Mě se moc líbila.

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Kamarádka mě navnadila, jsem ráda:) Je to celkem napínavá kniha. Je zvláštní přemýšlet o tom, kdo je A, i když v podvědomí mi bylo jasné, že to Alison není a pak už vůbec ne, když bylo její tělo nalezeno. Líbí se mi, jak zde spisovatelka popisuje jednotlivě život všech kamarádek.

Nevinné Nevinné Sara Shepard

Napínavé a dobře čtivé.

Dokonalé Dokonalé Sara Shepard

Povedená série, povedený díl:)

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Mě se líbila nejíce z celé série. Doporučuji:)

Váhání Váhání Maggie Stiefvater

Z prvního dílu jsem byla nadšená. Z tohoto zase tak ne, ale i tak se mi to líbilo. Nejlepší byl pro mě konec.

Splynutí Splynutí Maggie Stiefvater

Nebylo to špatné, ale mě to tolik nebavilo. Některé části byly vyloženě nudné, takže jsem měla chuť přeskakovat. Řekla bych ale, že by zcela stačil první díl, který se mi líbil nejvíce.

02.12.2012 3 z 5

Zkoušky smrti Zkoušky smrti Darren Shan (p)

Opět další povedený díl ságy Darrena Shana.

02.12.2012 5 z 5

Zabijáci úsvitu Zabijáci úsvitu Darren Shan (p)

Dojemná a smutná knížka:) nemám ráda, když mé oblíbené postavy umírají. Při čtení jsem si nemohla pomoct a prstě mi pár slz ukáplo.

02.12.2012 5 z 5

Upírův pomocník Upírův pomocník Darren Shan (p)

Tento díl se mi líbil tak, jako všechny ostatní.:)