Kate.S Kate.S komentáře u knih

Past Past Lauren DeStefano

Moc pěkná kniha. Zajímavý námět, hezky zpracovaný. Nabízí skvělé nahlédnutí do budoucnosti, které bych ale byla velice nerada, kdyby se uskutečnilo. Příběh je v některých částech úžasně romantický a někdy mi je Lindena líto. Jsem moc zvědavá na další díl.

27.12.2012 5 z 5

Příliv hrůzy Příliv hrůzy Justin Somper

První díl této série se mi líbil, nicméně váhám se čtním druhého dílu.

27.12.2012

Kuky se vrací Kuky se vrací Jan Svěrák

Zábavná kniha především pro mladší čtenáře:)

27.12.2012 3 z 5

Tak padne náš svět Tak padne náš svět Megan Crewe

Tahle knížka je prostě a jednoduše úžasná! Příběh je sice trochu depresivní, ale přesto podle mě dokonale zpracovaný. Vždycky, když jsem knihu zavřela, mě to zanechalo v hlubokém zamyšlení. Musela jsem uvažovat. Co bych dělala já, kdybych byla na místě Kaelyn? Co když se něco takového opravdu stane? Co bych dělala, kdybych tahle hrozně ztratila rodinu? Jsem moc zvědavá na další díl. Moc se těším. Tuto knihu určitě doporučuji!:)

27.12.2012 4 z 5

Vyvolení Vyvolení Gabriella Poole

No, příběh to není možná špatný, ale mě to prostě přestalo bavit. Přečetla jsem něco málo přes půlku, ale scházelo mi tam něco, co by mě zaujalo. Nic takového jsem tam nenašla.

24.12.2012 1 z 5

Kníška Karla Kryla Kníška Karla Kryla Karel Kryl

Moc se mi to líbilo:) Vše je snadno pochopitelné a hezky veršované. Překvapilo mě kolik těch písní a básní znám.

20.12.2012 4 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

212 stran utrpení. Nechápu, co se na tom všem líbí? Mě kniha nepobavila ani nic jiného. Při každém pokusu o vtip jsem spíš koulela očima. Bohužel, mě se kniha nelíbila a znovu už ji nechi vidět.

20.12.2012 1 z 5

Kulička (3 povídky) Kulička (3 povídky) Guy de Maupassant

Zajímavá knížka, která se svižně čte.

20.12.2012 4 z 5

Spojení krve Spojení krve Nicky Perry (p)

Nehorázná kravina. Přišlo mi to jako vykrádání Stmívání.

20.12.2012 odpad!

Otrokyně Otrokyně Lisa Jane Smith

Mnohem lepší než první díl. Je to úžasná kniha. Njevím jestli jsem jediná, ale já se u čtení bála, hlavně u druhé půlky knížky. Skončilo to tak napínavě:D co na to asi Diana řekne?

20.12.2012 5 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Lisa Jane Smith

Kniha je velice čtivá a podle mě i oddechová. Je to zase jiný šálek kávy. Nový děj a nové postavy. Úplně jsem se do příběhu vžila a jsem moc zvědavá na další díl;) :)

17.12.2012 5 z 5

Osudové rozhodnutí Osudové rozhodnutí Lisa McMann

Nejlepší díl z celé série. Moc pěkné zakončení. Kniha mě vtáhla do děje, který je nicméně celkem zajmavý a úplně jiný než dva předchozí. Jestli s touto knihou váháte, tak jako já, tak si ji přečtěte. Doporučuji:)

15.12.2012 4 z 5

Vstříc temnotě Vstříc temnotě Lisa McMann

Lepší jak první díl. Konečně se tu něco děje, je tu více napětí. Nejvíce se mi ale líbilo pár stránek na konci knihy, jak se JAnie dozvídá pravdu o svých schopnostech.

15.12.2012 3 z 5

Moje první knížka od Tolkiena a jsem nadšená. Úžasná kniha! Nemohla jsem se odtrhnout, zcela mě to vtáhlo do děje. Je to moc krásný fantasy příběh. Neznám nikoho, komu by se Hobit nelíbil:) Určitě doporučuji.

14.12.2012 5 z 5

Bod mrazu Bod mrazu Karen Dionne

Není to špatná kniha. Je dobrodružná, mě přišla možná trochu složitá na pochopení děje, ale pak jsem se chytla. Zajímavý náhled do budoucnosti, který však může být za pár let realitou.

Temné terárium Temné terárium Daniel Handler

Pěkné pokračování. Když čtu, tak mi přijde komické, jak autor neustále zdůrazňuje, že se jedná o tragické knihy a že jestli na to nemáme žaludek, ať jdeme číst něco jiného, jenže mě tyto knihy přijdou spíše takové oddechové.

Široké okno Široké okno Daniel Handler

Hezká kniha, ale strochu stereotypní. Hezky jsem si při čtení odpočinula a zbavila se nežádoucích myšlenek. Je to čtivá kniha, do které se začtete tak, až si uvědomíte, že jste vlastně na konci příběhu.

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

Kniha není špatná. Má velice zajímavý námět. V půlce knížky jsem si ale myslela, že už se konečně něco stane...marně. Příběh je takový celkově nudný, ale číst se dá. Taková oddychovka. Hlavně, takové završení jsem opravdu nečekala. Všichni tvrdí, že druhý díl je několikrát lepší, takže si ho přečtu ze zvědavosti.

13.12.2012 3 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Knížka má zajímavý námět. Já si nemyslím, že to autor nějak obšlehl, spíše se inspiroval a vymyslel si svůj vlastní svět. Jeden z důvodů, proč jsem si chtěla Eragona přečíst byl, že vznikl z pera patnáctiletého kluka. Já osobně si myslím, že je příběh povedený, poutavý a místy i dobrodružný. Hladce se čte, stránky ubývají ani nevíte jak.

13.12.2012 4 z 5

Summer Summer Eden Maguire

Mě se tahle knížka líbila. Je pravda, že je opravdu depresivní a smutná, ale je hezká:) Ten začátek je sice trošičku pomalejší, ale konec už je celkem v pohodě. Jednoduše a prostě rečeno, je to pěkné pokračování.

07.12.2012 4 z 5