Katka2382 Katka2382 komentáře u knih

Prak Prak Michal Vrba

Jo,tak tohle se fakt povedlo.Čtivá a skvělá knížka.Kolik takových Tondů tu asi běhalo a ještě běhá.

Jak nevyloupit poštu Jak nevyloupit poštu David Jan Novotný

Takové milé čtení s detektivnim nádechem.

Chceš-li rozesmát pánaboha Chceš-li rozesmát pánaboha Michael Třeštík

Moc pěkná a čtivá kniha.Moje druhá od pana Třeštíka.

19.05.2020 4 z 5

Táta Sekáč Táta Sekáč Jean Webster

Četla jsem ji prvně coby asi 12-ti letá a od té doby ještě několikrát.Je to skvělá a čtivá knížka,dodnes ji mám v knihovně.

Už zase skáču přes kaluže Už zase skáču přes kaluže Alan Marshall

Úžasná a nadčasová kniha která osloví jak dětského tak i dospělého čtenáře.Film je rovněž skvělý a povedený.

Habermannův mlýn Habermannův mlýn Josef Urban

Mě osobně se kniha líbila. Kniha o kolektivni vině, o nevině, o hrdinství i zbabělosti. Jak už jsem psala u jiné knihy o těsně poválečné době toho moc nevíme, nepíše se o ní a ani nemluví.

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Velmi čtivá, napínavá a strhující kniha až na ten dobrej konec.Tak nějak málo uvěřitelné.

Hana Benešová Hana Benešová Petr Zídek

Moc pěkná a obsáhlá kniha v velkým množství fotografií. Paní Benešová byla noblesní dáma až do konce svého života. Překvapilo mě o kolik moc let svého milovaného manžela přežila.

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Skvělé,napínavé a velmi čtivé,co dodat.

Doktor na venkově Doktor na venkově Jiří Pejša

Další milá vzpomínková kniha pana doktora.

Doktor a jeho přátelé Doktor a jeho přátelé Jiří Pejša

Milé vzpomínání pana doktora. Tu agitačku,která je ve všech jeho knihách,si člověk prostě musí odfiltrovat.

18.05.2020 5 z 5

Chlapec, který přežil pochod smrti Chlapec, který přežil pochod smrti Pavel Taussig

Moc pěkná a čtivá knížka. Člověk ale musí vzít v potaz,že to bylo psáno pro jedenáctileté dítě a z pohledu jedenáctileteho dítěte. Takže žadný krvák nečekejte.

Tenkrát za totáče Tenkrát za totáče * antologie

Milá povídková knížečka.

18.05.2020 3 z 5

Hovno hoří Hovno hoří Petr Šabach

Milé a čtivé-prostě Šabach.

Občanský průkaz Občanský průkaz Petr Šabach

Tahle je jedna z mých oblíbených Šabachovek. I film je skvělej.

Opilé banány Opilé banány Petr Šabach

Jak člověk vezme jakoukoli knihu od pana Šabacha tak prostě nemůže být zklamán.

Prázdniny v Evropě Prázdniny v Evropě Ladislav Zibura

Další povedená Ziburovka. Pokud to půjde choďte i na jeho přednášky, dočkáte se více příběhů,humoru a spousty fotek.

18.05.2020 5 z 5

Tahle kniha je řekla bych tak trochu přelomová.Zibi přestává chodit pěšky a začíná využívat autostop.

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Taky pěkný,velmi kladně hodnotím grafickou úpravu knih,ty ji posunou o nejednu příčku výš.

18.05.2020 5 z 5

Řekla bych že je to asi Zibiho nejpovedenější knížka.Smála jsem se u ní hodně nahlas.Víc se mi líbila první polovina z Nepálu.