kikina114 kikina114 komentáře u knih

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Kniha se četla docela rychle a měla celkem neobvyklí děj, tak ale stejně jako předchozí díly této série, mi to přišlo už tak nějak všechno moc překombinované…

27.09.2024 2 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Tento díl mě tak úplně nenadchl. Chemie, vášeň a jiskření mezi hlavními hrdiny funguje, ale celé mi to přišlo divně překombinované…gay, hrabě, divná a záhadná macecha, moc mi to k sobě nesedělo. Přečíst se to ale dá.
Druhý díl byl mnohem zajímavější.
A obálky by se za mě dali udělat úplně jinak a zajímavěji.

27.09.2024 2 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Kniha mě velmi bavila a děj mě zcela pohltil. Námět je ,,stará dobrá klasika,, sexy chlap pomáhá neprůbojné holce, takže nic nového, ale líbí se mi, jak je děj psaný. U knihy se zasmějete, chytnete za srdíčko, ale i se vám tváře zalejí ruměncem. Doporučuji!

27.09.2024 5 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Kniha mě velmi mile překvapila, byla zajímavější než jsem čekala. Nebyla to jen kniha plná sexu, jak jsem očekávala. Byly tam i vtipné pasáže a pasáže, kdy jsem měla slzy v očích. Velice se mi líbilo zpestření děje Benovou zápletku a také, jak se a vyvíjel vztah mezi Simonem a Bradnem.
Dobré odpočinkové čtení.

18.02.2019 4 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Od této autorky jsem četla všechny knihy ,,Božský,, a ty mě natchly, ale tato mě moc nezaujala, ani druhý díl. Bylo to na mě moc ,,přeplácané,,.

07.09.2016 3 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Kniha se mi velice líbila, protože byla i vtipná. Ale tenhle první díl je podle mě asi nejlepší, ty ostatní mě už tolik nebavili.

07.09.2016 5 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Když jsem si četla o čem kniha je, měla jsem docela pochybnosti. Ale je to pecka! Takhle jsem se už dlouho u knihy nenasmála. Doporučuji!

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Mám všechny tři díly, ale jsou podle mě až moc dlouhé. Teď jsem na začátku druhého dílu a už se mi moc nechce to číst dál, hlavně když si představím, že mám před sebou ještě jeden díl. Jinak musím pochválit nápad milostné dvojce profesor a studentka. Není to pořád jen milionář sem, miliardář tam. Nikdy předtím jsem podobnou knihu nečetla.

07.09.2016 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Miluju všechny čtyři knihy, i když ta poslední mě trošku zklamala. Chystám si je v blízké době koupit. Doporučuji!

07.09.2016 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Kniha se mi líbí, pohltila mě. Vysvětluje proč se Christian chová, tak jak se chová. Trochu mi to pozměnilo na Christiana názor. Nedozvěděla jsem se, ale nic nového. Anastasie myslí srdcem a Christian svým přirozením.

23.08.2016 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Kniha je chytlavá, rozhodně nelituji, že jsem jí přečetla. Kniha pro mě byla dobrá změna. Super oddychovka.

23.08.2016 5 z 5

Na kolenou Na kolenou Julie Kenner

Tento díl byl podle mě nic moc. V polovině knihy jsem se začala nudit. Knihu jsem dočetla, ale zatím se nechystám číst další díly.

23.08.2016 3 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Tento díl mě až tak neoslovil, čekala jsem něco víc, podle toho, co se odehrávalo v předchozích dílech. Podle mě tomu chybělo něco trochu peprnějšího.

23.08.2016 4 z 5

Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Emma Mars

Na začátku knihy jsem se dost ztrácela v ději. Vůbec jsem nevěděla, co a kde se odehrává. Postupem času už to bylo lepší. Příběh je originální, i když mě nepohltil, ale nemám ráda nedočtené knihy, takže jsem se přinutila jí dočíst. Také podle mě byla kniha až moc dlouhá, vůbec nic by se nestalo, kdyby byla kniha o polovinu kratší.

23.08.2016 2 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren