kilometr kilometr komentáře u knih

Kryštof ÁDéHáDě Kryštof ÁDéHáDě Pavlína Brzáková

Zajímavá kniha,která za přečtení určitě stojí.Každé dítě je prostě originál.70%.

16.01.2019 4 z 5

Jmenuju se Tomáš Jmenuju se Tomáš Ota Kars

Příjemná kniha a hlavně vzpomínka na talentovaného dětského herce,který po své filmové slávě žil obyčejný život,který tak brzy a tragicky ukončil.Jen ty rozpisy filmů v závěru jsou zbytečné,vždyť je známe nazpaměť.90%.

11.01.2019 5 z 5

Stín temné královny – Vrazi Stín temné královny – Vrazi Raymond E. Feist

Po knize jsem sáhl v podstatě jen proto,že jsem neměl možnost jiného čtení.Na dlouhé zimní večery je to slušná zábava,ale jedná se pouze o průměrnou fantasy,která takovému Conanovi nesahá ani do pasu.50%.

09.01.2019 3 z 5

Terror Terror Dan Simmons

"Jestliže i muž sedící v pohodlném domácím oblečení a uhlím vytápěného krbu knihovny ve svém londýnském panském sídle dokáže pochopit,že je život osamělý,ubohý,ošklivý,krutý a krátký,jak by to mohl popírat muž táhnoucí arktickou nocí pod zešílevší oblohou saně naložené zmrzlým masem a kožešinami přes nepojmenovaný ostrov k zamrzlému moři tisíc a víc kilometrů od jakéhokoli civilizovaného krbu?"Další z těch knih,co jsou dost nadhodnocené a které by slušelo,kdyby měla o 150 stran méně.60%.

07.01.2019 3 z 5

Konec hlídky Konec hlídky Stephen King

Souhlasím se slovy Jeroma:"Nechápu,jak by něco takového bylo možné,ale...".Už dlouho se mi nestalo,abych se s knihou od Kinga takhle trápil a jsem tudíž rád,že je série(doufejme) u konce.60%.

30.12.2018 3 z 5

Chrám Matky Boží v Paříži Chrám Matky Boží v Paříži Victor Hugo

"Je to nádherná a rozkošná podívaná z věží chrámu Panny Marie na Paříž,obzvláště na tehdejší Paříž,ve svěžím světle letního svítání.Mohlo tomu tak být i onoho dne....."80%.

20.12.2018 4 z 5

Záskok Záskok David Nicholls

Pouze průměrná kniha,tak trochu okořeněná zákulisím divadla a filmu.Vtipný to tedy fakt není,spíše čtení o outsiderovi,který to prostě nezabalil.60%.

17.12.2018 3 z 5

Conan: Velká hra Conan: Velká hra Leonard Medek

Průměrná kniha,která za jedno přečtení stojí.Jen se mi nelíbilo finále,to bylo odfláknuté.40%.

12.12.2018 2 z 5

Nezastavitelná Nezastavitelná Rich Cohen

Velmi zdařilá autobiografie.Jen více takových čtivých knih.85%.

28.11.2018 4 z 5

Chalupáři Chalupáři Miroslav Graclík

Profily jednotlivých tvůrců jsou asi to nejzajímavější z této knihy.I další informace se mi líbily(např.-Karel Gott prodal přes 3000000 !! desek v roce 1975) :-).50%.

28.11.2018 3 z 5

Dárek Dárek Cecelia Ahern

Neuvěřitelně špatná kniha!!!(knihovnice mě varovaly,že se mi to líbit nebude a doporučovaly mi do čtenářské výzvy Krtka a Vánoce).Doporučuji místo jejího čtení,trávit více Vašeho času s Vašimi milovanými.Ta jediná hvězda je za obálku a stydím se za ní.Tohle je jasný ODPAD!!

28.11.2018 1 z 5

Bídníci (zkrácená verze) Bídníci (zkrácená verze) Victor Hugo

I přes zkrácenou verzi pro mládež(což mě pobavilo a i proto jsem si knihu vypůjčil),se mi kniha líbila.Příště jdu ale jednoznačně do full verze.80%.

14.11.2018 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Tohle že si zaslouží na databázi knih 92%?To mi tedy hlava nebere,neboť mě kniha na 86 stranách nepřesvědčila.Je totiž mnoho lepších knih na dané téma a tohle je ztráta času.0%.

08.11.2018 odpad!

Vyprodáno Vyprodáno Karel Poláček

Až při čtení této knihy jsem zjistil,že se jedná o osudy lidí z okresního města v období 1.světové války.Přičemž jsem dva předchozí díly nečetl.I přes to jde o knihu velmi dobře napsanou.80%.

01.11.2018 4 z 5

Proč blijou sloni Proč blijou sloni Jan Pavel

Velmi příjemná kniha,po níž jsem sáhl do regálu knihovny díky mnohoslibnému názvu.
A bavil jsem se od začátku,až do konce.90%.

30.10.2018 5 z 5

P jako pivo P jako pivo Tom Robbins

Zábavná kniha,nejen o tom,jak se vyrábí a co všechno umí PIVO.Jen mě mrzí,že já Pivoňku doposud neviděl.80%.

30.10.2018 4 z 5

Rozvrat Rozvrat Émile Zola

Mistrovsky napsaný rozvrat francouzské armády.Knihu řadím mezi to nejlepší,co jsem dosud četl.A vedle Zabijáka a Germinalu je to to nejlepší od Zoly.95%.

30.10.2018 5 z 5

Blb na výletě Blb na výletě René Melichar

Nemám rád blogaře.Nemám rád autory,co se snaží být za každou cenu vtipní(prosím,nezaměňovat s humorným).A hlavně nemám rád BLBCE.Proto je tento autor pro mě uzavřenou kapitolou.10%.

09.10.2018 1 z 5

Výstřely neviditelného vraha Výstřely neviditelného vraha Jan J. Vaněk

Po knížečce jsem sáhl z nudy a moc mě tedy nepotěšila.Ani já ji tedy v hodnocení nepotěším.25%.

04.10.2018 1 z 5

Divné počasí Divné počasí Joe Hill (p)

Joe Hill má docela zajímavé nápady,které ale neumí dostatečně poutavě rozvinout.Potvrdil to i v těchto svých povídkách.Zatím syn tedy nekráčí ve šlépějích svého otce.20%.

26.09.2018 1 z 5