kilometr kilometr komentáře u knih

Eva Zaoralová - Život s filmem Eva Zaoralová - Život s filmem Alena Prokopová

Velmi pěkná kniha,která by neměla minout všechny filmu chtivé fanoušky.85%.

01.07.2017 4 z 5

Novak Djokovič - Sportovní vyslanec Srbska Novak Djokovič - Sportovní vyslanec Srbska Chris Bowers

Když si půjčím knihu o Novaku Djokovičovi,tak si chci také přečíst o Novaku Djokovičovi.Nechci číst o Srbsku,o válkách a o dalších věcech,které do této strojově psané knihy nepatří.15%.

21.06.2017 1 z 5

Víme svý Víme svý Věra Nosková

Má první kniha od této autorky a hned poslední díl trilogie.Tak to se povedlo.Stejně,jako tato kniha.Zase jsem o něco chytřejší a chápavější v tom,jak nás ženský vidí.Ale víme svý,že jo....85%.

19.06.2017 4 z 5

Divá Bára a jiné prózy (4 povídky) Divá Bára a jiné prózy (4 povídky) Božena Němcová

Kniha mě chytla a bavila neskutečně.A i když jsem na pracovišti sklidil posměch,co že to čtu-jako Němcovou(?) a nestydím se za to!!95%.

19.06.2017 5 z 5

Slavná česká filmová klasika Slavná česká filmová klasika Ondřej Slanina

Výběr české a československé klasiky aneb pár zajímavostí o filmech,o kterých už jsem si myslel,že znám vše podstatné.Vydařená a čtivá kniha.80%.

06.06.2017 4 z 5

Herecká manželství Herecká manželství Michaela Remešová

Co se všechno schumelí mezi hereckými manželi.Povedená a čtivá kniha.70%.

06.06.2017 4 z 5

Herci a herečky před soudem Herci a herečky před soudem Radek Žitný

Kniha mě vůbec nezaujala a patří do kategorie zbytečných a nezáživných.10%.

06.06.2017 1 z 5

Petr Čech - Nový život Arsenal Petr Čech - Nový život Arsenal Petr Čermák

Ještě méně povedené,než "jednička" od stejného autora.Člověk zavzpomíná na historii,ale to je tak jediné plus této knihy.Je to až smutné,jak si autor až nechutně často ze svého idolu "cvrnkne" do trenek.25%.

01.06.2017 1 z 5

Petr Uličný: bouřlivák John Petr Uličný: bouřlivák John Roman Smutný

Jedna z těch lepších "sportovních" knih.Hezky se čte,člověk si zavzpomíná a je mu tak nějak krásně.75%.

01.06.2017 4 z 5

Tomáš Řepka - Neuhýbám Tomáš Řepka - Neuhýbám Josef Pepson Snětivý (p)

Vcelku dobrá kniha,i přes to,že jsem slávista,tak TŘ uznávám jako fotbalovou osobnost.Jen by to chtělo více fotbalu a méně brečení a bulváru.

01.06.2017 2 z 5

Potulný kovboj Potulný kovboj Louis L'Amour

Naprosto zoufalé dílo!!Jestli tohle byl western,tak mi je až do pláče.Jestli to měla být romantika,tak se jdu opít.Až potkám Shalaka,tak mu dám přes držku!!0%.
P.S. Kdo dal více jak 2 hvězdičky,určitě četl jinou knihu.

24.05.2017 odpad!

Chalupáři stříbrného plátna - Výlety k chatám a chalupám slavných českých herců Chalupáři stříbrného plátna - Výlety k chatám a chalupám slavných českých herců Radek Laudin

Kniha mapuje známé herce a jejich chalupy,kam jezdívali převážně odpočívat a učit se na své filmové role a na jejich vztah k domorodcům.Velmi příjemná kniha.90%.

24.05.2017 5 z 5

S těmito chlapíky (a psem) by se těšil na vodu každý,ale ještě více se budete těšit,až to budete mít zdárně za sebou.Typicky britsky HUMORNÉ.70%.

24.05.2017 4 z 5

Forman vs. Menzel Forman vs. Menzel Adriana Šteflová

Prvotina autorky,která sleduje životní (režijní) dráhy dvou našich nejznámějších (a Oscarových) režisérů,jak je vidí a hodnotí i uživatelé na filmových databázích.50%.

24.05.2017 3 z 5

Na západ od svobody Na západ od svobody Thomas Engström

Těžce nepovedená kniha o dvojitém agentovi LL,který se ještě necítí jít do starého železa a i za pomoci autora svou(doufejme že poslední misi) nakonec zvládne.15%.

17.05.2017 1 z 5

Město mečů Město mečů Robert Jackson Bennett

Tak předchozí díl jsem nečetl a ani tak učinit nehodlám.Číst knihu,kde má hlavní hrdinka neskutečně "blbé" jméno,je skoro za trest.A to se v knize opakuje zoufale často(kniha by měla tak o 50 stran méně).Přitom kniha není špatná,za den jsem přečetl i přes 130 stran,jenže blbý konec,kdy je vše napraveno pouhým máchnutím mečem.....k smíchu.30%.

24.04.2017 2 z 5

Hokejový svět Rostislava Vlacha Hokejový svět Rostislava Vlacha Ivan Jandora

Kniha oživí vzpomínky hlavně na vsetínský hokej,který neměl v letech 1995-97 na českých kluzištích konkurenci.A Rostislav Vlach se pod tento fenomén tehdy výrazně podepsal.80%.

16.04.2017 4 z 5

Neymar - nový Pelé Neymar - nový Pelé Petr Čermák

Tak trochu rozporuplná kniha.O Neymarovi jsem se tedy něco dočetl,ale proč si autor musel vypomoci vzpomínáním na Pelého,Messiho a Ronalda?To bylo prostě zbytečné,stejně jako je v podstatě tato kniha.25%.

13.04.2017 1 z 5

Ivan Hlinka Ivan Hlinka Jaroslav Kirchner

Vzpomínání na vynikajícího hokejistu,trenéra,malíře,golfistu,manžela a hlavně člověka,kterého měl rád každý,kdo alespoň trochu fandí hokeji.85%.

13.04.2017 4 z 5

Činy krále Artuše a jeho vznešených rytířů Činy krále Artuše a jeho vznešených rytířů John Steinbeck

Být tak alespoň jednou rytířem(Kulatého stolu)a bít se i v bitvě prohraný....80%.

05.04.2017 4 z 5