kilometr kilometr komentáře u knih

Fantomová bolest Fantomová bolest Thomas Enger

Hodně dobrá kniha do momentu,kdy jel Juul,ten starej vůl s motyčkou na hrobeček,vykopat tam sekyrku,potom dostal lopatou a volali mu sanitku.70%.

27.04.2016 4 z 5

Víkend s přáteli Víkend s přáteli Sophie Kinsella (p)

Už třetí strana mě varovala a já jich dal ještě dalších 57.Kdybych si já vůl raději uvařil.Nedočteno...10%.

27.04.2016 1 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Tak NESBO umí čtenáře zaujmout a i Syn se čte dobře.Jenže je to všechno tak neuvěřitelný,že to tomu slušnýmu feťákovi-zabijákovi prostě nesežeru.Ještě nad tebou nelámu hůl JO,mám tu HH.70%.

27.04.2016 4 z 5

35 mrtvých 35 mrtvých Sergio Álvarez

Musím tu pochválit čtenářskou výzvu,protože jinak bych tuhle knihu sotva přečetl a o dost bych přišel.Výborná kniha,které chybí k dokonalosti jen to,že přes množství postav občas nezjistíte,kdo zrovna vypráví(vzpomíná).85%.

31.03.2016 4 z 5

Rudovlasá - Cesta čarodějky Rudovlasá - Cesta čarodějky Petra Neomillnerová

Nebýt čtenářské výzvy,tak po této knize asi nesáhnu.Přečteno s velkým přemáháním.Přitom začátek nebyl vůbec špatný,tak do psí kundy,kde se stala chyba.Moire budiž prokleta.40%.

31.03.2016 2 z 5

Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo Petr Čermák

Můj Hrdino!Napíši o Tobě knihu,která nebude ani z poloviny tak dobrá,jako Tvé výkony na hřišti a zdaleka nedosáhne kvality Tvého tak svalnatého a šlachovitého těla.Ale viděti Tě na hřišti,to jest zážitek přímo božský,pak pochop,že knihu sepsati jsem musel.P.Č. 55,5%.

17.03.2016 3 z 5

Lionel Messi: úžasný příběh Lionel Messi: úžasný příběh Michael Part

Skvěle napsaná kniha,která mapuje začátky nejlepšího fotbalisty světa.100%.

15.03.2016 5 z 5

Černé housle Černé housle Maxence Fermine

On stačí bohatě jediný důvod a ten je,že se jedná o knihu povedenou.A to jsem i dost překvapen,neboť se zjistilo(v knihovně na Vsetíně),že se jedná o knihu vyřazenou a mohu si ji nechat.80%:

08.03.2016 4 z 5

Život mezi dacany Život mezi dacany Jaroslav Hašek

Nejedná-li se o politice,jedná se o čtení zábavné.V opačném případě je nutno nějaký článek přeskočit.65%.

08.03.2016 3 z 5

Emil Holub / Cestovatel – etnograf – sběratel Emil Holub / Cestovatel – etnograf – sběratel Martin Šámal

Velice objemná a zajímavá kniha mapující život E.H. a lidí,kteří ho v jeho práci podporovali.
V některých pasážíh ale až dost podrobná a zbytečně zdlouhavá.Za přečtení rozhodně stojí.65%.

03.03.2016 3 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Tento díl se mi nelíbil jako předchozí,ale čtení je to pořád dobré.65%.

25.02.2016 3 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Velká snaha pana autora o romantiku v drsném severském stylu se nepovedla.Už dlouho jsem nečetl něco tak nevýrazného.Snad žijou šťastně....35%.

19.02.2016 2 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Docela povedený příběh,který selhává v závěru.Není to u tohoto autora poprvé.Škoda.75%.

19.02.2016 4 z 5

Kanonýr Lafi Kanonýr Lafi Karel Felt

Velmi čtivá kniha mapující kariéru Davida Lafaty,momentálně kanonýra Sparty a reprezentace.90%.

19.02.2016 5 z 5

Na Řece Na Řece Josef Hejzlar

Všechny pochvalné komentáře jsou naprosto zasloužené,protože se jedná o úžasně čtivou knihu,která má jen jedinou chybu.Má mít tak o 200 stran více.

14.01.2016 5 z 5

Slepičí lásky Slepičí lásky Markéta Hejkalová

Příběh několika lidí,kteří se schází,míjejí,něco řeší,na něco vzpomínají.Po celkem slušně čtivém začátku se to zvrtne v neuvěřitelnou slátaninu!Hrozné čtení!!

14.01.2016 odpad!

Černá krabice Černá krabice Joe Hill (p)

Prvních zhruba 150 stran bylo bezva,mělo to i napětí,spád,bavilo mě to.Ale ten konec to bylo jedno velké zoufalství,bolení a slátanina.A hlavně ten šťastný konec,ten mě opravdu dojal...brekeke!!
P.S...30%.

18.12.2015 2 z 5

Zlaté hovno Zlaté hovno Jan Drnek

Nebýt zbytečnýh hypotéz a politického žvanění(no prostě kdyby kniha měla o 50-70 stran méně),
tak jsem velmi potěšen a pobaven.Kniha plná hoven,která ve výsledku rozhodně za hovno nestojí.65%.

10.12.2015 3 z 5

Smrt podle druidů Smrt podle druidů Josef Klíma

Slušná detektivka,která mě bavila až do konce.70%.

02.12.2015 4 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Pořád dobré čtení na dlouhé (pod)zimní večery.Jen už je z Harryho až moc velkej a neohroženej superhrdina(Vítej Johne Mclane).60%.

27.11.2015 3 z 5