knihomolka525 knihomolka525 komentáře u knih

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

jméno Adler Olsen je samo o sobě zárukou ,že pokud vezmete jeho knihu do ruky,neprohloupíte

Jedlová samota Jedlová samota Andrea Maria Schenkel

netrdičně popsaný příběh a jinak nic moc

03.07.2016 1 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

skvěle vedený příběh.Napětí od začátku do konce.

Temnější odstíny Švédska Temnější odstíny Švédska * antologie

Krátké příběhy od více autorů.Mě to přišlo jakože se jim touto knihou dělá PR

03.07.2016 3 z 5

Co bude dál Co bude dál John Katzenbach

není to kniha ke které bych se vrátila znovu.Ten nápad s přenosy asi ještě nikde nebyl popsán ale mě to přijde extra zvrácené.Tečka.

03.07.2016 2 z 5

Doktore, teď to chce klid! Doktore, teď to chce klid! Patrick Taylor

Platí totéž jako v komentu u knihy Doktore,fofrem jde o život

Doktore, fofrem, jde o život! Doktore, fofrem, jde o život! Patrick Taylor

skvělé počtení - budu pořizovat všechny knihy od Taylora.I když jsou nabité dějem a vy ji musíte odložit a potom ji znovu vezmete do ruky není problém vzpomínat co jste v ní přečetli před tím.Mě se to u některých knih stává

Jak překousnout babičku Jak překousnout babičku Kate Long

příběh malinko složitý protože se přeskakuje bez nějakého upozornění (jen malá hvězdička nad začátkem vyprávění o jiné postavě)je potřeba se s tím od začátku srovnat nebo nebudete vědět která bije.Ale tak šel život těch postav

Výměna manželek Výměna manželek Kate Long

příběh jakoby ani nebyl vymyšlen.Žádný pomalý rozjezd,spisovatelka zařadila rovnou nejvyšší rychlost a věřte,že to bude jízda!Dobrý překlad to se musí nechat.

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Paní Moyes opět nezklamala.Kniha se dobře čte.Mohu jen doporučit

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Děj vás uchopí a už nepustí.Krásný a smutný příběh.Tak jak to někdy chodí v reálném životě

Čo bolo potom Čo bolo potom Jojo Moyes

mám ji ve slovenštině.Opravdu dobrý překlad!Čekala jsem na ni netrpělivě tři měsíce a nezklamala.Tak jako všechny knihy které jsem od Moyes přečetla,mám pocit jako bych se dívala na film.Tak dobře spisovatelka popisuje děj.Jak se říká:vidím to v barvách :-)

Volání anděla Volání anděla Guillaume Musso

nezvyklé téma,trochu překombinované ale i tak dobře "stravitelné"