Knihomolka97 Knihomolka97 komentáře u knih

Bentley Bentley Melanie Moreland

Po tom, co jsem si četla některé komentáře a viděla hodnocení, jsem od knihy moc neočekávala. A možná i proto jsem tak příjemně překvapená. Bavila jsem se od úplně první kapitoly. Emmy se mi okamžitě zalíbila, s Bentlym k sobě samozřejmě perfektně pasovali a skvěle se doplňovali. Jejich slovní přestřelky byly vtipné a svěží.
Celé to bylo takové oddechové, milé, romantické a žhavé čtení s trochou napětí ke konci. Rozhodně si další díly ujít nenechám. Hodně jsem oblíbila Aidena, o kterém bude další díl.

20.04.2020 5 z 5

Nebe ze zlata Nebe ze zlata Laura Wood

Příběh ve stylu Velkého Gatsbyho. Líbil se mi, ale čekala jsem ještě o trochu víc. Bylo to tajemné, honosné a místama velmi vtipné. Na mě tam ale bylo dost zbytečných a zdlouhavých popisů. Romantická linka ano, ano, anoo!

19.04.2020 4 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Tak už mám přečteny všechny knihy od autorky, které u nás (prozatím) vyšly. Náhradní kluk je jeden z těch lepších příběhů.
Ze začátku jsem měla problém s hlavní hrdinkou, ale naštěstí své chování zlepšila. Neznámý náhradní kluk se mi zalíbil hned. :) Bylo to milé, vtipné, příjemné, oddechové počteníčko. 4 a půl.

13.04.2020 4 z 5

Štěstí v lásce Štěstí v lásce Kasie West

Poučný příběh. Maddie vyhraje v loterii spoustu peněz a změní se jí život. K lepšímu a zároveň i k horšímu.
Nejvíc jsem si užívala části se Sethem. :)

12.04.2020 3 z 5

První opravdový polibek První opravdový polibek Kasie West

No...kniha nebyla špatná. Lacey byla sympatická, i když se někdy chovala nerozumně a Donovan byl moc fajn kluk. Bavily mě jejich vtipné rozhovory a líbilo se mi jejich sbližování. :) Byl tam i takový menší náznak ,,detektivního" vyšetřování, kdy se Lacey s Donovanem snažili přijít na to, kdo jí škodí.
Ale byly tam části, které mě nudily. Když srovnám s knihami, které jsem od autorky četla (s touto celkem 4 kousky), tak tahle je na 3. místě.

10.04.2020 3 z 5

Krásky Krásky Dhonielle Clayton

Začátek pohádka, pak skoro horor :D
Autorka perfektně detailně popsala svět, který vymyslela, normálně popisy moc nemusím, ale tady jsem je hltala a živě jsem si všechno představovala.
Mírná romantická linka mě tady spíš štvala, protože se mi ten dotyčný, co se líbil hlavní hrdince, nelíbil. Zaujal mě někdo úplně jiný...ale třeba se dočkám v dalším díle. Mrk, mrk. :D
Nutně potřebuju pokračování, protože ten konec??!!

07.04.2020 5 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Tyhle knížky já můžu. :)
Nádherný příběh se sympatickými postavami, které si nejde neoblíbit. Ryder, Eden a samozřejmě Ollie. Při čtení jsem se připitoměle usmívala a uchechtávala, jedna část mě rozesmutnila a na konci mi dojetím i slza ukápla.

04.04.2020 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Nechápu nízké hodnocení. Ano nebylo to dokonalé, pár věcí bych brala dořešit, ale jinak se mi to moc líbilo.
Originalní příběh plný touhy, vášně, lásky, hudby, Albánské kultury ale také temna, tajemství a strachu.
Prý má být natočen film, tak jsem zvědavá a těším se.

02.04.2020 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Nic pro slabší povahy... :D

30.03.2020 5 z 5

Odvážná Sage Odvážná Sage Sandra Brown

Tomuto dílu neváhám dát plný počet. Pro mě rozhodně nejlepší díl. Harlan se mi zalíbil od prvního momentu. Sage jsem měla ráda už od prvního dílu, ale tady mě někdy svým chováním fakt štvala.
Líbily se mi jejich hádky a slovní přestřelky a to, jak většinou končily. :D
Celou sérii určitě doporučuju pro milovníky romanťáren a oddechového čtení.:)

30.03.2020 5 z 5

Odhodlaný Chase Odhodlaný Chase Sandra Brown

Moc pěkné, odpočinkové stejně jako předchozí díl. :)
Jsem zvědavá na Sage. :D

24.03.2020 4 z 5

Šťastný Lucky Šťastný Lucky Sandra Brown

Spokojenost. Knížka na jedno odpoledne. Romantická linka příjemná, i trocha okořenění v podobě vyšetřování žhářství (které ve výsledku opravdu nemohlo být jasnější :D ).
Jedinou výtku mám k ,,tajemné neznámé'', která mě někdy svým chováním opravdu štvala. K Luckymu nemám nic, je to zlato. :D
A teda ten konec mě rozsekal...:( To jsem nečekala.

23.03.2020 4 z 5

Amélie v Paříži Amélie v Paříži Angie Westhoff

Velká škoda, že je kniha tak krátká. Příběh by si určitě zasloužil být víc propracovanější.
Moje milovaná Paříž, prostředí natáčení filmu, láska a tak dále.
Víc než 3 hvězdy ale dát nemůžu, i když to je pěkný dívčí román.

21.03.2020 3 z 5

Špaček Špaček Fiona Paul

Výborné zakončení!! Jsem ráda, že to dopadlo takhle. :)
Upřímně jsem ani nečekala, že se mi série bude takhle líbit. Jsem příjemně překvapená.
Romantika, vášeň, milostný trojúhelník, tajemství, vraždy, vyšetřování, napětí, úžasné prostředí.... doporučuju! :)

21.03.2020 5 z 5

Belladonna Belladonna Fiona Paul

Falco nebo Luca? Těžké, velice těžké, ale po jistých událostech už mám svého favorita. :D
Druhý díl se mi líbil o něco méně než první, ale jen o trošku.

21.03.2020 4 z 5

Jed Jed Fiona Paul

Příběh odehrávající se v Benátkách (první plus hned na začátku). :D
Historická romance/detektivka/thriller... super! Bylo to zajímavé a napínavé až do konce. Falco nebo Luca? U mě zatím vede Falco, ovšem doufám, že v dalších dílech bude mít Luca větší prostor. :)

20.03.2020 5 z 5

Půvab pomsty Půvab pomsty Victoria Helen Stone

Jo jo pomsta je sladká :D Steven byl fakt neuvěřitelný sobecký ubožák a pokrytec, těšila jsem se na jeho ,,zničení'', fakt si to zasloužil ha*zl. Uchechtávala jsem se nad absurditou jeho chování, to bylo fakt něco. Celkově nechápu, když se žena nechá od muže takhle hnusně ponižovat, proč? Kvůli čemu?
Jane jsem fandila. Kniha se četla dobře, přečetla jsem ji během jednoho dne. Super.

17.03.2020 5 z 5

Najdi Rebeccu Najdi Rebeccu Eoin Dempsey

Růže bílá, černý les se mi líbilo o něco málo víc, ovšem i tento příběh mě chytil za srdce. Ukápla mi ne jedna slza, při některých situacích mi naskočila i husí kůže, bylo mi z toho fakt špatně a smutno. V Osvětimi jsem byla, tím to pro mě bylo horší, protože jsem si dokázala ty odporné hrůzy živě představit. Až do samého závěru jsem ale doufala ve šťastný konec.

16.03.2020 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Vicious neboli Baron Spencer - nejde ho nemilovat ale zároveň ho musíte trochu i nenávidět. Bad boy s velkým B, pořádný zmetek. :D
Knížka samozřejmě skvělá, parádní jízda od začátku do konce. Těším se na další díly!!

10.03.2020 5 z 5

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

Romantika, dobrodružství, troška napětí a erotiky. Zajímavá knížka, ale čekala jsem ještě o trochu víc.

09.03.2020 4 z 5