KnihomolkaEdit9 KnihomolkaEdit9 komentáře u knih

Čtvrté křídlo Čtvrté křídlo Rebecca Yarros

Začnu asi takto....... Pokud tu knihu ještě nemáte, tak šup pro ní. Nelituji ani jediné utracené koruny. Kniha po přečtení prvních řádků okamžitě vtáhne do děje a pokud jste milovníky Fantasy.....tak jste jasný jako Já. Není to takové to ohrané klišé, které zažíváme poslední dobou, ale autorka to tak hezky a fikaně napsala, že kniha JE OPRAVDU famózní. Tento skvost, který jsem měla tu čest si přečíst, je plný napětí, smutku, nechybí ani pořádná zrada, tajemství, ale také erotické scénky...... Jen se nedělejte a neprotáčejte oči, stejně vím, že polovina ženských by to jinak ani nečetla :D Takže tento 528 stránkový kousek má vše, co má skvělá kniha mít a ten Konec??!! Jako vážně?? Jsem sice ostudnice ostudná, že jsem si jí přečetla až teď a to jí doma už nějaký pátek mám, ale jsem na druhou stranu ráda, protože nemusím alespoň na druhý díl čekat světa kraj, neboť vychází už 12.9  Takže plán na tento den je jasný - Knihkupectví Luxor
Kniha 1000/10

17.09.2024 5 z 5

Vykoupená Vykoupená Kristin Cast

Shrnula bych tu asi celou sérii. Tato série byla naprosto úžasná a četla bych jí pořád dokola. Nechyběly skvělé zvraty, zrady, které bych já sama nečekala. U pár dílů jsem si i pobrečela, když umřeli postavy, které jsem měla fakt ráda a to už musí být něco, aby mě kniha rozbrečela :D Nechybí Enemy to Lovers a i na zpět, což dodává celé sérii to správné okořenění :) Určitě doporučuji všem, kdo mají rádi fantasy

18.09.2024 5 z 5

Šepot kouzel Šepot kouzel Elise Kova

Začátek se docela pomalu rozjížděl na můj vkus, takže jsem chvilku přemýšlela, zda jí neodložit zpět do knihovny. Každopádně se z toho vyklubalo příjemné fantasy s živly a elfy, což oceňuji. Nicméně mi stejně chyběl takový ten "drive"celé knihy. V poslední třetiny knihy to bylo o něco lepší a konec skončil otevřeně, takže se dočkáme druhého dílu. Dám tomu ještě šanci a budu doufat, že druhý díl bude lepší.

18.09.2024 4 z 5

Sídlo hrůzy Sídlo hrůzy Lee Mountford

Musím tedy uznat, že jsem od knihy čekala více. Konec mě trochu překvapil, ale co se týče celé knihy, musela jsem jí "překousat". Nic co by mě nadchlo tak, že bych jí vzala jedním dechem. Určitě bych si jí znova už nepřečetla, ale to neznamená, že se nebude líbit vám ostatním.

18.09.2024 2 z 5