koki.veru koki.veru komentáře u knih

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Opět velice vydařená knížka z této super série. Velmi jsem si oblíbila jak Carla, tak Asada i Rose. Pěkná zápletka a překvapivý konec :)

18.03.2018 5 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Knížku jsem si už dlouho chtěla přečíst, nyní díky čtenářské výzvě jsem se k tomu konečně dokopala. Poměrně pěkné čtení, nenudila jsem se, ale znám rozhodně lepší knížky. Autor se mohl do knihy více ponořit, ale i přesto krásné čtení.

18.03.2018 4 z 5

Hořká chuť lásky Hořká chuť lásky Lenka Lanczová

Příjemná oddechovka. Ráda se k této spisovatelce vracím a přečtu si občas nějakou knížku, abych se trochu odreagovala a zavzpomínala na první lásky a pubertu :D Bratři Koubkovi mě moc bavili, proto sahám okamžitě i po druhém díle.

16.03.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Opět super knížka od této spisovatelky. Manželé odvedle se mně asi líbily o maličko víc,ale i tak byla knížka super. Opět rychlý spád,napětí a velice zajímavá zápletka. Byla jsem si jistá,že vím kdo,ale konec mě velice překvapil :-)

11.03.2018 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Knížka se mi moc líbila. Připomnělo mi to seriál Zoufalé manželky, který jsem dřív sledovala :) Velmi se mi líbilo, že hned na začátkuuvedla, že někdo zemře, ale celou dobu jsem nevěděla kdo ani jak a proč. Opravdu hodně povedená knížka. Jsem zvědavá na seriál.

02.03.2018 5 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Velice povedený a silý příběh. Jsem ráda, že jsem se ke knížce dostala. Prožívala jsem se Cheryl všechny nástrahy a dobrodružství. Kniha mě naprosto pohltila. Často jsem si říkala, že bych chtěla něco takového taky zkusit, ale vím, že já bych to nedokázala, na to jsem moc velký srabík :D Okamžitě si jdu stáhnout film a doplnit tak příběh o obrázky :)

16.02.2018 5 z 5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

Knížka je hodně čtivá, velmi zajímavý příběh. Akorát bych přidala více napětí či nějaké akce. Jinak ale kniha velmi povedená, zvlášť ke konci, když se dozvíme propletení jednotlivých postav.

08.02.2018 5 z 5

Poslední hodina Poslední hodina Jeffery Deaver

Knizku jsem dostala k Vanocum jako kazdy rok knizku od Deavera :-) uz jsem se na Lincolna a Amelii moc tesila. Opet super dalsi dil a velice ctivy pribeh. Uz aby vydal dalsi dil :-)

28.01.2018 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Zajímavý příběh, nebo spíš pohádka. Takové odpočinkové čtení. Jak psal "Peslik" - kniha super, ale 5* mám pro jiné knihy :)

26.01.2018 4 z 5

Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma Tomáš Kosačík

Super knížka, recepty jednoduché a chutné, dělám si podle nich hlavně obědy do práce :)

22.01.2018 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Chvilku jsem se musela do knihy přemlouvat, ale nakonec jsem ráda, že jsem se přemluvila. Kniha byla úžasná, šokující, napínavá. Nemohla jsem se doslova odtrhnout od knížky. Kniha ve mně nechala mnoho emocí a asi se pustím do dalších dílů z této série, ale mezitím si přečtu trošku veselejší knihy.

17.01.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Třetí díl o Erice Fosterové a opět super kniha. Přečteno během pár dnů, nemohla jsem se vůbec odtrhnout. Velice zajímavá zápletka. Už se těším na další díl.

01.01.2018 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Dlouho jsem se přemlouvala, abych si tuto knihu přečetla. Odrazovalo mě spojení český autor a detektivka, ale nakonec jsem udělala dobře, že jsem si knihu přečetla. Sice to není asi úplně detektivka, ale příběh je moc dobře napsaný a vymyšlený a kniha má v sobě napětí. Velice se mi líbilo, že nejprve je popsán skoro konec knihy, a pak se vrací na začátek - sice jsem věděla, co se stane, ale nevěděla jak, proč a kdo to udělal. Opravdu super česká kniha a určitě s touto spisovatelkou nekončím a přečtu si další knihu.

18.12.2017 5 z 5

Ledové dvojče Ledové dvojče Jude Deveraux (p)

Začátek je v podstatě stejný, jako první díl, akorát z pohledu Houston, ale i přesto je kniha taktéž suprová, jako první díl. Kniha je jak zajímavá, dobrodružná, romantická, tak i vtipná a čte se v podstatě sama :)

11.12.2017 5 z 5

Ohnivé dvojče Ohnivé dvojče Jude Deveraux (p)

Příjemná a zajímavá oddychovka. Lee i Blair byli super, zajímavá zápletka. Hned se jdu pustit do druhého dílu :)

07.12.2017 5 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Už jsem se velmi těšila na pátý díl této úžasné série a nezklamal mě. Kniha mě doslova pohltila, akorát škoda, že je tak krátká - měla jsem přečtené během dvou dnů. Shannon se mi velice líbila, a stejně tak jsem se těšila na Cola. Už se těším na další díl.

01.12.2017 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Ze začátku jsem byla trochu zklamaná, kniha se poněkud vlekla a některé pasáže jsou úplně zbytečné. Ale od poloviny se děj obrátí a kniha je velice napínavá a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Závěr knihy byl velice překvapivý. Jinak je to ale velice podobné Dívce ve vlaku.

27.11.2017 5 z 5

Palomino Palomino Danielle Steel

Knížku jsem vytáhla úplně náhodou, už mi ležela poměrně dlouho doma, s tím, že si přečtu nějakou oddychovou "romanťárnu". Příběh mě ale doslova pohltil a i nějaká slzička ukápla. Samantu jsem si okamžitě oblíbila a prožívala s ní její bolesti a strasti. Moc knih jsem od D.Steel nečetla, ale tahle tedy rozhodně patří mezi top.

21.11.2017 5 z 5

To To Stephen King

Nejprve jsem se bála do této knížky pustit kvůli množství stránek, ale nakonec mi počet stránek absolutně nevadil. Ze začátku mi chvilku trvalo, než jsem se pořádně začetla, utřídila si jména a zorientovala se v přítomnosti a minulosti, ale pak už to šlo raz dva, nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Jednotlivé postavy hlavní party byly úžasné a prožívala jsem s nimi všechna dobrodružství. Bohužel konec knihy mě trochu zklamal, čekala jsem více napětí, ale připadalo mi to, že se konec strašně táhnul a nebyl tolik napínavý. Kniha ale celkově velmi povedená.

14.11.2017 5 z 5

Slepí ptáci Slepí ptáci Ursula Poznanski

Druhý díl s Beatrice, a opět povedený detektivní příběh. Postava Beatrice a Florina se mi velice líbí a knihu jsem zhltla raz dva :) Zajímavá zápletka, hlavně ve spojení s básněmi a facebookem.

13.10.2017 5 z 5