koki.veru koki.veru komentáře u knih

Pilíře země Pilíře země Ken Follett

Nejprve mě zarazila délka knihy, ale nakonec jsem se překecala a pustila se do ní a dobře jsem udělala. Velice povedený příběh a ani chvilku jsem se nenudila. Okamžitě jsem si oblíbila nějaké postavy (třeba Toma stavitele a Alien) a stejně tak mnoho postav nesnášela. Nejsem zrovna fanda historických románů, ale tenhle jsem si velice oblíbila a určitě si přečtu i druhý díl :)

08.10.2017 5 z 5

Vykoupení ohněm Vykoupení ohněm Virginia Cleo Andrews

Oproti prvnímu a druhému dílu byl třetí díl slabší, ale i přesto zajímavý. Kniha už nebyla vyprávěna z pohledu Cathy, ale jejich synů a ze začátku se mi trochu motali.

01.10.2017 4 z 5

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

Stejně jako první díl absolutně super příběh. Občas mě tedy Cathy přišla, že neví, co chce, ale jinak super příběh. Vůbec jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Jako první jsem viděla film, ale tady u druhého dílu (narozdíl od prvního) byla kniha ve spoustě věcech jiná.

01.10.2017 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Bohužel jsem se k této knížce dostala až po filmu, ale i přesto úžasný příběh, od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Okamžitě jsem si oblíbila postavu Cathy i Chrise, a okamžitě se jdu vrhnout do dalšího dílu.

17.09.2017 5 z 5

Smrtící kód Smrtící kód Ken Follett

Moje první knížka od tohoto autora. Nejprve se mi do ní nechtělo, když jsem si přečetla, že se jedná o špionážní příběh, ale nakonec jsem moc ráda, že jsem si přečetla, protože kniha byla vážně úžasná. Myslím, že u tohoto autora chvíli zůstanu :)

15.08.2017 5 z 5

Hřbitovní tanec Hřbitovní tanec Lincoln Child

Moje první knížka z této série (bohužel jsem si koupila devátý díl, aniž bych o tom věděla), ale byla jsem mile překvapena. Do knihy jsem se okamžitě začetla a nemohla přestat. Takže se určitě dám do dalších dílů, doufám, že popořadě od prvního :)

15.08.2017 5 z 5

Game Game Anders de la Motte

Kniha nebyla špatná, příběh byl dobrý, ale stejně jako ostatním mi vadili anglické výrazy a sprostá slova.

02.08.2017 4 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Mne se kniha velmi libila,dokonce i vic nez Divka ve vlaku. Na to,ze je kniha neustale vypravena z pohledu jine osoby jsem si zvykla hned na zacatku a ani se mi ppstavy nemotali. Super napinavy pribeh :-)

29.07.2017 5 z 5

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

Úžasný román. Už dlouho mě kamarádka překecávala, ať si to přečtu, teď se na to konečně dostalo a byla jsem nadšená.

26.07.2017 5 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

"Strašný" příběh malého kluka. Příběh chytne za srdce a člověk se od něj nemůže odtrhnout. Doporučuji všem přečíst si tuhle knížku.

26.07.2017 5 z 5

Anna Karenina Anna Karenina Lev Nikolajevič Tolstoj

Nečekala jsem, že by se mi mohla knížka tolik líbit :) Už dlouho jsme měli tuhle knížku doma, a až teď jsem se konečně odhodlala a byla jsem opravdu moc příjemně překvapena :) moc se mi líbil příběh Anny Kareniny a ostatních osob :) opravdu povedená a propracovaná knížka.

22.07.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Wau, opravdu super knížka :) velice se mi líbil jak příběh, tak i jednotlivé postavy a zápletky. Děj je velice napínavý a hlavně konec mě velice překvapil.

02.07.2017 5 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Pekna detektivka,velice ctiva a napinava :-)

28.06.2017 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

Opět další díl ze super série :) Pěkná oddechová knížka ze života.

20.06.2017 5 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Opet super dalsi dil teto serie. Velice zajimave postavy a zajimavy dej a zapletky ze zivota.

13.06.2017 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Konečně jsem se po poměrně dlouhé době dostala k druhému dílu, a tahle série se mi zatím velice líbí. Je to taková odpočinková četba, ale během prvních pár stránek jsem se začetla a nemohla přestat. Zvlášť hlavní hrdinku jsem si velice oblíbila. A honem na další díl :)

12.06.2017 5 z 5

Mého manžela nezastřelil Kajínek Mého manžela nezastřelil Kajínek Eva Jandová

Pekny pribeh ze zivota vdovy uspesneho podnikatele. Rada jsem si precetla o nejvice probirane vrazde z jineho uhlu pohledu.

30.05.2017 5 z 5

Zkrocení Zkrocení Jude Deveraux (p)

I přesto, že mým nejoblíbenějším žánrem jsou thrillery, velice ráda se vracím k takovýmto knížkám. J.Deveraux mám velice ráda, líbí se mi její historické romány, a jednou za čas dostanu chuť na to, přečíst si něco jiného než thrillery nebo detektivky. Postavu Liany jsem si oblíbila během chvilky, a nemohla jsem přestat se čtením. Super příběh.

21.05.2017 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Opet velice povedeny pribeh,ale asi se mi prvni dil libil o neco vice. Ale i presto super pocteni,opet velice zajimava zapletka a zajimave postavy. Doufam,ze bude zase dalsi dil.

20.05.2017 5 z 5

Pravdu znát nemusíš Pravdu znát nemusíš Mary Higgins Clark

Taková spíš oddechová knížka, znám od M.H.Clark lepší a napínavější knížky.

13.05.2017 4 z 5