koki.veru koki.veru komentáře u knih

Papírová města Papírová města John Green

Čekala jsem od knížky trochu víc, ale i přesto se četla poměrně dobře. Příběh je velice jednoduchý, žádná extra zápletka, ale je to spíše knížka na zamyšlení.

14.12.2016 4 z 5

Vidím to, co vrah Vidím to, co vrah Jill Hathaway

Velmi zajímavá a úžasná knížka. Zhltla jsem jí během dvou dnů. Opravdu zajímavá zápletka a napínavý děj.

27.11.2016 5 z 5

První První Kiera Cass

Třetí díl se mi líbil více než druhý díl, ale první byl asi nejlepší. I přesto super čtivá knížka, a velmi mě překvapil konec - to jsem opravdu nečekala a velmi mě překvapil osud Celesty, protože v posledním dílu jsem si jí velmi oblíbila.... Opravdu super čtivá pohádka!

26.11.2016 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

V porovnání s prvním dílem, je tento rozhodně slabší. V prvním díle jsem si Americu velmi oblíbila, v druhém díle jsem si o ní nebyla už zas tak jistá. Naprosto souhlasím s uživatelkou "Iluliacross" - i když není tato kniha nějak literárně vyspělá, člověk se do ní začte během chviličky a nemůže přestat. Člověk si někdy musí odpočinout od pořádné literatury a sáhnout po oddechovém čtení :)

21.11.2016 5 z 5

Americká hvězda Americká hvězda Jackie Collins

Opět suprová knížka od této spisovatelky. Opět nechybělo spousta postav a navzájem propletené příběhy. Super :)

18.11.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Jelikož se mi velmi líbili Hunger Games, rozhodla jsem se sáhnout i po téhle knize a udělala jsem velmi dobře. Kniha je velmi dobře napsaná, dobře se čte, a stejně tak i příběh je velmi zajímavý. Hlavní hrdinku jsem si oblíbila okamžitě, a nemohla se od knihy odtrhnout a hned se jdu vrhnout na druhý díl :)

16.11.2016 5 z 5

Knížku jsem zhltla během dvou dnů, velmi dobře se mi četla. I když jsem se ze začátku bála, že to je psané jako divadelní hra. Bylo velmi zajímavé si přečíst, co se dělo potom s dětmi Harryho Pottera, i když si myslím, že mnohem zajímavější by byla normálně psaná kniha, kde by bylo víc podrobností a více rozepsané jednotlivé zápletky. Ale i přesto se mi knížka velmi líbila.

09.11.2016 5 z 5

Tvůj stín Tvůj stín Jeffery Deaver

Velmi povedená detektivka. Agentku Danceovou mám velmi ráda, a tak jsem se po poměrně dlouhé době pustila do dalšího dílu této série. Velmi mě zároveň potěšilo, že se v knize opět objevil Lincoln s Amélií :) Kniha byla poměrně napínavá, i když některé pasáže byly trošku zdlouhavé, ale zápletka zajímavá, a nakonec i velmi pěkný závěr.

07.11.2016 5 z 5

Krvavá řeka Krvavá řeka Jeffery Deaver

Pro mě docela zklamání. Po dlouhé době jsem opět dostala chuť na Deaver, tak jsem se vrhla na tuhle knížku, ale bohužel asi zatím nejslabší knížka od tohoto spisovatele. Chyběl mi zde trošku akčnější a napínavější děj, tak jak jsem u Deavera zvyklá. Což ale neznamená, že to byla špatná knížka.

14.10.2016 4 z 5

Myši - Každému jednou dojde trpělivost Myši - Každému jednou dojde trpělivost Gordon Reece

Velmi povedená kniha. Jak se jednou začtete, už Vás to nepustí. Velmi zajímavý děj, zajímavá zápletka, překvapivý konec. Hodně rozebírána psychika, povaha, charakter. Rozhodně 5 hvězdiček.

12.10.2016 5 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Jackie Collins

Velmi povedená knížka, hodně postav, propojené děje, napínavé a čtivé od začátku do konce. Moc se mi líbilo, jak je propojena minulost z přítomností. Fakt super :)

02.10.2016 5 z 5

Bestie Bestie Jackie Collins

Rozhodně lepší než první díl, taková průměrná knížka. Četla jsem lepší knížky od Jackie Collins. Je to spíše taková oddechovka.

02.10.2016 4 z 5

Žrebec Žrebec Jackie Collins

Jedna ze slabších knih od Jackie Collins. Nelíbilo se mi, jak to bylo vyprávěno z pohledu dané postavy a i děj byl slabší. Čekala jsem více od této knížky.

02.10.2016 3 z 5

V pravou chvíli V pravou chvíli Nora Roberts

Velmi povedená knížka, ostatně jako skoro všechny od Nory. Velmi se mi líbila jak postava Phoebe, tak i Duncana.

02.10.2016 5 z 5

Lady Boss Lady Boss Jackie Collins

Knížky od Jackie Collins jsem si velmi oblíbila, zvláště sérii o Lucky. Líbí se mi velký počet postav a to, jak se jednotlivé příběhy navzájem prolínají. Ani na chvilku se vlastně nezastavíte a nepřestane Vás to bavit. Stejně tak se mi líbí, že autorka to píše tak, jak to cítí a nesnaží se nějak přetvařovat a psát to uměle (například množství sprostých slov - což je v běžném životě v podstatě normální).

23.09.2016 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Jedna asi z těch slabších knížek, co jsem zatím od Nesba četla. Velmi podobné prvnímu dílu, tak snad budou další díly lepší :)

03.09.2016 4 z 5

Lucky Lucky Jackie Collins

Super knížka. Sice se mi první díl líbil více, ale i tento byl suprový. Líbí se mi, jak je popisováno několik dějů najednou a člověk postupně zjišťuje, že se navzájem proplétají, a že se v podstatě všichni navzájem znají.

31.08.2016 5 z 5

Útes Útes Nora Roberts

Knížky od této autorky mám velmi ráda. Nejsou to klasické romantické příběhy, kde předem víte, jak vše skončí, ale je zde i dostatek napětí a dobrodružství, aby to čtenáře udrželo v pozoru po celou dobu, co knihu čte. Takto je to i u této knížky. Hned od začátku jsem se do této knížky začetla a oblíbila si veškeré postavy.

31.07.2016 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Velice jsem se těšila na třetí díl této série a opět jsem byla nadšená. Opět zajímavá zápletka, zajímavé postavy, napínavý děj a nečekané rozuzlení. Zároveň se mi velmi líbilo vyprávění ze strany pachatele. Už se velmi těším na další díl :)

18.07.2016 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Bohužel pro mě byla tato knížka trochu zklamáním. Už jsem četla od Nesba Sněhuláka, a tato knížka mě tedy velmi zklamala. Pořád jsem se nějak nedokázala pořádně začíst a byla jsem opravdu ráda, když jsem knihu dočetla. Čekala jsem od tohodle spisovatele tedy více, zatím pro mě 1:1, tak uvidím, jak budou vypadat další knížky.

11.07.2016 4 z 5