koki.veru koki.veru komentáře u knih

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Super knížka, výborné postavy, propracovaný děj. Okamžitě jsem se do této knížky ponořila. Fakt moc moc doporučuji a jdu se vrhnout na další díl.

27.04.2017 5 z 5

Krkonošská pohádka Krkonošská pohádka Božena Šimková

Krasny navrat do detskych let :-)

20.04.2017 4 z 5

Čokoláda Čokoláda Joanne Harris

Prijemne cteni,takove oddychove,ale jelikoz mam radeji thrillery ci detektivky,byla pro me knizka ponekud nudnejsi,bez nejake poradne akce. Spis takova knizka na odpocinuti a prijemny relax.

16.04.2017 3 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Suprovy druhy dil. Nemohla jsem vubec prestat cist. Tuhle serii jsem si hodne oblibila a uz ted se tesim na pokracovani :-)

14.04.2017 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Lovec králíků se mi moc líbil, a opět jsem Keplera zhltla během několika dní. Příběh byl velice zajímavý a postavu Joony mám poměrně ráda. Už se zase těším na další díl, protože kniha opět skončila poněkud otevřeně.

08.04.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Úžasná knížka. Vůbec jsem se od ní nemohla odtrhnout. Asi nemám vůbec nic, co bych jí vytkla, je tam všechno - zajímavý příběh, napínavý děj, vyšetřování. Až téměř do konce jsem netušila, kdo by mohl být vrah. Super :)

22.03.2017 5 z 5

Smrtící nahota Smrtící nahota J. D. Robb (p)

Konečně jsem měla čas a příležitost vrhnout se na tuto sérii - první díl naprosto fantastický, velmi jsem si oblíbila hlavní postavu. Nečekala jsem, že by N.Roberts mohla napsat něco takového. Super zápletka, napětí, ani to sci-fi (které jinak nemusím), mi tam nevadilo. Rozhodně budu v této sérii pokračovat.

21.03.2017 5 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Velmi zajímavé čtení, ale chyběla mi tam nějaká akce, mám raději knížky, kde se nemůžete odtrhnout, kde jsou napínavé úseky, což mi tady chybělo. Ale jinak skvěle promyšlený a vykreslený příběh.

10.03.2017 5 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Wau,tahle knizka me doslova pohltila. Uzasny,propracovany a napinavy dej,super postavy a originalita. Byla jsem fakt nadsena a nemohla se od knizky odtrhnout.

05.03.2017 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Velice zajímavý příběh z období války, knížka se mi docela líbila, ale jsem zvyklá na více akční knížky, kde je nějaké napětí a podobně, což mi u téhle knížky docela chybělo. Ale jsem velice ráda, že jsem si knihu přečetla a vyzkoušela zase trochu jiný styl.

24.02.2017 4 z 5

Ocelový polibek Ocelový polibek Jeffery Deaver

Tak opět přečtený další díl o Lincolnovi....a opět super příběh, skvělé postavy a napětí téměř na každé stránce. Doufám, že co nejdříve vyjde další díl. SUPER :)

08.02.2017 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Velmi povedena knizka. Jsem opravdu moc rada,ze jsem si ji diky ctenarske vyzve mohla precist. Cekala jsem klasickou romantarnu,ale byla jsem velmi prekvapena. Napinavy dej,prijemne postavy. Proste super.

27.01.2017 5 z 5

Román pro ženy Román pro ženy Michal Viewegh

Mohe prvni knizka od tohoto spisovatele a jsem rada,ze jsem si ji diky ctenarske vyzve precetla. Prijemne oddychove cteni :-)

15.01.2017 4 z 5

Jak dostat tatínka do polepšovny Jak dostat tatínka do polepšovny Marie Poledňáková

Super knížka, super film. Pohodová, zábavná četba.

13.01.2017 5 z 5

Jak vytrhnout velrybě stoličku Jak vytrhnout velrybě stoličku Marie Poledňáková

Super knizka,super film. Rada jsem se vratila k tomuto pribehu :-)

11.01.2017 5 z 5

Washingtonský dekret Washingtonský dekret Jussi Adler-Olsen

Tak tahle knizka me strasne prekvapila....uz dlouho jsem se na ni chystala,ale titul politicky me trochu odrazoval. A hle,vyklubala se z toho jedna z nejlepsich knizek,co jsem kdy cetla. Nemohla jsem se vubec odtrhnout. Zajimave postavy,propracovana zapletka,napinavy dej,proste super thriler :-)

10.01.2017 5 z 5

Knížku mi doporučila ségra, které se velmi líbila, tak jsem se do ní také pustila. Opravdu zajímavá knížka, trošku jiný žánr než jsem zvyklá číst, ale někdy je dobré přečíst si něco nového a jiného. Velmi zajímavý děj, zajímavé postavy, a určitě si přečtu časem pokračování.

26.12.2016 5 z 5

Zpestření příběhu Harryho Pottera pěkné, občas i vtipně napsané. Takové oddechové čtení, ve kterém se dozvíte více informací o jednotlivých zvířatech z kouzelného světa.

22.12.2016 3 z 5

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Ke knížce jsem se dostala úplně náhodou a byla jsem moc mile překvapena. Četla se velmi dobře, moc se mi líbily přechody mezi minulostí a přítomností. A taktéž mě velmi překvapil konec a odhalení vraha.

17.12.2016 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Čekala jsem od knížky trochu víc, ale i přesto se četla poměrně dobře. Příběh je velice jednoduchý, žádná extra zápletka, ale je to spíše knížka na zamyšlení.

14.12.2016 4 z 5