kolacky kolacky komentáře u knih

Pohádky babiččiny lenošky Pohádky babiččiny lenošky M. Šimková

Skutečný poklad! A ty nádherné secesní ilustrace...

02.01.2020 5 z 5

Marvel Studios: Encyklopedie postav Marvel Studios: Encyklopedie postav Adam Bray

Vcelku dobré, ALE! Ve výčtu postav mi chyběl můj oblíbenec Collector! I nelenila jsem a vytvořila a vložila jsem sama sobě si, jak říká moje dcera :-). Teprve teď je knížka úplná!

01.01.2020 4 z 5

Tajemný hrad aneb Paměti Františka Povídálka Tajemný hrad aneb Paměti Františka Povídálka Bohuslav Březovský

Jako holka jsem měla poličku nejlepších knížek a tahle mezi nimi nechyběla!

31.12.2019

Co kdo věděl Co kdo věděl Jan Hostáň

Tady jsem se jako malá dozvěděla čtivou formou spoustu věcí...

31.12.2019 5 z 5

Zmizelá / Rady tety Henriety / Mezi námi dvěma / Dvanáct vánočních psů Zmizelá / Rady tety Henriety / Mezi námi dvěma / Dvanáct vánočních psů C. J. Box (p)

Dobré čtení k odpočinku.

31.12.2019 4 z 5

Povznesení Povznesení Stephen King

Jak už tady leckdo poznamenal - milé, s dobrými lidmi, s ponaučením... a velmi příjemné. Mistr King umí knihy o stovkách stránek i takovéhle kraťasy velice, velice dobře!

27.12.2019 5 z 5

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Zajímavý nápad a dobře zpracované, ani trochu infantilně, jak by bylo nasnadě. Líbilo se mi to a i ve svém pokročilejším věku se těším na celou sérii.

16.12.2019 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Pěkně vymyšlené! Jen doufám, že Kate se povede v osobním životě líp než Erice. Držím jim oběma palce, jakož i panu Bryndzovi!

15.12.2019 4 z 5

Nedotknutelný Nedotknutelný Amanda Quick (p)

Dobré zakončení série. Komentář od biki - souhlasím!

12.12.2019 4 z 5

Námluvy s kocourem Námluvy s kocourem Melinda Metz

Příjemný slaďáček, skvěle okořeněný kocouřími eskapádami!

08.12.2019 5 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Moc pěkné, všechny tři díly. Bála jsem se, že to na mě stařenku bude až moc "young adult" záležitost, ale Sophie a spol. mě mile překvapily/i. Všem rozhodně doporučuju.

08.12.2019 4 z 5

Oprásgy slovenckej historje – Nádorná enciglopédia Oprásgy slovenckej historje – Nádorná enciglopédia Jaz

Jazňě, prečoiba sČeskí koltini. Braťja Solváci majú tagtjieš nráok!

04.12.2019 5 z 5

V troskách tornáda V troskách tornáda Linda Castillo

Ach jo. To se dalo čekat, když je Kate tak strašně aktivní... Aspoň bude Tomasetti mít čas na případnou ZMĚNU, abych nespoilerovala.

03.12.2019 5 z 5

Pouto stínu Pouto stínu Petra Machová

Tak tady byl závěr nahozený hodně drsně. Jak to asi autorka dovede do konce a koho nechá zavraždit příště? Tady se zmrtvýchvstání asi konat nebude...

03.12.2019 4 z 5

Rytec kamejí Rytec kamejí Ivan Fíla

Zvláštní příběh zvláštně podaný. Tak trochu připomíná v textu zmíněného Meyrinkova Golema.

01.12.2019 4 z 5

Případ uprchlého biskupa Případ uprchlého biskupa Stanislav Češka

Než se čtenář prokouše tím dějepisem na začátku, dostane hlad... Pak se konečně něco děje a Slavomír s Erikem pěkně po lopatě objasní celý případ :-)

29.11.2019 3 z 5

Opráski sčeskí historje 5 Opráski sčeskí historje 5 Jaz

Tagspuer, jag vždicki! A duofám, žeŠeztí Opráski navášou tmgde pjedka zkončila. Ušse ťěšim a mjoe cdera taki!!!

29.11.2019 5 z 5

Pán much Pán much William Golding

Doplnila jsem si mezeru ve vzdělání a Čtenářskou výzvu, ale kniha mě neoslovila - ten námět a děj byl dost možná věrohodný, ale zvíře v nás je dost hrozné.

29.11.2019 3 z 5

Chamtivost Chamtivost J. R. Ward (p)

Nezačetla jsem se... nu což, budou jiné, lepší.

27.11.2019 1 z 5

Řeka to ví Řeka to ví Amanda Quick (p)

Příjemná oddechovka...

27.11.2019 3 z 5