kuky921 kuky921 komentáře u knih

Třináctý učedník Třináctý učedník Tom Egeland

Prima čtení na dovolenou s příchutí tajemna.

08.07.2018 3 z 5

Podivuhodný ledostroj Podivuhodný ledostroj Erica David

Knížka nám vystačila na dvě večerní čtení. Dějově se mi zdála trochu ošizená, za mě to nebylo úplně ono.

26.06.2018 3 z 5

Kukla motýla Kukla motýla Heather Terrell

Z knihy jsem byla zklamaná, jelikož již před ní jsem si přečetla jinou knihu od stejné autorky - Zloděj map - a styl, tři dějové linié - vše stejné jako přes kopírák. Další knihu už číst nebudu, jelikož už nyní vím, jak to bude rámcově probíhat. Jen se změní předmět "hledání" a to je pro mě málo.

10.03.2018 3 z 5

Zloděj map Zloděj map Heather Terrell

Knížka se velmi dobře čte, mám ráda, když se v ději proplétá více dějových linií a zde jsou tři.

06.03.2018 5 z 5

Kdo by v létě myslel na Vánoce Kdo by v létě myslel na Vánoce Ilona Fišerová

Krásný příběh o dárkonosičích.

18.02.2018 4 z 5

Paní z námoří Paní z námoří Henrik Ibsen

Hlavní hrdinka půlku knihy úplně neví, co chce. Není schopná se rozhodnout. Byla jsem zvědavá, jak to všechno dopadne, takže příběh čtenáře do děje vtahne, ale ke knížce už se nevrátím.

17.02.2018 3 z 5

Pacientka Dra Hegla Pacientka Dra Hegla Marie Pujmanová

Trochu červená knihovna o dívce, která chtěla jít za štěstím a to i přes morálku tehdejší doby. Čtení na delší odpoledne.

17.02.2018 3 z 5

Návraty Návraty Inga Lindström

Červená knihovna, kdy od první stránky je jasné, jak to dopadne.... chápu, proč knížku dávali jako dárek k časopisu

31.12.2017 2 z 5

Zahájení školní docházky Zahájení školní docházky Marta Franclová

Prima čtení pro rodiče, kteří chtějí nakouknout do zákoutí přípravy první třídy.

30.10.2017 5 z 5

Hotel Ritz Hotel Ritz Tilar J. Mazzeo

Jedná se o historický pohled na hotel Ritz od začátků při otevření až do roku 1979, kdy byl prodán egyptskému magnátovi Mohamedu Al-Fayedovi. Nejvíce se historie zabývá období od roku 1940 - 1944.

07.10.2017 4 z 5

Rukopis nalezený v Akkonu Rukopis nalezený v Akkonu Paulo Coelho

Knížku jsem odložila, neoslovila mě. Zřejmě jsem čekala něco úplně jiného.

17.09.2017 3 z 5

Dítě, které v noci našlo slunce Dítě, které v noci našlo slunce Luca Di Fulvio

Červená knihovna, která se odehrává ve středověku. Od poloviny knihy už jsem se trochu nudila, konec byl velmi předvídatelný. Ve srovnání s Chlapcem toto není úplně povedený kousek.

10.07.2017 3 z 5

Za soumraku Za soumraku Michael Cunningham

Můj první a poslední Cunningham. Nebýt čtenářské výzvy, tak bych se k tomuto autorovi nedostala. Ke čtení jsem se musela nutit. Zpracování tématu mi přišlo takové "nedopečené"

08.07.2017 3 z 5

Neznámi z expresu Neznámi z expresu Patricia Highsmith

Knížku jsem četla v angličtině, je velmi čtivá. O filmu jsem se dozvěděla až nyní, tak třeba někdy.

28.06.2017 4 z 5

Smetištejn Smetištejn Edward Carey

Velmi zvláštní knížka, příběh se postupně vyvíjí pomocí povídek jednotlivých postav. Velmi pěkné ilustrace.

18.06.2017 4 z 5

Daňové tipy pro společnosti s ručením omezeným Daňové tipy pro společnosti s ručením omezeným Miloslav Hnátek

Prima tipy do praxe.

17.05.2017 4 z 5

Johnny Cash: I See a Darkness Johnny Cash: I See a Darkness Reinhard Kleist

Velmi dobré zpracování životopisu Johnnyho Cashe v komiksu. Ač nejsem jeho fanynka, podívala jsem se do knížky ráda.

02.05.2017 4 z 5

Tvoření z přírodnin, odpadu a obyčejných materiálů Tvoření z přírodnin, odpadu a obyčejných materiálů Lucie Dvořáková

Knížka mě neohromila, nápady se opakují....

02.05.2017 2 z 5

Tvoříme z papíru Tvoříme z papíru kolektiv autorů

Velmi pěkně zpracovaná knížka, vše velmi dobře popsáno.

02.05.2017 5 z 5

Komu zvoní mobil Komu zvoní mobil Michael Třeštík

Občas velmi povedené povídky či hlášky.

02.05.2017 3 z 5