Lee7 Lee7 komentáře u knih

On On Elle Kennedy

Boží vážně mám ráda styl jakým jsou příběhy psané, nenudíte se, dostatek vtipu, správná kapka vážnosti, dramatičnosti a i když se očekává jak vše dopadne.. byla skvělá, moc se mi líbila a po dlouhé době dávám 5 hvězdiček. Mám ráda jak se děje sérií propojují a dozvídáme se víc o ostatních.. stejně silný příběh byl pro mě Briar U, Lov.

20.09.2019 5 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

První díl mě bavil víc, ale ani tady se nedá říct, že bych se nebavila. Příběh měl šťávu a spisovatelka se nezapře.

19.09.2019 3 z 5

Andělská tvář (1) Andělská tvář (1) Hana Marie Körnerová (p)

Kniha se četla hezky, spisovatelka píše poutavě, takové klidné příjemné na večer se skleničkou v ruce.

18.09.2019 4 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Vtipná, svižná a rychlá..jejich vztah byl skvělý a u páru jsem se bavila a těším se na bratry :)

17.09.2019 4 z 5

Učebnicový případ Učebnicový případ Jeffery Deaver

Rychlá, svižná a dobře se četlo.. Líbil se mi příběh a nové postavy :)

08.09.2019 3 z 5

Poslední hodina Poslední hodina Jeffery Deaver

Téma bylo populární, je dobře, že se o tom píše a situace se sleduje.. ale děj byl jeden ze slabších, i když závěrem překvapil. Nejednalo se o takový napínák jako jindy, bylo více humoru a prolínanějších scén.. Praha je populární. Kniha se mi líbila

05.09.2019 3 z 5

Princova zajatkyně Princova zajatkyně Lynne Graham

Jedna před spaním, není špatná ale na mě rychlý spád a závěr.. asi jsem zapomněla, že jinak to nejde xD

22.08.2019 3 z 5

V srdci moře V srdci moře Nathaniel Philbrick

Drsné, dojemné a silné, co vsechno v té dobre rybáři museli zvládnout a jak těžká byla doba..příběh byl poutavý, moc hezký.. smutné, že velryby se stále loví

21.08.2019 4 z 5

Noc s princem Noc s princem Sabrina Jeffries

Třetí díl mě bavil asi nejvíc, bratři byli pomálu což je škoda..ale náramně jsem se bavila a jako zakončení bylo dojemné. Díky

21.08.2019 4 z 5

Zmrtvýchvstání Zmrtvýchvstání Michael Punke

No dlouho jsem se rozhodovala, zda do knihy jít.. ze začátku jsem se moc nechytala, ale vážně je byla skvělá a mohu jen doporučit.. už jsem si říkala, jinak to snad ani nejde.. tady platilo pravidlo film skvělý kniha stejně dobrá :)

13.08.2019 5 z 5

Princova milenka Princova milenka Sabrina Jeffries

Pro mě díl dva asi lepší než jedna.. bylo zajímavé a bouřlivé čtení a jejich rozvášky.. :)

13.08.2019 3 z 5

V princově loži V princově loži Sabrina Jeffries

Vtipný, vášnivý a zajímavý hlavní hrdina, přečteno za noc a musím říct, že jsem se bavila :) I když děj pro mě byl poklidný a hezky volně přecházel.. pro klidný čas je kniha akorát určená.

07.08.2019 3 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Jediná maličkost, opravdu k zamyšlení jak snadno se svět může změnit a jak důležité je vážit si toho co máme..

01.08.2019 3 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Četlo se hezky ale bajky to nejsou.. příběhy jsou zajímavé :)

01.08.2019 3 z 5

Iskrenie Iskrenie Samantha Young

Hezká novela o vztahu po tolika letech soužití..

31.07.2019 3 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Moc pěkně zakončené, u všech dílů jsem se bavila a doporučuji k přečtení. Hezky ladné příběhy, nečekejte žádný extra zvrat ale perfektní na cesty a večery :)

30.07.2019 4 z 5

Věčně mladý Věčně mladý Robert Tine

Opravdu velmi povedené.. Četla se úplně sama, lehké a přesto zajímavá. Musím říct, že i film jsem viděla a charisma stejně dobré. :)

27.07.2019 5 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Cole skvělé, příběh byl silný a moc se mi líbil.. rodina se nám stále rozrůstá.

27.07.2019 4 z 5

India Place India Place Samantha Young

Příběh byl krásný a smutný zároveň.. trochu jsem ubrala hvězdičky, protože předchozí dily se mi líbily víc..ale tady vazba ostatních rodinná pouta a Cole byl úžasný :)

25.07.2019 3 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Rocková hvězda, čekala jsem jaká knížka bude a mile překvapila, děj hezký a bavila jsem se. Škoda, že o ostatních bylo napsáno málo a nebylo víc děje.. Mala budu mit nejradši.. těším se na další díly :)

23.07.2019 4 z 5