Leena Leena komentáře u knih

Okno do dvora Okno do dvora Pauliina Susi

Mělo to zásadní chybu a tu, že na obálce nenapsali politický román s prvky krimi.
V anotaci o politice nebyla ani zmínka.
Kdyby to tam napsali, ani bych to nečetla.
Nelíbilo se mi to, nemám ráda politické krimi.

22.02.2021 2 z 5

Orfeus v podsvětí Orfeus v podsvětí Tom Harper (p)

Četla jsem to dlouho, protože to bylo poměrně nudné, psané strašně nezáživnou formou.
Mám ráda prolínání minulosti a současnosti, ale tady to nefungovalo.
Za mě tedy ne.

11.02.2021 1 z 5

Slepí Slepí Alex F. Brady

Mě se to celkem líbilo, byla to sonda do života nešťastné a narušené psycholožky. I oni jsou jenom lidi. Ale byla to exceletní herečka, protože v práci nic nepoznali. Proto ten název Slepí. V žádném případě to nebyl psychothriller, spíš jen psychologický román. To, kým Richard bude, jsem tak nějak očekávala.

26.10.2020 3 z 5

Nejúžasnější den Nejúžasnější den Kaira Rouda

Stejný styl jako u Oblíbené dcery, jen tady je vypravěčem muž, jinak stejný scénář, vypráví si to po svém, oba narušené osobnosti:-) Velký rozdíl v tom nevidím, styl spisovatelky mi moc nesedí.

23.09.2020

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Super, moc se mi to líbilo.
I když konec jsem přepokládala trochu jiný.
Ale ani chvilku jsem se nenudila.

11.09.2020 4 z 5

Poznamenaní temnotou Poznamenaní temnotou Mattias Leivinger

Nebylo to špatné, bylo to zajímavé zpracování. Ale četla jsem zajímavější knížky.

26.07.2020 3 z 5

Líbánky Líbánky Tina Seskis

Nečetlo se to špatně,pořád jsem očekávala nějakou bombu,ale bohužel nic..Moc jsem nepochopila,proč si jemma toho jamieho vůbec brala,když to manželství hned odsoudila k zániku..Autorka knize nasadila korunu tim nepovedeným koncem.. Zklamalo mě to.

21.07.2020 3 z 5

Rašeliniště Rašeliniště Susanne Jansson

Knížka se mi líbila, ale chtělo to ještě špetku napětí, něco mi tam chybělo. Kniha s podobnou tématikou Obětina se mi líbila víc.

10.05.2020 3 z 5

Nesvá Nesvá E. Lockhart (p)

Tak to bylo něco strašnýho.
Přehazování časových linií, týden před, pět týdnů po, bez ladu skladu, nedalo se v tom moc vyznat.
Hlavní postava nemastná neslaná, žádné sympatie s ní.
Tohle NE!

06.05.2020 2 z 5

Seznam hostů Seznam hostů Sanne Averbeck

Nezáživné, nenapínavé, nudné.
Co tím chtěla autorka říci???
Kniha o ničem, bohužel:-(

30.04.2020 2 z 5

Jsem zpět Jsem zpět Brenda Novak

Trochu lepší než 1.díl, i když tochu víc překombinované , že by toho spolužáka nepoznala podle gest, tomu se mi nějak nechce věřit. Taková zkušená psychiatrička. Škoda, že není další díl.

27.04.2020 4 z 5

Nejhorší noční můra Nejhorší noční můra Brenda Novak

No, občas ty myšlenkové pochody doktorky byly trochu nelogické, ale jinak to celkem šlo:-)

27.04.2020 3 z 5

Všechno, jen ne pravda Všechno, jen ne pravda Gillian McAllister

Rozčarování... Chtěla jsem napětí, dostala jsem nudu. Hrdinka se pořád babrá v tom, co kdo udělal a neudělal, jestli je to správné nebo špatné. Je to o ničem..

20.04.2020 2 z 5

Fata Morgána Fata Morgána Francis Paul Wilson

Napínavý náhled do světa vzpomínek, kdyby to šlo:-) Připomnělo mi to Celu od Tarsema Singha s Jennifer Lopez:-)
Rozuzlení jsem tušila, líbilo se mi to.

14.03.2020 4 z 5

Nablízku Nablízku Lucie Whitehouse

Třičtvrtě knihy jsem čekala na psychothriller, který se nekonal. Poslední čtvrtina byla celkem zajímavá,ale nic šokujícího.

02.03.2020 2 z 5

Dvě holky na cestách Dvě holky na cestách Niněl Veniaminovna Bejlina

Měla jsem ráda tyto dívčí romány, půjčila jsem si tuto knihu v knihovně. V té době se mi to líbilo:-)

25.02.2020 3 z 5

Valentýnské prokletí Valentýnské prokletí Jodi McAlister

Nebylo to úplně špatné, ale psáno fakt stylem pro čtrnáctileté. Hodně prázdných frází, nesmyslných činů, přemýšlení o blbostech pořád dokola. V upoutávce je psáno, že Perla, Cardy a Marie mají zvláštní schopnosti, já jsem to tedy v průběhu čtení nezaregistrovala :-( Vzdáleně mi to připomnělo Údolí stínů, ale to se mi líbilo daleko víc :-)

16.02.2020 3 z 5

Dobrá dcéra Dobrá dcéra Karin Slaughter

Podobná dějová linka jako Krásný holky, dvě sestry, co spolu začnou mluvit po letech, masakr v rodině. Přitažené za vlasy, pochybuji, že by se ty postavy takhle chovaly v reálném životě..Slabé, málo uvěřitelné.

20.01.2020 3 z 5

Bílá těla Bílá těla Jane Robins

Ani mě to nešokovalo, ani neznechutilo, dojem nijaký..
Ale jo, dobře se to četlo, chvílemi i napínavé.
Kniha, která mi ale v paměti nezůstane.

06.01.2020 3 z 5

Mizející rok Mizející rok Kate Moretti

Zase trochu jiné překvapivější rozuzlení tohoto příběhu, i když asi po půlce jsem vytušila, kam to bude směřovat. Ale hezky napsané, nutilo mě to číst dál a dál.

27.12.2019 4 z 5