Lexie321 Lexie321 komentáře u knih

Krvavý pomaranč Krvavý pomaranč Harriet Tyce

(SPOILER) Ako thriller to bolo desivé až mrazivé a plné napatia. Aj keď Alison určite urobila chyby som rada, že nakoniec mala šťastný koniec. Určite odporúčam.

Skvelý úlovok Skvelý úlovok T. M. Logan

(SPOILER) Osobne som s knihou spokojná. Aj keď Ed bol na môj vkus až príliš paranoidný kapitoly s ním ma bavili. Aj Abbie a Claire boli podľa mna dobre postavy a povahy a som rada že s Tilly to dobre dopadlo aj keď s Edom nie. Jedina postava, ktorá ma vytáčala bol Ryan ale bez neho by nebola kniha. Thriller bol plný napätia, mal dobré tempo a Edovo vyšetrovanie ho pekne rozvíjalo a posúval dalej.

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Ako vždy skvelé pokračovanie úžasnej série.

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Zase raz skvelé pokračovanie série. Popravde kapitoly so Stacey sa mi páčili viac. Myslím si, že autorka do toho dala dosť. Príbeh bol ako vždy napínavý až strhujúci. Jedine, čo vytknem je, že kniha mohla byť aj kratšia. Nejaké kapitoly boli dosť nudné a možno aj nepotrebné.

16.07.2022 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Osobne som bola nadmieru spokojná. Postavy Bena a Ashley sa skvele čítali. Od nejakej kapitoly som tušila ako to s Rachel je ale aj tak ma to dojalo. Celý príbeh bol v podstate napínavý a naozaj úžasný. Určite odporúčam.

13.07.2022 5 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Príbeh bol naozaj zaujímavý. Kapitoly a postavy čitateľa udržali pri čítaní. Osobne si myslím, že je to veľmi dobrá kniha, ktorá by si zaslúžila lepšie hodnotenia.

10.07.2022 5 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Príbeh bol zo začiatku zaujímavý ale postupne napätie naopak upadalo. Nejaké veci som si domyslela od začiatku a záver bol trocha na môj vkus slabý.

08.07.2022 3 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Kniha bola super. Tajomná, temná a zaujímavá od začiatku do konca.

07.07.2022 5 z 5

Tajomstvo Agathy Christie Tajomstvo Agathy Christie Marie Benedict (p)

Niečo na motív Gone Girl. Aj ked príbeh bol iba fikcia, ktorú si autorka vymyslela na základe poznatkov zo záhadného zmiznutia Agathy Christie, bol zaujímavý a aj celkom uveritelný. Nikdy nebudeme vedieť ako to bolo naozaj tak prečo nie práve takto?

06.07.2022 4 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Skvelé, napínavé a pútavé zakončenie série.

05.07.2022 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

(SPOILER) Kniha sa mi páčila o niečo menej ako Cestujem sama ale aj tak bola napínavá a zaujímavá. Postavy mam rada už od prvej knihy. Jedine, čo mi trocha vadilo bolo že zase raz do toho všetkého bola zamotaná Holgerova rodina.

04.07.2022 4 z 5

Niekedy klamem Niekedy klamem Alice Feeney

Nebol to zlý príbeh ale nejako mi nesadol a len ťažko udržal moju pozornosť.

30.06.2022 2 z 5

Bludisko stratených duší Bludisko stratených duší Patricia Gibney

Ja som bola s knihou spokojná. Dobré a zaujímavé krimi so vynikajúcimi postavami a zápletkou.

29.06.2022 5 z 5

Stratená apatekárka Stratená apatekárka Sarah Penner

Kniha bola skôr taká oddychovka. Čítala sa veľmi dobre a rýchlo. Samotný príbeh bol jedinečný a zaujímavý a určite by mi nevadilo keby mala kniha viac strán.

29.06.2022 5 z 5

Vojvoda a ja Vojvoda a ja Julia Quinn

Kniha sa mi páčila aj keď o niečo menej ako 4.diel. Zapletka "fake dating" je vždy zábavná a postavy Simona aj Daphne som si ihned obľúbila.

27.06.2022 4 z 5

Sousedská ruleta Sousedská ruleta Mattias Edvardsson

Kniha sa mi páčila o niečo menej ako Skoro Normálna Rodina ale to len preto lebo žiadna z postáv dokonca ani tá Bianci mi nebola sympatická. Štýl a príbeh boli samozrejme super a aj keď postavy boli aké boli čítali sa dobre. Skôr to bola rodinná dráma ako krimi hoci záverečná kapitola a zvrat bol hodny thrilleru. Určite si od autora ešte niečo prečítam.

27.06.2022 5 z 5

Voľný pád Voľný pád Sandra Brown

Neviem či to bolo príbehom, štýlom písania, postavami alebo všetkymi tromi ale kniha sa mi veľmi nepáčila. Malo to byť napínavé ale bolo to dosť nudné a postavy ma nijako nezaujali.

26.06.2022 2 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

(SPOILER) Kniha ponúkala zaujímavý pohľad na manipuláciu a toxický vzťah medzi súrodencami. Rosa bola psychopatka a posledná kapitola mi nahnala zimomriavky do akých až extrémov by mohla ísť a že by mohla Fern ublížiť ešte viac než doteraz. Fern bola super a spolu s Wallym som im od začiatku fandila, keďže som typovala kto bude vlastne "dobrá sestra". Určite si od autorky ešte niečo prečítam.

25.06.2022 4 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

(SPOILER) S príbehom som maximálne spokojná ale asi najmä preto lebo Alex jej plany nevyšli. Ako postava a "zloduch" je stale desivá aj keď už menej keďže Kim ju zase raz porazila. Kniha tak ako všetky z tejto série je super.

25.06.2022 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Ako vždy skvelé pokračovanie série. O niečo menej sa mi páčilo ako ostatné ale aj tak bolo napínavé a dobre napísané.

25.06.2022 5 z 5