Pohřbená pravda přehled

Pohřbená pravda https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391094/bmid_pohrbena-pravda-65d5e21c70169.jpg 5 1406 1406

Šestý temný detektivní příběh z pera Angely Marsonsové, jejíž prvotina Němý křik, úvodní díl série, se v angličtině prodala už v milionu výtisků. Nález starých kosterních ostatků na pomezí dvou policejních okrsků postaví inspektorku Kim Stoneovou nejen před nový případ, ale také před neobvyklou výzvu – spolupracovat s bývalým parťákem, s nímž se nerozešla právě v dobrém. Podrobný průzkum hrobu odhalí, že těl tu leží víc a že nezemřeli přirozenou smrtí. Kim stojí před nelehkým případem. A taky nelehkou situací - jak se obejde bez svého týmu, ale také jak se její tým obejde bez ní. Protože pravdu, až doteď pohřbenou a právě vykopanou, už nelze skrýt... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kalibr

Dead Souls , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohřbená pravda. Přihlašte se a napište ho.

mariva
22.05.2024 5 z 5

Postupně hledám další díly a i když mi chybí počáteční díly, začíná mě série docela bavit. Jak se zdá, bude to zajímavá série.

Terka1975
17.05.2024 3 z 5

Děj je opět hodně napínavý, téma je také dobré, ale mně úplně nesedělo, kromě nenávisti k různým skupinám lidí mi to připadalo takové slepené, jen aby se něco dělo. Méně akčnosti by tady asi nebylo na škodu.

berila
14.05.2024 4 z 5

Poprvé nedávám své oblíbené autorce plný počet *. V tomto thrilleru mi vadilo více linií vyšetřování různých vyšetřovatelů, zpočátku dvě,poté tři. Nějak mi to rychlé přeskakování mezi nimi nesedlo, ztrácelo to napětí. Ale jinak, jako obvykle, výborné čtení a všem doporučuji.

Knižní novinky (42. týden)

14.10.2019

Knižní novinky (50. týden)

10.12.2018

Člověk spáchá zločin, vy ho chytíte, zavřete ho. Práce hotová, jednoduché. Ale jak zavřete nenávist?

Kniha Pohřbená pravda v seznamech

v Právě čtených16x