Liduka Liduka komentáře u knih

Lásky jedné rusovlásky Lásky jedné rusovlásky Cathy Cassidy

Sice už dávno nejsem cílová skupina, ale ráda si přečtu nějakou tu knihu ze školního prostředí. Kniha se mi kupodivu dost líbila. SPOILER: Vyskytovaly se v ní zajímavá témata jako šikana, obvinění z obtěžování a také dilema jestli si vybrat chození s "nevhodným" klukem nebo kamarádku. KONEC SPOILERU. Sama jsem si oblíbila i když byl na můj vkus až moc ujetý :-D no a jak už tu někdo psal. podle mě by se také více hodilo, kdyby hlavní hrdinové byly o pár let starší.

28.03.2020 5 z 5

Jak přičarovat lásku Jak přičarovat lásku Bianka Minte-König

Mě se kniha dost líbila. Nasmála jsem se při čarodějnických pokusech o to přičarovat Katce nápadníka. Jen všechno nefungovalo tak jak mělo :-) No a posledních několik stran nemělo chybu.

22.03.2020 4 z 5

Kluk s medovýma očima Kluk s medovýma očima Melita Denková

Musím říct, že jsem se místy dost pobavila. Maxi byla správně trhlá a líbilo se mi s ní prožívat první úskalí lásky. Do Michálka bych se asi zamilovala taky :-)

15.03.2020 4 z 5

Napotřetí ho ulovím Napotřetí ho ulovím Irene Zimmerman

Kniha byla opravdu pěkná. Líbilo se mi, co možné i nemožné dokázala Henrieta kvůli své lásce k Tomovi udělat, jenom aby se s ním setkala. No a ten konec? Mňamózní. Jen je škoda, že ho autorka trochu neprodloužila.

08.03.2020 4 z 5

Všeho moc škodí Všeho moc škodí Cathy Hopkins

Byla to vcelku zajímavá jednohubka o letní lásce. Určitě stojí za přečtení.

01.03.2020 4 z 5

Láska se zakazuje Láska se zakazuje Sissi Flegel

Myslela jsem si, že kniha bude o lásce, ale nějak jsem jí tam postrádala. SPOILER: Celou knihu Florentýna řešila, jaký byl Petr vlastně hrozný a proč se rozešli. No a co se týkalo Janíka, tak ten byl prostě divný patron. Zklamalo mě i to, že se nakonec vlastně nikdo s nikým nedal dohromady.

29.02.2020 3 z 5

Čekání na zázrak Čekání na zázrak Stacey Kade

Popravdě jsem si říkala, jak to asi dopadne, aby byly všichni spokojení a bylo to super a navíc i napínavé poté, co se tam objevila záporná postava. Rozhodně doporučuji celou sérii k přečtení.

27.02.2020 5 z 5

Měsíční svit nad Paříží Měsíční svit nad Paříží Jennifer Robson

Knihu jsem dostala jako dárek a líbila se mi. Pravda ale je, že druhá polovina knihy byla lepší. SPOILER: S Helenou jsem prožívala její první opravdovou lásku a doufala, že nakonec zůstanou spolu. Samovi jsem měla za zlé, že ji pořád tak odháněl a o to více jsem byla ráda, že kniha končila happyendem.

14.02.2020 4 z 5

Dámská volenka Dámská volenka Larissa Zageris

Popravdě mě kniha dost zklamala. Těšila jsem se na hezkou netradiční romanci, kde si budu moci vybrat z několika úžasných mužů a postupně se do nich budu moci zamilovat. Jenže už na prvních stránkách jsem pochopila, že tomu tak nebude. Jeden z nich byl arogantní pitomec, druhý mluvil jako vidlák a ten třetí se choval jako zvíře. Takže bych si ve skutečnosti nevybrala ani jednoho. Nicméně jsem knize dala šanci a nestačila jsem se divit, jak už jsou všichni od začátku nadržení a vzrušuje je prakticky všechno na jejich protějšku. Navíc jsem si mohla „užívat“ například i s listonošem nebo farářem. Podle mě autorky knihu absolutně zazdily. Kdyby se soustředily pouze na tři hlavní hrdiny a udělaly z nich chlapi, kteří se umějí chovat a ne myslet pouze na to jedno, tak by slavily určitě větší úspěch. Budiž jim k dobru, že každý příběh měl i dobrodružnou linku. SPOILER: Jediný hezký příběh byl ten z Egypta, pokud bych si vybrala Kamala a ne svojí lesbickou kamarádku.

07.02.2020 2 z 5

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

Ach jo. Bohužel musím souhlasit s Amitiel76. Taky jsem se na knihu moc těšila a měla od ní velká očekávání, ale přišlo zklamání. Spíše než o lásce a vztahu mezi Jeffem a Haley byla opravdu o vánočních tradicích a výzdobě, která se nácházela snad úplně všude. Za přečtení si myslím ale kniha stojí.

02.02.2020 3 z 5

Na první pohled Na první pohled Rexanne Becnel

Moc hezká kniha. Hlavní hrdiny jsem si okamžitě zamilovala a čekala co bude dál. Příběh byl plný napětí a také romantiky, jen se autorka nemusela tolik vyžívat v milostných scénách. SPOILER: Jen mě ke konci už otravovalo jak Tanner Abby neustále odmítal. Přesto knihu rozhodně doporučuji k přečtení

26.01.2020 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus Barbara Bretton

Příběh se mi celkem líbil. Jen bych se obešla bez toho detailního popisování milostných scén.

14.01.2020 3 z 5

Jak oženit tatínka Jak oženit tatínka Malika Ferdjoukh

Taková jednohubka na odpoledne. Bylo zábavné sledovat, jak vynalézavé jsou děti v oblasti dohazování žen :-D

16.12.2019 3 z 5

Recept na lásku Recept na lásku Jane Porter

Za mě tedy zklamání. Čekala jsem, kdy se konečně rozjede trochu romantiky a v podstatě jsem se nedočkala, protože větišna knihy byla o práci hlavní hrdinky. No a ten konec? Co to jako mělo být? Jako kdyby si autorka najednou řekla, že už prostě knihu nechce psát a tak přestala - nemám ráda nedokončené knihy.

14.12.2019 3 z 5

Pojišťovna štěstí Pojišťovna štěstí Eva Papoušková

Seriál jsem neviděla, ale chtěla jsem si přečíst knihu. Líbila se mi, ale příšlo mi zvláštní, že Tomáš byl kolikrát na Annu dost hnusný a i přesto ho měla ráda. Nějak mi to přišlo málo uvěřitelné. Přesto stojí kniha rozhodně za přečtení.

08.12.2019 4 z 5

Zkouška věrnosti Zkouška věrnosti Jessica Brody

Dlouho mě od čtení odrazovala tloušťka knihy, ale kupodivu stránky rychle ubíhaly a měla jsem jí přečtenou během tří dní. Moc se mi líbilo se společně s Jenny ponořit do světa mužů a s napětím očekávat, jestli projdou testem nebo ne. SPOILER: Jen mě mrzí, že s Jamiem se to vyřešilo tak snadno - prostě najednou se objevil u jejích dveří a bylo to všechno ok. Ale knihu rozhodně doporučuji k přečtení.

20.11.2019 5 z 5

Děsivé tajemství Děsivé tajemství Cynthia Victor

Mě se příběh líbila. Jenom škoda, že v anotaci bylo uvedeno prakticky vše co se mělo odehrát a tak jsem nebyla nikde moc překvapena. Stephen byl pěkný mizera, kterého měla Miranda odkopnout už dávno. Konec mi přišel takový uspěchaný, jakoby autorka chtěla knihu rychle ukončit. Kniha ale rozhodně stojí za přečtení.

14.11.2019 4 z 5

Smrt v ráji Smrt v ráji Robert B. Parker

Mě teda kniha docela zklamala. Sice se dobře četla, ale nebylo tam v ní žádné překvapení a na vraha narazili vyšetřovatelé v podstatě náhodou. Mě by teda nenapadlo onu osobu s tím vůbec spojovat. SPOILER: Shaw společně s Fishem se znají z natáčení a rázem je z něho, v podstatě bezdůvodně, podezřelí číslo 1? KONEC SPOILERU Autor se podle mě až moc věnoval samotnému životu Jesseho. Nějak jsem nepochopila jeho myšlenkové pochody - Jesse miluje svojí bývalou manželku, ale přitom spí alespoň se třemi ženami. Ona ho taky miluje, ale spí taky s někým jiným. Podle mě je to dost na hlavu.

05.11.2019 3 z 5

Zapomenuté vzpomínky Zapomenuté vzpomínky Diane Chamberlain

Kniha se pěkně četla a stále jsem si říkala, co asi Claire zapomněla. Dost mi ale vadilo, že nevěděla co chce. SPOILER: Podle mě akorát Randyho využila a podvedla svého manžela. Jasně, neuměl jí naslouchat, tak jak ona potřebovala, ale když ho tolik milovala, tak ho podle mě neměla podvést. Konec jsem nečekala, ale zároveň jsem si myslela, že to bude něco jiného - třeba že někdo zabil Claiřinu babičku a ona toho byla svědkem (jak se autorka zmi'novala o tom, že babička ze sebe chrlila krev, tak to tomu dost nasvědčovalo), ale i tak jsem nakonec s knihou spokojená.

05.11.2019 4 z 5

Neuvěřitelné příhody z hor Neuvěřitelné příhody z hor Martin Úbl

Přečteno kvůli čtenářské výzvě a byla to fakt bomba. Zasmála jsem se a dozvěděla se něco nového o horách a také o lidech, kteří po nich chodí :-) rozhodně doporučuji k přečtení.

26.10.2019 5 z 5