LilianaFalcon LilianaFalcon komentáře u knih

Strom splněných přání Strom splněných přání Jenny Gladwell (p)

Měla jsem trochu jiná očekávání.
Pátrání po minulosti mě v tomhle případě moc nebavilo, i když to rozuzlení stálo za to :-)

06.01.2021 3 z 5

Teslův odkaz Teslův odkaz K.K. Perez (p)

Na to, jak měla působit kniha chytře, byla dost prvoplánová. Kdyby byl děj propracovanější, délka knihy by byla adekvátní, takhle to bylo strašně dlouhé a nudné.

28.12.2020 2 z 5

Noční směna Noční směna Michael Connelly

Netvrdím, že je to špatné.
Začátek byl pro mě dost roztříštěný a zdánlivě se vlekl, ale říkala jsem si, že se to nějak ucelí.
A vlastně mě to bavilo... Hlavní hrdinka je fajn, má nějaká osobní dramata a morální hodnoty.
Problém je pro mě asi v překladu. V momentě, kdy jsem si přečetla "kotníky na ruce"!!! se mi to přestalo líbit.

17.12.2020 3 z 5

Na hraně Na hraně Amanda Quick (p)

Přijde mi, že autorka odhaluje zbytečně moc karet a ktomu ještě příliš brzo.
Celé to pak působí dost zdlouhavě.

17.12.2020 3 z 5

Rychlost Rychlost B.B. Easton

Tohle pozvedá mou představu o pubertě na úplně jiný level. Každopádně mě to bavilo. Asi tomu buď přijdete na chuť nebo ne. A já jsem ten druhý případ.

20.11.2020 4 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Nemám nic proti erotickým romancím, ale tohle bylo moc i na mě.
Nevkusná slátanina.

17.11.2020 1 z 5

Všude samý Skot Všude samý Skot Suzanne Enoch

Úplný začátek se trochu táhl, prostředek taky. Ale ten napínavý dojemný závěr všechno vynahradil.
Takže i když bych normálně byla přísnější, tak dávám plný počet.

09.11.2020 5 z 5

Zpívej, jako by tě nikdo neslyšel Zpívej, jako by tě nikdo neslyšel Vanessa Jones

Knížka mohla být mnohem lepší. Kostra příběhu byla totiž vážně skvělá, ale provedení už tolik ne.

29.10.2020 3 z 5

Sedmé nebe Sedmé nebe Adriana Michálková

Autorka má pěkný styl, i když některé věci se tam žalostně často opakují. Úvod byl moc zdlouhavý a připomínalo to spoustu jiným YA knížek.
Ale jinak se mi to moc líbilo. Třeba hodiny psychologie a některé detaily, se kterými se jinak autoři takovýhlech knížek neobtěžují.

18.10.2020 3 z 5

Vábivý jako hřích Vábivý jako hřích Susan Johnson

Strašně moc sexu a nezáživně napsané.
Myslím si, že kdyby se tohohle příběhu chopila Julia Quinn, Lisa Kleypas nebo Sabrina Jeffries, dopadlo by to skvěle.

05.10.2020 2 z 5

Láska a jiné lži Láska a jiné lži Tarryn Fisher

Tak to byla jízda. Ještě teď přemýšlím, co jsem to sakra četla :D
Každopádně to, co provedla hlavní hrdinka mi ani zdaleka nepřišlo tak hrozné jako to, co prováděla Leah. Čili Caleb je hňup.

22.09.2020 4 z 5

Aha! Rodičovství Aha! Rodičovství Laura Markham

Kniha by mohla být poloviční, sdělení by bylo výstižnější a čtenář by neměl pocit, že čte dokola furt to samé.
Neřekla bych, že autorka přišla s něčím převratným, zkrátka klasické principy pozitivního přístupu k výchově.

25.08.2020 3 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Jennifer Donnelly

Mohlo to být vážně skvělé, jenže...
Začátek byl super. Pak se to strašně vleklo a zajímavé to začalo být až v poslední čtvrtině.
Ten závěr byl sice opradu dobrý, ale zbytek knížky bohužel vynahradit nedokázal.

17.08.2020 3 z 5

Srdcerváči. Kniha 2 Srdcerváči. Kniha 2 Alice Oseman

Až na to, že čtení takovýhohle komiksu nezabere ani hodinu... To bylo vážně roztomilé.

16.08.2020 4 z 5

Kontroverzní princezna Kontroverzní princezna Jodi Ellen Malpas

Četla jsem v angličtině a zkrátka si s autorkou nějak moc nesedíme.
Toho sexu je tam na mě vždycky moc a ty postavy jsou zkrátka divné.
I když nemravná princezna a ten zvrat na konci nebyly úplně tak špatné. V rámci žánru 4 hvězdičky, jinak tak 2,5.

10.08.2020 4 z 5

Aféry privilegovaných Aféry privilegovaných Nora Roberts

Autorka umí napsat mnohem lepší příběhy.
Tady jsem měla pocit, že se neustále opakuje, bylo to zdlouhavé, postavy podle mě špatně vykreslené...
Druhý příběh byl o něco lepší než ten první, protože ta ztráta paměti se zkrátka nepovedla.

08.08.2020 2 z 5

Poslední vdova Poslední vdova Karin Slaughter

Sice to nebyla jedna z autorčiných nejlepších knih, ale řekla bych, že to byla jedna z těch nejnapínavějších.
Ve výsledku mi teda přišlo, že se všechno hlavním hrdinům dařilo až moc snadno, jak akce tak odhalování pachatelů a jejich motivů, ale co už...

04.08.2020 4 z 5

Hrdinové Hrdinové Danielle Steel

Ani thriller, ani krimi, ani romantika, ani...
Jak televizní film s nízkým rozpočtem.

30.07.2020 3 z 5

Spolu i bez sebe Spolu i bez sebe Julie Cohen

Zajímavě vystavěný příběh s opravdu nečekaným rozuzlením.
Musím se teda přiznat, že zhruba ve 3/4 mě ty toulky do minulosti přestaly bavit a už jsem jen byla zvědavá, co to velké tajmeství teda je.

20.07.2020 4 z 5

Stíny minulosti Stíny minulosti Joan Johnston